برگزیده های پرشین تولز

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,312
دوستان تا حالا اینو دیدین

gharib .org / digikala

نظرتون چیه ؟
سایت نمونه 36 تا ایندکس داره ادعا شده که روزی 2 الی 2.5 میلیون از همکاری در فروش دیجی کالا کسب درامد داره

نظر من :
اگر یک سایت و 36 مطلب روزی 2 میلیون درآمد داشته باشه به جای فروش نحوه درآمد میشه 100 تا سایت دیگه زد و روزی 200 میلیون درآمد کسب کرد
خودم هم اگر وقت نداشتم سایت بزنم, درآمد 1 روز به یه خانم بدید میاد سرکار مطلب میزنه و من فقط مدیریت میکردم
چون این کار جواب نمیده فروش پکیج همیشه تعدادی رو وسوسه میکنه 749.gif

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,008
دوستان ، اگر کسی اینجا فقط داخل سرچ کنسول خودش بکلینک پ*ورن میبینه و آنالیز کننده های بکلینک نمیتونن نشونشون بدن فقط وبمستر تولز نشون میده ، قالب و ظاهر سایت ها شبیه به هم هست ، اگر عضویت و کامنت ندارن یعنی کاربر نمیتونه لینک وارد کنه ، با من میتونید تبادل لیست Disavow داشته باشید
تا حالا اینو دیدین

gharib .org / digikala

نظرتون چیه ؟
سایت نمونه 36 تا ایندکس داره ادعا شده که روزی 2 الی 2.5 میلیون از همکاری در فروش دیجی کالا کسب درامد داره
آنالیزی که من انجام دادم
تعداد آی پی در روز 4k
حالا از این 4 هزار تا شاید 20 نفر هم از ورودی گوگل نباشه بقیش شاید پاپ آپ باشه و خرید ورودی از سایت های مختلف
چون فقط برای این 4 تا کلمه داره ورودی میگیره ، کلماتی ساده و بلند که سرچ خور نیستن
خود الکسا هم ورودی از گوگل رو 0% نشون میده
11.png
رتبه الکسا اصلا رشد طبیعی و واقعی نیست
این نمودار...
graph.png
دیگه نیاز به آنالیز بیشتر نیست تا همینجا که ورودی گوگل رو بفهمید کافیه
همین الان این ایمیل اومد، هر روز قوانین مسخره تر
قیمت و موجودی کالا هر روز تغیر میکنه ، یه نفر که n تا محصول داره چطوری میتونه مدیریت کنه؟!
یه نفر میشناسم که 20 میلیون تومن در ماه از همین راه درآمد داره ولی بخاطر اینکه این سیستم ثبات نداره یعنی مالیات از 7 درصد میشه 20 درصد ، هزینه کد تخفیف از حساب ما کم میشه! ، پرداختی بعد از پنجاه روزه! هر بار یه قانون جدید میاره یعنی ثبات نداره ، سایتی که 20 میلیون تومن درآمد داشت رو فروخت چون آینده نداشت
حتی برای فروشنده ها پرداختی بعد از پنجاه روزه ، البته مطمئن نیستم بقیه این رو گفتم ، نمیدونم چطور هنوز کالا رو تامین میکنن!
تنها دلیل رشد و استفادش اینه که رقیب نداره ، فقط همین ، هیچکس نمیتونه با دیجی کالا رقابت کنه ، وقتی انحصار دستشه حرف حرف خودشه و بس
یه چند تای دیگه هست که اصلا اسمون رو رقیب نمیشه گذاشت ، نمونش این مورد پس مجبوریم با دیجی کالا کار کنیم یا اصلا طرف همکاری در فروش نریم
نظرات بقیه
بنظرت چطوری میشه با فروشنده ها کار کرد؟
فروشنده این مشکلات رو داره
مثلا برای یه محصول رتبه 4 هستم یا رتبه بالایی ندارم
اگه لینک سایت فروشنده رو بزارم میشه رپورتاژ اونا هم اندازه رپورتاژ پول میدن نه بیشتر
چطور سفارشات به نام من ثبت بشه و مشکلات دیگه هست
میشه اطلاعات مشتری رو دریافت کنم و بدم به فروشنده ولی مگر اینکه تمام پرداخت ها درب منزل باشه
اصل مشکل اینه که برنامه و نقشه راه نداریم
یه مشکل دیگه اینه که فروشنده باید کاملا متعهد و مسئولیت پذیر باشه جنس خراب بود پس بگیره یا پول مشتری رو پس بده
چون هر کار اشتباهی انجام بده مشتری از من شکایت میکنه نمیفهمه فروشنده یه نفر دیگه هست
الان دو سه سالی هستش که فقط سایت تخصصی بالا میارم که رفقام تخصصش رو دارن بعد شماره شون رو میزارم و درصدم رو میگیرم
چطوری میشه با فروشنده کار کرد؟ فقط شماره بزاری بعد از کجا میفهمن از طرف شما بود؟

