برگزیده های پرشین تولز

كسي تا حالا تونسته بيت كوين استخراج كنه؟

pooya87

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
335
2تا تفکر هست یکی میگه بیت کوین به این زودی ها تکون قیمتی نمی خوره و حتی شاید بره زیر 100دلار (اگر خبر بد بیاد همین طور میشه)
تفکر دیگه میگه بیت کوین محکوم به صعود قیمته و تا یکی دو سال دیگه میره برای 2-3هزار دلار و حتی بالاتر

در هر دو تفکر حتی با برق رایگان به نظر من ارزش خرید دستگاه نداره به هزار یک دلیل مثلا همین که بالا لینک دادم تا برسه ایران +یه پاور کامپیوتر 700-800واتی کم کمش 1800تا 2ملیونی در میاد بعد خیلی هنر کنید ماهی 0.2-0.3بیت کوین استخراج کنید که تازه هر روز استخراج کمتر میشه نهایت به یه نقطه می رسید که پول دستگاه هم در نمیاد
دسته اول یکسری ترول هستند که در حال daytrading هستند و سعی میکنند مارکت رو به هم بریزن هر روز، زیر 100 اگه بخواد بیاد اول باید یک اتفاق خیلی خیلی ناجور مثل MtGox چیزی بیفته بعد.
دسته دوم هم الکی خوشن، یه سری بیت کوین خریدن، خوابیدن روش به این امید که بعد از 1 سال برهبالای دو هزار دلار.

با قسمت دوم حرفات موافقم :android25:

redstar1

Registered User
لایک‌ها
17
پارسال من که سر این بیت کوین ضرر کردم یه دفعه قیمتا سقوط کرد.
منم بوسیدم گذاشتم کنار
با دلار بازی کنی بهتره تا بیت کوین سقوط و سعودش معلوم نیست اصلا شانسیه بیشتر

adamous06

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
چقدر جالب،این مطلب سال 2015 شروع شده و بیت کوین 250 دلار بوده و اکثرا فکر میکردن بیت کوین دوامی نداره.الان بعد 4 سال رسیده 10000 دلار

AloneFly

Registered User
لایک‌ها
4,631
چقدر جالب،این مطلب سال 2015 شروع شده و بیت کوین 250 دلار بوده و اکثرا فکر میکردن بیت کوین دوامی نداره.الان بعد 4 سال رسیده 10000 دلار
و جالبتر این دوستمونه @deremel400 از اون موقع تا الان مخالف ماینه کلا :D
البته من کلا قبولش دارم ولی به نظر تو این مورد نیاز به تجدید نظر داره :D

black-black

Registered User
لایک‌ها
227
علافیه کلا ماینینگ.از زمانی که جماعت بیکار ایران و خارج زدن تو کار ماین قیمت گرافیک کلی بالا رفته و سهام انویدیا 10-15 برابر شده.

deremel400

Registered User
لایک‌ها
3,759
و جالبتر این دوستمونه @deremel400 از اون موقع تا الان مخالف ماینه کلا :D
البته من کلا قبولش دارم ولی به نظر تو این مورد نیاز به تجدید نظر داره :D
خیلی خوبه این تاپیک بالا اومد در اون زمان که بیت حدود 250دلار بود در ایران میشد با کمتر از 1.5میلیون تومان یک بیت خرید .حالا بیت شده حدود 150میلیون تومان یعنی افزایش حدود 100برابری در 4سال حالا شما ببین اون زمان ماینر خریدن و استخراج و....تا الان می تونست سرمایه شما را 100برابر کنه تازه با فرض ریسک خرابی و....صفر
یا همون اتریوم که خیلی ها با کارت گرافیک ماین کردند سال 2015 زمان ایجاد این تاپیک زیر یک دلار در حد 5هزار تومن بود .الان که تازه قیمتش خیلی افت کرده شده حدود 4میلیون تومن افزایش حدود 800برابری در 4سال حالا دوستان عزیز برند برق دزدی کنند و صبح تا شب فن دستگاه سرویس کنند و اینترنت قطع میشه اشکشون در بیاد که مثلا ماین کنند برای سود
تو همون تاپیک هم گفتم من اصلا مخالف ماین نیستم بعضی زمانها صرفه داره بعضی وقتها نه اما من باشم و پولی در دستم باشه که بخواهم ریسک کنم (کل ارزها دیجیتال ریسک بالایی داره)قطعا به جای ماین روی خود ارزها سرمایه گذاری بلند مدت می کنم.
داستان این عکس و ماینری چیه؟

davi12

Registered User
لایک‌ها
781
خیلی خوبه این تاپیک بالا اومد در اون زمان که بیت حدود 250دلار بود در ایران میشد با کمتر از 1.5میلیون تومان یک بیت خرید .حالا بیت شده حدود 150میلیون تومان یعنی افزایش حدود 100برابری در 4سال حالا شما ببین اون زمان ماینر خریدن و استخراج و....تا الان می تونست سرمایه شما را 100برابر کنه تازه با فرض ریسک خرابی و....صفر
یا همون اتریوم که خیلی ها با کارت گرافیک ماین کردند سال 2015 زمان ایجاد این تاپیک زیر یک دلار در حد 5هزار تومن بود .الان که تازه قیمتش خیلی افت کرده شده حدود 4میلیون تومن افزایش حدود 800برابری در 4سال حالا دوستان عزیز برند برق دزدی کنند و صبح تا شب فن دستگاه سرویس کنند و اینترنت قطع میشه اشکشون در بیاد که مثلا ماین کنند برای سود
تو همون تاپیک هم گفتم من اصلا مخالف ماین نیستم بعضی زمانها صرفه داره بعضی وقتها نه اما من باشم و پولی در دستم باشه که بخواهم ریسک کنم (کل ارزها دیجیتال ریسک بالایی داره)قطعا به جای ماین روی خود ارزها سرمایه گذاری بلند مدت می کنم.
داستان این عکس و ماینری چیه؟
سلام
برای آینده چی پیشنهاد می کنید؟

