برگزیده های پرشین تولز

انتخاب بین P990, N73, 5700 ٠

hamidk

Registered User
لایک‌ها
144
سلام
لطفاً معایب هر کدام را بفرمائید ( مزایا را می دانم :happy: )

1- P990 : رفتن رنگ بدنه ، کند بودن
2- N73 : امکان شکستن joystick و نا مناسب بودن پوشش لنز
3- 5700 : کند بودن عملکر دکمه های پخش

اگر اشتباه گفتم بفرمائید

pooya007

Registered User
لایک‌ها
13
واسه معایب P990 یه سر به کلوپش بزن ولی من باز هم میگم:

1-تعداد برنامه های بسیار کم
2-عدم امکان ضبط مکالمه و نداشتن برنامه منشی تلفنی
3-گوش کردن به موسیقی اصلا" لذت بخش نیست چون دکمه واسه کنترل MP3 مثل جلو عقب کردن آهنگ یا ولوم جدا نداره و برای کم کردن صدا باید بری داخل مدیا پلیر
4-هنگ و رستارت های مداوم و ....
5-ساعت Sms ها درست نیس
6-هر روز یه مشکلی براش پیش میاد که اعصاب صاحبش رو خورد کنه

باز اگه یادم افتاد میگم

RPG 8

Registered User
لایک‌ها
426
من از پی 990 خیلی زده شدم .به همه هم پیشنهاد میکنم نگیرنش (غیر از اونی که میخوام بهش بفروشم!)
چون یه سری معایب داره که مرتبا باید منتظر آپیدتش بشی و آپدیت هم خالی از درد سر و خطر نیست
همونطور که پویا خان هم گفتن برنامه درست و حسابی هم براش نیست ضمن اینکه بعضی برنامه ها هم اصلا براش نمیاد!
کلی هم باگ ناشناخته داره که به مرور زمان کشف میشن

Amiin

کاربر فعال سینما
کاربر فعال
لایک‌ها
7
مشکل 5700 دوربین ضعیفشه و مشکل N73 هم همون جوی استیکه.
اگه صفحه ی تاچ اسکرین میخوای P990 ، اگه دوربین و اسپیکر خوب میخوای N73 ، اگه صدای خوب می خوای (از اسپیکر و هدفون) 5700.

hamidk

Registered User
لایک‌ها
144
جناب pooya007 ممنون از جوابتون اون تاپيك رو هم پيگير بودم (گويا شما رو واقعاً اذيت كرده بود)
اما درمورد جوابتون
1- كم كم زياد ميشه خب os اش جديده ديگه
2- من نيازي ندارم
3- راست ميگي اين جوري اصلاً حال نميده
4- با آضديت هم درست نشد؟
5- اين كه ديگه خيلي تو اعصابه (درست نميشه؟)
6- خيلي ها نظر شما رو دارند

ولي اسكرين بزرگ و تاچ بودنش وسوسه كنندس به همراه wifi

--------------------------------------------------------

جناب RPG 8 براي os هاي جديد سيمبين كه نوكيا استفاده مي كنم هم برنامه همين قدر كمه؟

--------------------------------------------------------

جناب Amiin همه اين ها با هم تو هيچ گوشي نيست؟
اگه صفحه ی تاچ اسکرین میخوای P990 ، اگه دوربین و اسپیکر خوب میخوای N73 ، اگه صدای خوب می خوای (از اسپیکر و هدفون) 5700.
دوربين 5700 نسبت به w810 چطوره؟
joystick رو براي n73 اگه بشكنه ميشه عوض كرد؟ قيمت؟

ممنون از همه گه وقت گذاشتيد و جواب داديد :)

RPG 8

Registered User
لایک‌ها
426
جناب RPG 8 براي os هاي جديد سيمبين كه نوكيا استفاده مي كنم هم برنامه همين قدر كمه؟
خیر این گوشی تا به حال برنامه درست وحسابی و کار آمد به خودش ندیده..در صورتی که سیمبیان 9.1 سری 60 بعد از یک سال برنامه های نسبتا خوبی براش اومد!
در ضمن اینطور که معلوم شده و آقا پویا هم اشاره کردند این گوشی بنا به دلایلی قابلیت اجرای نرم افزارهای منشی تلفنی و ضبط مکالمه رو نداره! که اگه از کاربرای این نرم افزار ها باشین این ضعف واقعا بزرگی به حساب میاد ...
به نظر من بهترین انتخاب در صورتی که به عکس با کیفیت اهمیت نمیدین 5700 . ( عکاسیش خیلی ضعیف تر از دبلیو 810 هست چون فوکوس اتوماتیک نداره ولی فیلمبرداری بسیار خوبی در مقایسه با اون داره)

pooya007

Registered User
لایک‌ها
13
به همه این معایب اندازه بزرگ گوشی رو هم اضافه کنید

این گوشی به زور میره تو جیب شلوار و چندبار هم که گذاشتم چونن جاش تنگ بود رو صفحه اش چنتا خط و خش افتاده و ....