Last edited:

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,987
دوستان ، اگر کسی اینجا فقط داخل سرچ کنسول خودش بکلینک پ*ورن میبینه و آنالیز کننده های بکلینک نمیتونن نشونشون بدن فقط وبمستر تولز نشون میده ، قالب و ظاهر سایت ها شبیه به هم هست ، اگر عضویت و کامنت ندارن یعنی کاربر نمیتونه لینک وارد کنه ، با من میتونید تبادل لیست Disavow داشته باشید

آنالیزی که من انجام دادم
تعداد آی پی در روز 4k
حالا از این 4 هزار تا شاید 20 نفر هم از ورودی گوگل نباشه بقیش شاید پاپ آپ باشه و خرید ورودی از سایت های مختلف
چون فقط برای این 4 تا کلمه داره ورودی میگیره ، کلماتی ساده و بلند که سرچ خور نیستن
مشاهده پیوست 1202444
این نمودار...
مشاهده پیوست 1202445

قیمت و موجودی کالا هر روز تغیر میکنه ، یه نفر که n تا محصول داره چطوری میتونه مدیریت کنه؟!
یه نفر میشناسم که 20 میلیون تومن در ماه از همین راه درآمد داره ولی بخاطر اینکه این سیستم ثبات نداره یعنی مالیات از 7 درصد میشه 20 درصد ، هزینه کد تخفیف از حساب ما کم میشه! ، پرداختی بعد از پنجاه روزه! هر بار یه قانون جدید میاره یعنی ثبات نداره ، سایتی که 20 میلیون تومن درآمد داشت رو فروخت چون آینده نداشت
حتی برای فروشنده ها پرداختی بعد از پنجاه روزه ، البته مطمئن نیستم بقیه این رو گفتم ، نمیدونم چطور هنوز کالا رو تامین میکنن!
تنها دلیل رشد و استفادش اینه که رقیب نداره ، فقط همین ، هیچکس نمیتونه با دیجی کالا رقابت کنه ، وقتی انحصار دستشه حرف حرف خودشه و بس
یه چند تای دیگه هست که اصلا اسمون رو رقیب نمیشه گذاشت ، نمونش این مورد پس مجبوریم با دیجی کالا کار کنیم یا اصلا طرف همکاری در فروش نریم

چطوری میشه با فروشنده کار کرد؟ فقط شماره بزاری بعد از کجا میفهمن از طرف شما بود؟

میگم یه خطی رو بده که زنگ خور نداره

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,008
نرم افزار نمایش ترافیک مصرفی اینترنت ، رایگان و بدون کرک
خیلی عالی هست میتونید استفاده کنید

###

چی کار باید کرد که یوتیوب ویدئو پخش نکنه فقط صدا بزاره؟ صدا با کیفیت پایین . برای کانال منظورم نیست برای خودم که ترافیک اینترنت کمتر مصرف کنه

logofun

Registered User
لایک‌ها
1,115
نظر من :
اگر یک سایت و 36 مطلب روزی 2 میلیون درآمد داشته باشه به جای فروش نحوه درآمد میشه 100 تا سایت دیگه زد و روزی 200 میلیون درآمد کسب کرد
خودم هم اگر وقت نداشتم سایت بزنم, درآمد 1 روز به یه خانم بدید میاد سرکار مطلب میزنه و من فقط مدیریت میکردم
چون این کار جواب نمیده فروش پکیج همیشه تعدادی رو وسوسه میکنه مشاهده پیوست 1202441

آنالیزی که من انجام دادم
تعداد آی پی در روز 4k
مشاهده پیوست 1202444
این نمودار...
مشاهده پیوست 1202445

