برگزیده های پرشین تولز

ثبت نام فنی و حرفه ای چطوریه؟!

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
13,909
میخوام فنی حرفه ای ثبت نام کنم بعدش کارت مهارت یا هر کاغذ باطله دیگه ای که میدن بگیرم
حضوری رفتم هیچی مشخص نشد.
ثبت نام روی سایتش
اینجا ، باید هزار یک رشته رو گذاشته باشه فقط چند تا دونه نوشته کارگاه روستا!! عشایر!!
روند مدرک گرفتن چیه؟ باید برم فنی حرفه ای یا جایی هست که آزاد باشه؟
آموزشگاه های آزاد رو از کجا میشه پیدا کرد؟ لیستشون کجاست؟
Unti00tled.jpg
:mad: :mad: :mad:

3POWER

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
543
فنی حرفه ای ثبت نام کلی نداریم که فقط واسه یک رشته یا مهارت خاص ثبت نام می کنید و کلاس می رید بعد امتحان می دید و مدرکشو می گیرید، روندش اینطوریه که فایل زمانبندی استان خود رو از سایت دانلود می کنی و مهارتی رو که می خوای از توش پیدا می کنی که زمان کلاس هاش کی هست و چه مدتی طول می کشه و همه استان ها همه مهارت ها رو ندارند.

برای ثبت نام واسه یه مدرک خاص دو راه وجود داره، یکی خود دانشگاه فنی حرفه ای مراجعه کنید و اگه دوره موردنظر وجود داشت ثبت نام کنید و اونجا کلاس برید، یکی هم آموزشگاه های بیرون هست که ثبت نام می کنید و اونجا کلاس می رید در نهایت برای امتحان به فنی حرفه ای میرید امتحان می دید. اگه خود فنی حرفه ای کلاس ها برگذار بشه هزینه خاصی نداره قبلاً 2 هزار تومن بود ولی آموزشگاه های بیرون واسه کلاس و دوره هزینه می گیرند در حد 100 هزار تومن بود سال ها پیش.

هر وقت واسه یه مهارتی بعده کلاس ها امتحان دادی قبول شدی فنی حرفه ای یه کارت مهارت بهت میده و از سایتش می تونی مدرک هایی که گرفتی رو دانلود کنی

ضمناً فنی حرفه ای اگه کلاسی رو برگذار نمی کنه می تونید با پیدا کردن نفرات در حد مثلاً 10 نفر اگه کلاس تکمیل بشه درخواست دوره بدید که براتون برگذار می کنه

GamesWorld

کاربر فعال ارزهای دیجیتال
فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,696
میخوام فنی حرفه ای ثبت نام کنم بعدش کارت مهارت یا هر کاغذ باطله دیگه ای که میدن بگیرم
حضوری رفتم هیچی مشخص نشد.
ثبت نام روی سایتش
اینجا ، باید هزار یک رشته رو گذاشته باشه فقط چند تا دونه نوشته کارگاه روستا!! عشایر!!
روند مدرک گرفتن چیه؟ باید برم فنی حرفه ای یا جایی هست که آزاد باشه؟
آموزشگاه های آزاد رو از کجا میشه پیدا کرد؟ لیستشون کجاست؟
مشاهده پیوست 1176826
:mad: :mad: :mad:
استاد اول باید استان و شهر و مرکز رو انتخاب کنی بعد لیست مهارت هایی که در اون مرکز دوره اموزشی داره رو بهت نشون میده

اگر هم چیزی غیر از دوره های لیست سایت اصلی مدنظرت هست باید بری آموزشگاه های خصوصی که فکر کنم الان خدا تومن پول میگیرن

ضمنا وقتی داری ثبت نام میکنی باید حتما شرایط رفتن رو داشته باشی پس با دقت به زمانبندی کلاس ها توجه کن
چون یادمه قبلا یک قانونی داشت که اگر ثبت نام کنی و نری محروم میشی و کلا دیگه نمیتونی از کلاس ها استفاده کنی
این قانون بخاطر محدودیت ظرفیت کلاس ها و رایگان بودن و یا هزینه ناچیز ثبت نام کلاس ها گذاشته شده بود , نمیدونم هنوزم هست یا نه

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
13,909
استاد اول باید استان و شهر و مرکز رو انتخاب کنی بعد لیست مهارت هایی که در اون مرکز دوره اموزشی داره رو بهت نشون میده
استاد گیم اور, تست کردم که اینجا گذاشتم
آموزشگاه های خصوصی که فکر کنم الان خدا تومن پول میگیرن
اگه پول میگیره مجبوره جواب بده
ولی رفتم فنی حرفه ای مثل اداره های دیگه امروز برو فردا بیا... :mad:

GamesWorld

فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,696
استاد گیم اور, تست کردم که اینجا گذاشتم

اگه پول میگیره مجبوره جواب بده
ولی رفتم فنی حرفه ای مثل اداره های دیگه امروز برو فردا بیا... :mad:
فنی حرفه ای حضوریش خر تو خره , از داخل خود سایت بهتر نتیجه میگیری

منظورت از " اگه پول میگیره باید جواب بده " کیه ؟ مراکز دولتی یا آموزشگاه های آزاد ؟

مراکز دولتی که پولی نیست , قبلا یادمه یه 2300 تومن هزینه ثبت نام بود که اینترنتی پرداخت میکردی , الان رو نمیدونم چقدره
پس وقتی رایگانه مجبور هم نیست جواب بده ! :D

مثلا اینو من الان سرچ کردم

Untitled.jpg

یا این یکی

Untitled.jpg

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
13,909
فنی حرفه ای حضوریش خر تو خره , از داخل خود سایت بهتر نتیجه میگیری

منظورت از " اگه پول میگیره باید جواب بده " کیه ؟ مراکز دولتی یا آموزشگاه های آزاد ؟

مراکز دولتی که پولی نیست , قبلا یادمه یه 2300 تومن هزینه ثبت نام بود که اینترنتی پرداخت میکردی , الان رو نمیدونم چقدره
پس وقتی رایگانه مجبور هم نیست جواب بده ! :D

مثلا اینو من الان سرچ کردم

مشاهده پیوست 1177066

یا این یکی

مشاهده پیوست 1177067
من مدرک جوشکاری میخوام
جوشکاری هم هزار تا شاخه داره, همون مدل جوشکاری که سیخ رو میچسپونن :D
داخل سایت چند تا دونه نوشته عشایر و روستا و اینطور چیزا! جوشکاری و هیچ رشته بدردبخور دیگه ای داخلش نیست
منظورت از " اگه پول میگیره باید جواب بده " کیه ؟
خصوصی/آزاد . البته اگر ادرس و مشخصات بتونم پیدا کنم
فنی حرفه ای میگه این اداره نیست برو اون اداره . اون اداره هم صد تا اتاق هر کدوم یه حرفی میزنن
ولی خصوصی در این حد که بگه چی کار کنم جواب میدن ولی نمیدونم از کجا پیداشون کنم

GamesWorld

فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,696
خصوصی/آزاد . البته اگر ادرس و مشخصات بتونم پیدا کنم
این لینک رو چک کن مال تهران هست, توی سرچ گروه آموزشی رو بزار جوشکاری لیست اموزشگاه های ازاد رو بهت میده

این لینک نقشه کشور هست که میتونی استان به استان چک کنی , اینکه چقدر درست هست رو نمیدونم

البته اینا سوابق دوره های برگزار شده هست ولی حداقل میتونی شماره تلفن آموزشگاه رو برداری و تماس بگیری

Last edited:
بالا