جدیدا" هم یه کیف کمری گرفتم که طبیعتا" بزرگتر از خود گوشیه
33.gif

الان هم که تابستونه و وقتی میخوام تی شرت بپوشم از زیر لباس قلمبه میزنه بیرون و ......

خلاصه بعضی وقتها با این گوشی ضدحال های اساسی میخوری و باید دست به دعا باشی که هر روز یه بامبول جدید درنیاره
hands[1].gif

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90
به همه این معایب اندازه بزرگ گوشی رو هم اضافه کنید

یکی از دلایل نرفتن من سراغ این گوشی همین ابعادشه.... موافقم!!!

buyur

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
همه نظر دادند اما نظر من که خود گوشی زیباوخوش دست P990 i سونی اریکسون رو دارم:

خیلی ها بلد نیستند گوشی زیباوخوش دست P990 i سونی اریکسون رو مثل من بین پنبه نگهداری کنند یعنی دوست دارندبا گوشی حالا هرگوشی باشه باهاش کشتی بگیرند اتفاقا گوشی زیباوخوش دست P990 i سونی اریکسون اصلا بزرگ نیست بلکه اندازش مناسبه ازاین ببند سونی اریکسون هیچ گوشی با صفحه نمایش 2.76 اینچ نخواهد شد بلکه رفته توی کار 2.6 اینچ مثل دبیلو 950
در مورد اینکه رنگ نقره ای روی بدنه پاک میشه صفحه نمایش اون خط میوفته باید گفت حتما گوشی اون دسته از کاربران اصل نبوده مثلا گوشی رو تست های مختلفی کردم معلوم شد که هیچ بلائی سرش نیومد ماشاالله
حتی از ارتفاع 1.5 متری زمین افتاد اصلا رنگش بدنه نرفت و صفحه نمایش خش برنداشت
این صحبت ها همه برای بدنام کردن گوشی زیباوخوش دست P990 i سونی اریکسون توسط افرادی صورتی میگیره که 2 روز یه بار گوشی عوض میکنند و کابر واقعی گوشی زیباوخوش دست P990 i سونی اریکسون نیستند

صدای موزیک این گوشی توی هدفون بسیار باکیفیت تر از دبیلو 900 و ان73 هست (تاکور شود هرآنکس که نتواند دید)
بلندی صدا برای گوش ضرر داره اینو پزشکان هم میگن خود شرکت سونی اریکسون هم در تمام سری های دبیلو اونو استاندارد میکنه در آینده

بنظرمUIQ3 به اندازه کافی برنامه براش هست

pooya007

Registered User
لایک‌ها
13
ادامه مشکلات P990:

8-دوربینش عکاسی پانوراما نداره!
9-مدیا پلیر حالت تنظیم دستی اکولایزر نداره
10-برای تنظیمات گوشی هرچند جزیی ترین تنظیمات باید فلیپ گوشی باز باشه یعنی تو حالت فلیپ بسته نمیشه به هیچکدوم از تنظیمات دسترسی داشت حتی اگه بخواید شماره مرکز خدمات Sms رو عوض کنید هم باید فلیپ گوشی رو باز کنید و از تاچ اسکرین استفاده کنید که اصلا" منطقی نیس!!

11-این گوشی Profile نداره یعنی نمیشه تو محیط و موقعیت های مختلف براش پروفایل تعریف کرد!!
12-چراغ قوه نداره و برای روشن نگه داشتن چراغ فلاش باید کلی مراح طی کنید(برید تو دوربین بعد عکاسی با فلاش رو انتخاب کنید بعد دکمه شاتر رو بزنید تا فلاش روشن بشه بعد جاگ دایال رو بچرخونید تا بره به حالت فیلم برداری تا فلاش روشن بمونه و محیط تاریک رو روشن کنید)

13-مثل خیلی از گوشیهای حتی ساده تر سنسور نوری نداره(همون سنسوری که نور صفحه کلید رو طبق نور محیط تنظیم میکنه و باعث میشه تو مصرف باتری صرفه جویی بشه)

14-صفحه نمایش تو نور مستقیم آفتاب اصلا" قابل دیدن نیس

hamidk

Registered User
لایک‌ها
144
جناب pooya007 كه راي ما رو واسه P990 كلاً زدند.
رفتم براي خريد 5700 كه راستش همشون صفحه كليد بدي داشتند (شماره 3 شل و كج بود توي همه)
بالاخره N73 معمولي خريدم بدون گارانتي 373