نظرات بقیه

دیروز بهش پیام دادم گفتم 99 تومن پول پکیجت هست
و شما ادعا کردی با این سایت تونستی به درامد 2 الی 2.5 میلیون برسی
چطور ؟ این که 36 تا ایندکس داره
راه این درامد چطور بوده ؟

کلمه اول نوشت : با تبلیغات
کلمه دوم نوشت : تو پکیج توضیح دادم

بعد نوشته سوالی داری از من بپرس !!!

logofun

Registered User
لایک‌ها
1,115
و الان دو سه سالی هستش که فقط سایت تخصصی بالا میارم که رفقام تخصصش رو دارن بعد شماره شون رو میزارم و درصدم رو میگیرم
اقا این کارو میکنی یه شماره میذاری
طرف اگر دورت بزنه چی ؟ تو که نمیتونی همه تماس های اونو چک کنی ؟
من یه مدته تو فکر اینجوری بودم
میشه تجربیاتت رو به ما هم بگی

mg6

Registered User
لایک‌ها
1,627
هنوزم پیدا میشه کسی که به این پکیج! ها اعتقاد داشته باشه؟ :D اقا من 4 هزارتا ورودی از گوگل دارم بزنیم تو کار پکیچ
خسته شدیم از خرحمالی و درجا زدن

ziro00

Registered User
لایک‌ها
586
چی کار باید کرد که یوتیوب ویدئو پخش نکنه فقط صدا بزاره؟ صدا با کیفیت پایین . برای کانال منظورم نیست برای خودم که ترافیک اینترنت کمتر مصرف کنه
لینکش رو بردار اینجا بصورت صوتی دانلود کن : y2mp3*net/

javadth

کاربر فعال
لایک‌ها
15,987
اقا این کارو میکنی یه شماره میذاری
طرف اگر دورت بزنه چی ؟ تو که نمیتونی همه تماس های اونو چک کنی ؟
من یه مدته تو فکر اینجوری بودم
میشه تجربیاتت رو به ما هم بگی

عزیزم من که گفتم فقط با رفقای خودم کار میکم

بله آدم غریبه اهل دوز و کلک هستش ولی من فقط با رفقای خودم کار میکنم

logofun

Registered User
لایک‌ها
1,115
عزیزم من که گفتم فقط با رفقای خودم کار میکم

بله آدم غریبه اهل دوز و کلک هستش ولی من فقط با رفقای خودم کار میکنم
الان دوره زمونه ای شده رفیق هم ادمو دور میزنه

logofun

Registered User
لایک‌ها
1,115
هنوزم پیدا میشه کسی که به این پکیج! ها اعتقاد داشته باشه؟ :D اقا من 4 هزارتا ورودی از گوگل دارم بزنیم تو کار پکیچ
خسته شدیم از خرحمالی و درجا زدن

من با روزی 9000 ورودی گوگل هنوز نتونستم 100 تومن از دیجیکالا درامد داشته باشم !

javadth

کاربر فعال
لایک‌ها
15,987
الان دوره زمونه ای شده رفیق هم ادمو دور میزنه
بله خب اختلاف پیش میاد توی هر بیزینسی مشکلات پیش میاد

باید حلش کرد دیگه مشکلات رو هر مشکلی هم یه راه حلی براش پیدا میشه

mg6

Registered User
لایک‌ها
1,627
من با روزی 9000 ورودی گوگل هنوز نتونستم 100 تومن از دیجیکالا درامد داشته باشم !
کار کردن برای دیگران کلا فایده نداره
همین 9 هزار ورودی رو خودت 1 محصول موجود کنی مستقیم بفروشی خیلی خیلی سودش بیشتره
جنس بفروشی 2 ماه بعد پولت رو بگیری مگه می تونی دوباره همون جنس رو موجود کنی اصلا؟ من نمی دونم این فروشنده ها چطور با دیجی کار می کنن همین 2/3 هفته اخیر رو فقط ببین قیمت ها چطور بالا رفته اون فروشنده ایی که جنس فروخته چطور می خواد 2 ماه دیگه جایگزین کنه سودم ببره؟

learndl

کاربر فعال کار و سرمایه
لایک‌ها
3,422
دوستان تا حالا اینو دیدین

gharib .org / digikala

نظرتون چیه ؟
روزی 2 تومن درمیاره بعد عکس روی سایتشو با دوربین گوشی گرفته ادیت هم نشده؟

پ.ن: همین الان این ایمیل اومد، هر روز قوانین مسخره تر

نظر من :
چون این کار جواب نمیده فروش پکیج همیشه تعدادی رو وسوسه میکنه مشاهده پیوست 1202441
خیلی دوس دارم اینایی که این پکیج هارو میخرن رو ببینم رودر رو ازشون بپرسم واقعا تو مخت چی هست ؟ :| ینی دور از جونتون به خر هم بگی "آموزش کسب درآمد" بهت میخنده ...

