برگزیده های پرشین تولز

بهترین شرکت پستی ؟

Real_401

Registered User
لایک‌ها
32
سلام و عرض ادب
دوستان ما یک شرکت توزیع لاستیک هستیم که برای فروشگاه اینترنتیمون‌ نیاز به یک شرکت پستی داریم
میخواستم‌از دوستانی که در این زمینه اطلاعات و تجربه دارن بپرسم بهترین شرکت واسه این کار چیه ؟
وزن محموله ها از ۲۰کیلو به بالاست واسه یک‌جفت لاستیک و نکته ای که مهم هستش اینه که اون شرکت حتما تحویل در درب داشته باشه
ممنون میشم نظراتتون را بفرمایید

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,241
انتخاب زیادی ندارید
تقریبا 2 تا شرکت داریم که همه جا ارسال میکنند : شرکت ملی پست و تیپاکس
پست کل کشور ارسال میکنه و تیپاکس هم تقریبا تمام شهرهای بزرگ رو الان پوشش میده
شرکت های دیگه ای هم هستند ولی تعداد شهرهای محدودی رو ارسال میکنند

Amirarsalan76

Registered User
لایک‌ها
107
به نظرم برید با پست قرارداد ببندید تا واستون مرسولات رو بصورت انبوه و سفارشی بفرستن وگرنه پیشتاز با این وزن حداقل 100تومن میشه ارسالش که باعث کاهش خرید از سایتتون میشه
و اگه قراردادداشته باشین توی بسته بندی هم راحتترین و میتونید با کیسه هم ارسال کنید/ارسال از محل با پست ندارن

مورد دومی هم که میتونم پیشنهاد بدم چاپارهست که با قرارداد بستن خیلی مناسب تر از حتی پست میوفته اما تمام ایران رو پوشش نمیده ولی ارسال از محل داره سرعت ارسال هاش.ن هم برای من واقعا بهتر از پست بوده تا حالا

hexman

Registered User
لایک‌ها
761
من همین امروز از سایت کویر 4 حلقه لاستیک خریدم 124 هزار تومن پول پست شد تازه در تهران نمیدونم چجوری حساب میکنن تازه 7 روز کاری طول میکشه اسنپ وانت خودم میفرستادم نصف این قیمت میشد یه ساعته هم میرسید دستم

davi12

Registered User
لایک‌ها
780
من همین امروز از سایت کویر 4 حلقه لاستیک خریدم 124 هزار تومن پول پست شد تازه در تهران نمیدونم چجوری حساب میکنن تازه 7 روز کاری طول میکشه اسنپ وانت خودم میفرستادم نصف این قیمت میشد یه ساعته هم میرسید دستم
از خراسان جنوبی و گویا تایر ها رو تک تک میفرسته (چون پست وزن زیاد قبول نمی کنه).با این قیمت با صرفه است

GlobalTech

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,756
سلام و عرض ادب
دوستان ما یک شرکت توزیع لاستیک هستیم که برای فروشگاه اینترنتیمون‌ نیاز به یک شرکت پستی داریم
میخواستم‌از دوستانی که در این زمینه اطلاعات و تجربه دارن بپرسم بهترین شرکت واسه این کار چیه ؟
وزن محموله ها از ۲۰کیلو به بالاست واسه یک‌جفت لاستیک و نکته ای که مهم هستش اینه که اون شرکت حتما تحویل در درب داشته باشه
ممنون میشم نظراتتون را بفرمایید
گزینه های متعددی دارید که علاوه بر شرکت پست میتونید امکانات سرویس و تعرفه های چاپار ، کاراپست ، ماهکس رو بررسی و مقایسه کنید.
شرکت های دیگری هم هستند که اطلاعاتشون به راحتی از گوگل به دست میاد.

بالا