برگزیده های پرشین تولز

واقعا" نمی دونم چی کار کنم؛لطفا" کمک کنید

mojtaba2741

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
سلام دوستان
امشب بعد مدتها اومدم تا دوباره آخرین رامی که برای اتم اگزک بیرون اومده بود؛و من قبلا" هم به همین رام آپگرید کرده بودم رو رو گوشیم بریزم؛همه چیز درست پیش رفت تا اینکه در آخرین مرجله که خود دستگاه هارد ریست می شه،رو صفحه ریست تو فکتوری گیر کرد و دیگه هیچ اتفاقی نیوفتاد؛بعدش من هارد ریست کردم؛اما باز هم روی صفحه با پیام ریست تو فکتوری میاد و گیر می کنه؛
باطری رو در آوردم و دوباره جا زدم و روشن کردم؛اما رو لوگوی او2 گیر می کنه و بالا نمی آد؛
دوباره خواستم رام رو بریزم؛اما هنگامی که می خواد دستگاه رو چک کنه؛با پیغام خطا موجه می شه که متن خطا رو براتون می ذارم؛

untitled_resize_resize.jpg

دوستان همه مواردی که در ارور هست رو من رعایت کردم و مشکلی نداره،چی کار باید بکنم،یکی نیست به من بگه تو این اوضاع که گرفتاری،دیدی 2 روز تعطیله،چرا به این فکر افتادی که دوباره رام بریزی:hmm:
دوستان خلاصه هر راهنمایی که دارند بفرمایند که دیگه نمی دونم باید چی کار کنم؛

mojtaba2741

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
دوستان اکتیو سینک من هم دستگاه رو نمی شناسه؛و مشکل برای آپگرید کردن هم از همین جاست،کابل رو هم عوض کردم اما نتیجه نداد؛حالا تو این وضعیت چی کار کنم؟

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
دوستان اکتیو سینک من هم دستگاه رو نمی شناسه؛و مشکل برای آپگرید کردن هم از همین جاست،کابل رو هم عوض کردم اما نتیجه نداد؛حالا تو این وضعیت چی کار کنم؟

مجتبی جان عجله نکن ، من تا به حال 10 دفعه با دستگاه خودم یا دستگاه دیگران در همین مرحله گیر کرده ام ، ولی بعد از یکی دو روز که به سراغ دستگاه آمدم همه چیز درست شده بود.

coloredpencil

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
7
.... ضمن تایید گفته های دانیال عزیز پیرو صحبت ایشون
شما یه بار درایور usb رو پاک کن دوباره نصب کن ضمن اینکه از یو اس بی هاب استفاده نکن (اینایی که جلو کیس هستن ) یا با نوتبوک اینکارو انجام بده...
راستی مجتبی اون هارد ها با نرم افزارهایی که دادم ریکاور شدن یا....:wacko:

mojtaba2741

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
ممنونم؛چشم دانیال جان؛عملا" تا یکشنبه هم کاری نمی تونم بکنم؛
کالرد پنسل من متاسفانه اسم شما رو نمی دونم؛در رابطه با هاب و یو اس بی؛عرض کنم که بنده از هاب استفاده نکردم؛تمام برنامه ها رو غیر فعال کردم؛البته زون الارم نصب دارم که فکر می کنم مشکل از فایروال زون هم ممکنه باشه؛ضمنا" من صرفا" با لپ تاپ کار می کنم؛در رابطه با برنامه ریکاوری؛چون من یه بک آپ نصف و نیمه پیدا کردم،دیگه استفاده نکردم؛اما دوست و همکارم درصد بالایی از اطلاعاتش رو برگردوند؛و بنده هم از شما خیلی ممنونم که تو اون مورد به زحمت افتادید؛
من یه بار دیگه سعی می کنم با غیر فعال کردن زون الارم دوباره رام رو بریزم؛امیدوارم به مشکل بر نخورم؛
بازم ممنونم؛

coloredpencil

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
7
ممنونم؛چشم دانیال جان؛عملا" تا یکشنبه هم کاری نمی تونم بکنم؛
کالرد پنسل من متاسفانه اسم شما رو نمی دونم؛در رابطه با هاب و یو اس بی؛عرض کنم که بنده از هاب استفاده نکردم؛تمام برنامه ها رو غیر فعال کردم؛البته زون الارم نصب دارم که فکر می کنم مشکل از فایروال زون هم ممکنه باشه؛ضمنا" من صرفا" با لپ تاپ کار می کنم؛در رابطه با برنامه ریکاوری؛چون من یه بک آپ نصف و نیمه پیدا کردم،دیگه استفاده نکردم؛اما دوست و همکارم درصد بالایی از اطلاعاتش رو برگردوند؛و بنده هم از شما خیلی ممنونم که تو اون مورد به زحمت افتادید؛
من یه بار دیگه سعی می کنم با غیر فعال کردن زون الارم دوباره رام رو بریزم؛امیدوارم به مشکل بر نخورم؛
بازم ممنونم؛

احتمال این هم هست ...زون الارم رو desable کن :) این فایروالها گاهی زد حال های اینطوری هم میزنن :wacko: اسم من علی هست :cool:

بالا