یه دختر عمه دارم تو کار فروش لباس بود ینی فروشنده بود الآن اینستاش از 1400 تا فالور رسیده به 180 کا و پکیج آموزش بورس میفروشه یه 206 مدل فک کنم 86 داشت الان لیفان 820 هم گرفت خودشم میگه فقد از پکیج فروختن و آموزش خصوصی حالا خودش حتی یه بارم تو بورس معامله نکرده :|

شده شبیه اون داستانی که گفتن تو فلان کوه طلا هست ملت رفتن کوهو بکنن طلا پیدا کنن ولی این وسط کسی مایه دار شد که بیل و کلنگ میفروخت ...

Quen

کاربر فعال هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
3,806
دوستان وبمستر،

بهترین افزونه CRM برای وردپرس الان چی هست؟

فارسی بودن، رایگان بودن همه امکانات و محیط تعاملی آسان مدنظر هست...

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,312
دوستان وبمستر،

بهترین افزونه CRM برای وردپرس الان چی هست؟

فارسی بودن، رایگان بودن همه امکانات و محیط تعاملی آسان مدنظر هست...

افزونه های کلی برای crm همه پولی هستند ولی اگر بگید نیازتون چی هست افزونه های جدا جدا رایگان زیاد هست
مثلا فرم ساز ها یا آمارگیر ها و چت آنلاین و ... همه اینها رو یکجا کردند شده crm

Quen

کاربر فعال هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
3,806
افزونه های کلی برای crm همه پولی هستند ولی اگر بگید نیازتون چی هست افزونه های جدا جدا رایگان زیاد هست
مثلا فرم ساز ها یا آمارگیر ها و چت آنلاین و ... همه اینها رو یکجا کردند شده crm

مرسی، ببینید من یکسری مشتری دارم که باید وارد سیستم بشن و اطلاعات نوشتاری و گاها فایلهایی را که ما براشون میذاریم مشاهده کنن... مثلا روند انجام کارشون و فاکتورشون و نامه ها و غیره......

یکسری هم کارمند دارم که باید دقیقا مثل بالایی باید وارد سیستم بشن و بتونن فایل بذارن و اطلاعیه ها را بخون و مسائل مالی شون را را ببینن و با هم دیگه تعامل کنن.

کلا کارمندها بیشتر از 15 نفر نیستن.....

فارسی بودن و آسون بودن برام مهمه چون مشتری سر در نمیاره زیاد......

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,312
مرسی، ببینید من یکسری مشتری دارم که باید وارد سیستم بشن و اطلاعات نوشتاری و گاها فایلهایی را که ما براشون میذاریم مشاهده کنن... مثلا روند انجام کارشون و فاکتورشون و نامه ها و غیره......

یکسری هم کارمند دارم که باید دقیقا مثل بالایی باید وارد سیستم بشن و بتونن فایل بذارن و اطلاعیه ها را بخون و مسائل مالی شون را را ببینن و با هم دیگه تعامل کنن.

کلا کارمندها بیشتر از 15 نفر نیستن.....

فارسی بودن و آسون بودن برام مهمه چون مشتری سر در نمیاره زیاد......

یه چیزی شبیه این سایت میخواید درسته ؟ https://monday.com

GamesWorld

کاربر فعال ارزهای دیجیتال
فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,707
یه چیزی شبیه این سایت میخواید درسته ؟ https://monday.com
استاد دارم یه قالب فروشگاهی ووکامرس راست چین میکنم , بعضی از کدها راست چینش داخل css اصلی عمل میکنه ولی وقتی میارم تو rtl.css عمل نمیکنه !
1052.gif

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,312
استاد دارم یه قالب فروشگاهی ووکامرس راست چین میکنم , بعضی از کدها راست چینش داخل css اصلی عمل میکنه ولی وقتی میارم تو rtl.css عمل نمیکنه !
1052.gif
استاد کیه 739.gif
فایل rtl.css رو بعد از <?php wp_head();?> قرار بدید

بالا