برگزیده های پرشین تولز

*** چند تا سوال فنی داشتم خواهشا جواب بدین***

بهناز

Registered User
لایک‌ها
4
با سلام به خدمت دوستان عزیزچند تا سوال داشتم ممنون میشم جواب بدین:
1-در موقع دریافت SMS ای که بجای شماره ایمیل داره چجوری باید شمارشو در آورد؟
2-آیا میشه برای هر نوع گوشی این نوع پیام رو فرستاد در مورد نوکیا هم این امکان وجود داره؟از نوکیا به سونی و بر عکس امکان داره؟چجوری باید این کار رو کرد؟من فقط سونی به سونی رو بلدم؟
3-من فایلهای تبدیل 750 به 800 رو بدست آوردم مشکل ریجستر حل شده؟ میتونم تبدیلش کنم؟میشه به حالت اول بر گردوند؟

با تشکر

RPG 8

Registered User
لایک‌ها
426
با سلام به خدمت دوستان عزیزچند تا سوال داشتم ممنون میشم جواب بدین:
1-در موقع دریافت SMS ای که بجای شماره ایمیل داره چجوری باید شمارشو در آورد؟
2-آیا میشه برای هر نوع گوشی این نوع پیام رو فرستاد در مورد نوکیا هم این امکان وجود داره؟از نوکیا به سونی و بر عکس امکان داره؟چجوری باید این کار رو کرد؟من فقط سونی به سونی رو بلدم؟
3-من فایلهای تبدیل 750 به 800 رو بدست آوردم مشکل ریجستر حل شده؟ میتونم تبدیلش کنم؟میشه به حالت اول بر گردوند؟

با تشکر
در جواب سوال 1 و 2 شما باید بگم که من از گوشیهای جاوای سونی اریکسون به نوکیا از اون اس ام اس ها فرستادم.اسم این امکان Email gate way هست که هر دو گوشی که این امکان ر و داشته باشن میتونن از این جور پیغامها به هم بدن.
در مورد تماس با اینجور پیامها اگه شماره طرف توی Contact تون باشه کافیه روی ادرسی که داده دکمه CALL رو بزنین(روی گوشی من که اینطوری جواب میده) تا باهاش تماس بگیره!!!!

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90
3. مشکل رجیستر که حل شده...اگر هم خراب شد نهایتا با فلش حل میشه!!!!

MDK

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ببخشید اینجا پست میزنم . ایا حافظه های M2 به اصطلاح hot swap هستند یا باید گوشی رو خاموش کرد بعد حافظه رو جا زد

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90
ایا حافظه های M2 به اصطلاح hot swap هستند یا باید گوشی رو خاموش کرد بعد حافظه رو جا زد

ربطی به مموری کارت نداره باید ببینی خود گوشی قابلیت hot swap رو داره یا نه!!!!

بالا