برگزیده های پرشین تولز

CS:GO

parsa2p

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام بچه ها. وقتتون بخیر
آقا من یه مدتی میشه کانتر رو روی استیم بازی میکنم. خب از اونجایی که بازی آنلاینه و مستقیما داره از سرور اطلاعات کسب میکنه، فکر نمیکردم بشه بازی رو هک کرد!
تا اینکه چندباری دیدم وسط بازی یه سری بازیکن ها به طرز عجیبی قوی هستن! اصا نمیشد کشتشون :D و اینکه بعضیاشون مثلا این قابلیت رو داشتن که از پشت دیوار شلیک کنن...
میخواستم بدونم چطوری این کارو میکنن؟ و اینکه اگر کسی اطلاعاتی داره بهم بده.
و سوال آخر اینکه، استیم اینارو بن نمیکنه؟
ممنونم از همگی

سکولار

Registered User
لایک‌ها
2,714
از اونجایی که بازی رایگانه پلیرا هر مدل چیتی رو تست میکنن که بن نداشته باشه . البته روی اینترنت چیت های غیر قابل تشخیص هست که اونا پولیه .فکر کنم با پرداخت هزینه میشه رو سروایی که انتی چیت دارن بازی کرد که رو اون سرورا چیت زدن سخته

parsa2p

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
از اونجایی که بازی رایگانه پلیرا هر مدل چیتی رو تست میکنن که بن نداشته باشه . البته روی اینترنت چیت های غیر قابل تشخیص هست که اونا پولیه .فکر کنم با پرداخت هزینه میشه رو سروایی که انتی چیت دارن بازی کرد که رو اون سرورا چیت زدن سخته

ممنون دوست عزیز
آره من هم به این موضوع فکر کردم، ولی گفتم شاید استیم اکانت رو بن کنه...

سکولار

Registered User
لایک‌ها
2,714
ممنون دوست عزیز
آره من هم به این موضوع فکر کردم، ولی گفتم شاید استیم اکانت رو بن کنه...
خواهش میکنم
نه بن نمیکنه .بن هم کنه اونقد خره گیم و الاف و بیکار هست که کلی اکانت دارن مثل مور و ملخ میریزن چیت میزنن .

Amir_Ghost

Registered User
لایک‌ها
2,325
استیم اینا رو بن میکنه اما ،طول میکشه معمولا یک ماه،در کل خیلی به شخمشون نیست،نسخه Primeبازی رو از Steamتهیه کن کمتر چیتر داره ولی بازم هست،هر بازی محبوب آنلاینی چهارتا روس عوضی هستن که توش چیت بزنن

بالا