برگزیده های پرشین تولز

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

ماجان

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
دیجی کالا یک ماه پول فروشنده رو نگه میداره ، 40 روز هم پول همکار در فروش رو ، هیچی دیگه میدونی چقد سود از این موضوع عایدش میشه ؟

سلام بله درک می کنم صحبت شما درست و دلنشین هست . البته موضوع نگه داشتن پول در سرویس های جهانی هم دقیقا با تاخیر همراهه . دلایل زیادی داره مثل : " محاسبات مالی حساب هایی که فیشنگ هستند . بارهایی که پست به مقصد نرسونده . حساب هایی که چند کالا در یک فاکتور دارند اما یک کالای اون برگشت خورده یا اشتباه فرستاده شده . بارهایی که به علت نبودن مشتری در منزل برگشت خورده تا مجدد ارسال بشه . بارهایی که مقصدشون دورترین فاصله رو از انبار دارن زمان رسیدگی رو طولانی تر می کنه . دست اخر محاسبه و تبادل مالی بین شرکت ادرو که واسطه دیجی هست و خود دیجی که چون ایران هستیم همه تنبل و همچنین قوانین دست و پا گیر !

اما چیزی که من میدونم اینکه سایتهای خارجی خیلی خیلی بهتر شدن در مکانیزم بررسی و پرداخت . من اصلا از این شیوه همکاری در فروش دیجی خوشم نمیاد و اصلا نمیفهمم چقدر اصرار دارن این سیستم دست این مجموعه با این روال بد باشه در حالی که قوت گرفتن همکاری در فروش خیلی به رشد شرکت شون کمک می کنه . گویا فقط دور هم خوشیم والا !!

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
13,995
دوستان ، کسی میدونه چطور میشه فهمید هاستینگ جلوی ورود چه رنج آی پی و چه ربات هایی رو گرفته؟ مثلا نت افراز ربات یاندکس رو بلاک کرده نمیتونید برای وبمستر تولز یاندکس ورفای کنید ، بقیه ربات های مسدود شده رو چطور میشه پیدا کرد؟

سلام بله درک می کنم صحبت شما درست و دلنشین هست . البته موضوع نگه داشتن پول در سرویس های جهانی هم دقیقا با تاخیر همراهه . دلایل زیادی داره مثل : " محاسبات مالی حساب هایی که فیشنگ هستند . بارهایی که پست به مقصد نرسونده . حساب هایی که چند کالا در یک فاکتور دارند اما یک کالای اون برگشت خورده یا اشتباه فرستاده شده . بارهایی که به علت نبودن مشتری در منزل برگشت خورده تا مجدد ارسال بشه . بارهایی که مقصدشون دورترین فاصله رو از انبار دارن زمان رسیدگی رو طولانی تر می کنه . دست اخر محاسبه و تبادل مالی بین شرکت ادرو که واسطه دیجی هست و خود دیجی که چون ایران هستیم همه تنبل و همچنین قوانین دست و پا گیر !

اما چیزی که من میدونم اینکه سایتهای خارجی خیلی خیلی بهتر شدن در مکانیزم بررسی و پرداخت . من اصلا از این شیوه همکاری در فروش دیجی خوشم نمیاد و اصلا نمیفهمم چقدر اصرار دارن این سیستم دست این مجموعه با این روال بد باشه در حالی که قوت گرفتن همکاری در فروش خیلی به رشد شرکت شون کمک می کنه . گویا فقط دور هم خوشیم والا !!
خیلی هم سریع میتونه باشه ولی نمیخواد
بحث فیشینگ و مواردی که گفتی ، بقیه سیستم های همکاری در فروش ایرانی حداکثر سه روز بعد پرداخت میکنن و ندارن همچین موانعی ولی مثل دیجیکالا تنوع جنس ندارن

hady1364

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
543
کسی درمورد حافظه ssd اطلاع داره؟ هارد معمولی تقریبا 4 سال عمر میکنه . هارد قبلی که داشتم راحت خراب شد . یه دونه ssd میخوام بگیرم ولی هر کسی یه حرفی میزنه یه جا نوشتن ssd فقط 2 سال عمر کنه یه جا هم صد سال!
مارک وسترن . برای استفاده معمولی نه انتقال و حذف بیش از حد دیتا . حافظه سالم میمونه یا اینم ساقط میشه؟
عمر هارد ssd براساس زمان نیست، براساس حجم اطلاعاتی که روش میریزی (write) یا از روش می خونی (read) هست. هر هارد بسته به شرکت و ظرفیتش یه پهنای باندی داره که توی کاتالوگ یا گارانتیش نوشته. مثلا اگه نوشته 60 ترابایت یعنی به اندازه 60 ترابایت می تونی ازش اطلاعات بخونی یا روش بنویسی. وقتی مصرفت از 60 ترابایت بیشتر شد احتمال سوختن سلول های ذخیره سازی و از بین رفتن هارد زیاد میشه