deremel400

Registered User
لایک‌ها
3,759
سلام
برای آینده چی پیشنهاد می کنید؟
سلام
من فعلا هیچ فعالیتی در زمینه ارزهای دیجیتال ندارم که بازار را بررسی کرده باشم افراد خیلی متخصص تر از منم تو همین فروم هستند
https://forum.persiantools.com/thre...رزهای-رمزپایه-و-سیستم-بلاکچین.828603/page-398
اما اگر پولی داشتم که می خواستم سرمایه گذاری با ریسک بالا باهاش انجام بدم کمی اتریوم و اتریوم کلاسیک و iota,لایت کوین به صورت پله ای می خریدم و می گذاشتم تو کیف پول و اصلا فرض میکردم ندارم تا چند سال دیگه. یا ضرر می کردم یا سود توپول موپول

davi12

Registered User
لایک‌ها
781
سلام
من فعلا هیچ فعالیتی در زمینه ارزهای دیجیتال ندارم که بازار را بررسی کرده باشم افراد خیلی متخصص تر از منم تو همین فروم هستند
https://forum.persiantools.com/threads/بررسی-و-تحلیل-بیتکوین،ارزهای-رمزپایه-و-سیستم-بلاکچین.828603/page-398
اما اگر پولی داشتم که می خواستم سرمایه گذاری با ریسک بالا باهاش انجام بدم کمی اتریوم و اتریوم کلاسیک و iota,لایت کوین به صورت پله ای می خریدم و می گذاشتم تو کیف پول و اصلا فرض میکردم ندارم تا چند سال دیگه. یا ضرر می کردم یا سود توپول موپول
خیلی ممنون .به غیر از ارز دیجیتال چطور؟

deremel400

Registered User
لایک‌ها
3,759
دادا من سواد مشاوره سرمایه گذاری را ندارم اما طلا همیشه تو بلند مدت بهترین سرمایه گذاری کم ریسک در ایران بوده .مهمترین مزیتش هم اینه که کاملا نقدشونده است مثلا شما میری زمین یا آپارتمان میخری بعد 10سال چند برابر میشه اما فروختنش زمان نیاز داره .اما طلا همین الان اراده کنی بفروشی نهایت یکساعت دیگه پولش تو حسابته.
تازه ریسک احتمال جنگ و.......هم طلا نداره اما ملک داره.
بهترین و پربازده ترین کارم سرمایه گذاری رو کسب و کار خودتونه
اما کلا سبد تشکیل بدید کمی تو بانک مقداری سکه مقداری تو بورس مقداری ارز دیجیتال و........
سکه و طلا هم به شرطی طرفش برید که حداقل 10سال کاری باهاش نداشته باشید(نوسانگیری تو این بازارها مشکل و کار هرکسی نیست)

nelital

Registered User
لایک‌ها
204
روش دیگه اینکه می تونید برید توی بورس و سهام شرکت هایی که برای اولین بار در بورس می خواهند عرضه بشند و بخرید چون 90 درصد سهام اولی هایی که در بورس عرضه می شوند سود می دند تا زیان.

parviz_r

کاربر فعال بخش کار و سرمایه
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,894
استخراج بیت‌کوین آزاد اما خرید و فروش با آن ممنوع شد

هیات وزیران امشب ۶ مرداد تصویب کرد:

استخراج فرآورده‌های پردازشی رمزنگاری‌شده (ارز دیجیتال) به عنوان یک فعالیت صنعتی و با اخذ مجوز از وزارت صمت مجاز خواهد بود.

استفاده از رمز ارزها صرفاً با قبول مسئولیت ریسک از سوی متعاملان بوده و مشمول حمایت و ضمانت دولت و سیستم بانکی نمی شود

مبادلات با ارز دیجیتال مجاز نیست

استخراج ارز دیجیتال همچون سایر فعالیت های صنعتی، مشمول مالیات خواهد بود

اگر بعد از صدور ارز دیجیتال، ارز حاصله به چرخه اقتصادی کشور بازگردد استخراج‌کننده معاف از مالیات خواهد بود.

http://bankemardom.ir/1398/05/06/132597

Wallet

Registered User
لایک‌ها
53
استخراج بیت‌کوین آزاد اما خرید و فروش با آن ممنوع شد

هیات وزیران امشب ۶ مرداد تصویب کرد:

استخراج فرآورده‌های پردازشی رمزنگاری‌شده (ارز دیجیتال) به عنوان یک فعالیت صنعتی و با اخذ مجوز از وزارت صمت مجاز خواهد بود.

استفاده از رمز ارزها صرفاً با قبول مسئولیت ریسک از سوی متعاملان بوده و مشمول حمایت و ضمانت دولت و سیستم بانکی نمی شود

مبادلات با ارز دیجیتال مجاز نیست

استخراج ارز دیجیتال همچون سایر فعالیت های صنعتی، مشمول مالیات خواهد بود

اگر بعد از صدور ارز دیجیتال، ارز حاصله به چرخه اقتصادی کشور بازگردد استخراج‌کننده معاف از مالیات خواهد بود.

http://bankemardom.ir/1398/05/06/132597

الان این خبر خوبه یا بد ؟

بالا