از راهنمايي همتون ممنون ;)

Amiin

کاربر فعال سینما
کاربر فعال
لایک‌ها
7

buyur

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
یه سوال:
کدام گوشی در ایران هست که با گذاشتن مموری کارت 4 گیگ اصل سندیسک و فول برنامه هنگ نکنه و سرعتش پایین نیاد
چنین گوشی فقط گوشی P990 i سونی اریکسون هست که این چنین قدرت مندانه عمل میکنه
کدام گوشی اسمارت فون یا با سیستم ویندوز موبایلی هست که کیفیت دوربینش بپای گوشی P990 i سونی اریکسون برسه

اگر کسی جوابی برای این صحبت های بنده داره همین جا بگه
جوابم با اونهایی هست که از لحاظ نرم افزاری با گوشی بلد نیستند کار کنند یا شاید هم ترک هستند
و بیخودی به گوشی زیبا و خوش دست P990 i سونی اریکسون گیر میدهند

Dr.B.M

Registered User
لایک‌ها
3
یه سوال:
کدام گوشی در ایران هست که با گذاشتن مموری کارت 4 گیگ اصل سندیسک و فول برنامه هنگ نکنه و سرعتش پایین نیاد
چنین گوشی فقط گوشی P990 i سونی اریکسون هست که این چنین قدرت مندانه عمل میکنه
کدام گوشی اسمارت فون یا با سیستم ویندوز موبایلی هست که کیفیت دوربینش بپای گوشی P990 i سونی اریکسون برسه

اگر کسی جوابی برای این صحبت های بنده داره همین جا بگه
جوابم با اونهایی هست که از لحاظ نرم افزاری با گوشی بلد نیستند کار کنند یا شاید هم ترک هستند
دیگه قرار نبود به قومیت ها توهین کنی حتما یه مدیری پیدا میشه که تکلیفت رو روشن کنه:hmm:

hamidk

Registered User
لایک‌ها
144
جناب Amiin ممنون :D
-------------------------------------------------------------------

آقا جان ما يه بحثي كرديم و با توجه به بعضي شرايط من N73 رو انتخاب كردم و صحبت هايي هم كه درمورد P990 شد به نظر من بي ربط نبود حالا من نمي دانم كه 4 گيگ رم چه ربطي به لحاظ نرم افزاري و ترك و فارس داره؟
شما مثل اينكه خيلي خيلي عصابت داغونه ها ... خب هر گوشي يه عيب و ايرادي داره ديگه اينقدر كه شما رو P990 تعصب داري خود سوني اريكسون تعصب نداره :blink:

pooya007

Registered User
لایک‌ها
13
حمید جان گوشی جدید مبارک باشه
36.gif

حالا از انتخابت راضی هستی؟ چه عجب با توجه به تفاوت قیمت 20 تومنی سری ME رو انتخاب نکردی؟

coolzero

Registered User
لایک‌ها
3
buyer شما میخوای بگی رو این گوشی تعصب داری؟:D مسائل مهمتری تو زندگیت نیست که براشون جدیت به خرج بدی؟ بازاریاب سونی اریکسون هم اینطوری بی منطق حرف نمیزنه:lol: بیخیال بابا شما اون گوشی رو هیچوقت عوض نکن مگه کسی زورت کرد لووووووووووول

یه سوال دارم من 5300 دارم فکر میکردم مثل موتورولا وی3 جواد شه و دست همه بره ولی زیاد همه گیر نشده. فکر میکنین دلیلش چی باشه؟:f34r:

pooya007

Registered User
لایک‌ها
13
buyer شما میخوای بگی رو این گوشی تعصب داری؟:D مسائل مهمتری تو زندگیت نیست که براشون جدیت به خرج بدی؟ بازاریاب سونی اریکسون هم اینطوری بی منطق حرف نمیزنه:lol: بیخیال بابا شما اون گوشی رو هیچوقت عوض نکن مگه کسی زورت کرد لووووووووووول

یه سوال دارم من 5300 دارم فکر میکردم مثل موتورولا وی3 جواد شه و دست همه بره ولی زیاد همه گیر نشده. فکر میکنین دلیلش چی باشه؟:f34r:
دلیلش اینه که مدل جدیدتر یعنی 5700 با دوربین بهتر ،Cpu قویتر و سیستم عامل سیمبین اومده

hamidk

Registered User
لایک‌ها
144
حمید جان گوشی جدید مبارک باشه

حالا از انتخابت راضی هستی؟ چه عجب با توجه به تفاوت قیمت 20 تومنی سری ME رو انتخاب نکردی؟

خيلي ممنون
تفاوت قيمتش 18 تومن بود. راستش از قيافه معمولي بيشتر خوشم اومد فقط همين :happy:

بالا