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
13,995
عمر هارد ssd براساس زمان نیست، براساس حجم اطلاعاتی که روش میریزی (write) یا از روش می خونی (read) هست. هر هارد بسته به شرکت و ظرفیتش یه پهنای باندی داره که توی کاتالوگ یا گارانتیش نوشته. مثلا اگه نوشته 60 ترابایت یعنی به اندازه 60 ترابایت می تونی ازش اطلاعات بخونی یا روش بنویسی. وقتی مصرفت از 60 ترابایت بیشتر شد احتمال سوختن سلول های ذخیره سازی و از بین رفتن هارد زیاد میشه
این مدل ، 120 گیگ
از وقتی که پست قبلی رو گذاشتم تا الان 200 هزار تومن گرونتر شد :mad:
این حجم باقی مونده رو چطور میشه تشخیص داد؟
قبلا نرم افزار HardDiskSentinel تست کردم روز های باقی مونده رو نشون میداد که مشکلی نداره ولی روز بعد هارد خراب شد

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,718
این مدل ، 120 گیگ
از وقتی که پست قبلی رو گذاشتم تا الان 200 هزار تومن گرونتر شد :mad:
اینطوررکه تو میخوای بخری اخرش پولت به فلش۱۶ گیگ میرسه

logofun

Registered User
لایک‌ها
1,115
خیلی هم سریع میتونه باشه ولی نمیخواد
بحث فیشینگ و مواردی که گفتی ، بقیه سیستم های همکاری در فروش ایرانی حداکثر سه روز بعد پرداخت میکنن و ندارن همچین موانعی ولی مثل دیجیکالا تنوع جنس ندارن

الان به جز دیجی کالا
کدوم سرویس ها خوب میشه باهاشون کار کرد ؟

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
13,995
اینطوررکه تو میخوای بخری اخرش پولت به فلش۱۶ گیگ میرسه
شنبه خریدمش ، دو سه روز گذشته ، ولی قیمت امروز انگار دو سال گذشته
الان به جز دیجی کالا
کدوم سرویس ها خوب میشه باهاشون کار کرد ؟
سیستم 1
سیستم 2
سیستم 3
یک بیشتر کفش و لباس داره هر هفته هم ناموجود میشه جدید میاره ، زیاد بدرد وبمستر نمیخوره ولی برای تلگرام و اینستا خوبه
دو خیلی خوبه ، مدیرش همینجا هست ، حتی بعضی وقت ها برای محصولی بالا بودم بهشون گفتم اضافه کردن به سیستم ، واریزی تقریبا دو روز طول میکشه ، برای وبمستر عالیه چون دیر به دیر محصول ناموجود میشه یا قیمت محصولات به این زودی ها بالا نمیره
سه ، هزینه برگشتی از ما کم میکنه ، پشتیبانی برای مشتری خوبه ، مورد بوده جنس شکسته تحویل دادن تیکت زدم دوباره فرستادن بدون اینکه فشار بیاره بگه نه همچین چیزی نبوده
تقریبا با بیشتر از ده تا همکاری در فروش کار کردم ولی فقط همینا رو استفاده میکنم
بقیه یه همچین مشکلاتی رو برام ایجاد میکردن یعنی شکایت مشتری از من بخاطر جنس معیوب با اینکه نه پولی از کسی میگیریم نه جنسی دارم که بفرستم
ولی الان هر آدم مشکل داری هم باشه میفهمه از دیجی کالا خرید کرده هر کاری بخواد بکنه یقه منو اصلا نمیتونه بگیره ، امنیت در درجه اول هست

F A R Z A D

کاربر فعال
لایک‌ها
2,582

Mohsen Khan

Registered User
لایک‌ها
299
جدیدا برای نماد اعتماد اقدام کردین ؟
یک بخش داره برای خدمات و مجوز
برای فروشگاه اینترنتی باید چکار کرد ؟

estar_bien

Registered User
لایک‌ها
78
دلار رو کجا می فروشین؟ همه سایت پایین تر از 25 تومن میخرن!!!! مثل سایت پی 98

GamesWorld

کاربر فعال ارزهای دیجیتال
فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,705
مرورگر edeg تحریمه؟ دانلود نمیشه:mad:
موقع دانلود پنجره رو مینی مایز میکنی ؟
قبلا میخواستم دانلود کنم وقتی موقع دانلود پنجره رو مینی مایز میکردیو دوباره باز میکردی دانلود از اول شروع میشد !

همین باعث شد بیخیالش بشم و حتی تستش هم نکردم !

ََA-brand

Registered User
لایک‌ها
256
دوستان جایی بک لینک نوفالو سراغ دارن که بفروشن ؟

سلام
از هر سایتی میخوای بخری درخواست کن بصورت نوفالو ثبت کنه
رپورتاژ و بک لینک نوفالو هم خواستی من خودم میفروشم

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
13,995
بلاگ.آی آر در هر شرایطی ورفای شماره نیاز داره؟ :mad:
پس این همه اسپم از کجا اومده ، نوبت ما که شد ورفای شماره اومد

AMIR0098

Registered User
لایک‌ها
2,554
کسی از اینجا هاست گرفته ؟ قیمت هاش عجیب پایینه!
cpanel/ir

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,304
بالا