برگزیده های پرشین تولز

خرید از بانه ؟؟؟؟

sisaco

Registered User
لایک‌ها
841
با سلام
دوستان نمیدونم جای این سوال اینجاست یا نه ( اگر اشتباهه مدیران راهنمایی کنند )
میخوام ال ای دی بگیرم 32 یا 40 اینچ نمیدونم از بانه بگیرم یا نه؟؟؟؟
کلا اگر تجربه خاصی در این مورد دارید ممنون میشم منو راهنمایی کنید
اقا از من میشنوید نگیرید ! الان توی کل کشور بعضی محصولات تبریز ارزش خرید داره. بعضی اهواز
الان ال ای دیو کولرو لوازم منزل قیمتای اهواز حرف نداره ! رو دستش نیست. امکان نداره دیلمو گناوه ارزون ترش باشن حتی !

zalman

Registered User
لایک‌ها
4,891
من مدتی پیش از بانه 90 خرید کردم کارشون درسته و محصولات با کیفیت و اورجینالی هم دارند.
مقداری پول پیش میدید و الباقی مبلغ رو موقع تحویل که این مورد باعث میشه که کلاهبرداری هم صورت نگیره.

من برای تی وی حدود دویست هزار پول پیش دادم اوردن تهران و الباقیش رو موقع تحویل ازم گرفت و جنس رو تحویل گرفتم.

Jina2000

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام باید از سایت و نحوه خرید کردن از اونها آگاهی داشته باشید. همچنین باید مطمئن بشید که واقعا در خود بانه فروشگاه دارند یا نه.
من خودم واسه جهیزیه ماشین ظرفشویی بوش رو گرفتم خیلیم خوب جواب دادند ولی یه 2 روز تو تحویلش تاخیر داشتند اختلاف قیمتش هم با کرج نزدیک 3 میلیون بود

آیدین نامی

Registered User
لایک‌ها
407
سلام باید از سایت و نحوه خرید کردن از اونها آگاهی داشته باشید. همچنین باید مطمئن بشید که واقعا در خود بانه فروشگاه دارند یا نه.
من خودم واسه جهیزیه ماشین ظرفشویی بوش رو گرفتم خیلیم خوب جواب دادند ولی یه 2 روز تو تحویلش تاخیر داشتند اختلاف قیمتش هم با کرج نزدیک 3 میلیون بود
کاربر تازه وارد که معلومه به چه خاطر عضو این سایت شدی و اولین پست ات را اینجا مطرح کردی ;) الان واردات از مرز ممنوعه . دیگه جنس نمی یاد مثل چند سال قبل, الان جنس بانه هم از تهران تامین می شه ! . اگر هم بیاید همشون فیک هستند . جنس های از رده خارج شده ؛ کنار گذاشته شده به خاطر مشکل فنی , noname چینی که تو بانه برچسب می زنند .... خلاصه کلام بانه یعنی تقلب

Jina2000

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
کاربر تازه وارد که معلومه به چه خاطر عضو این سایت شدی و اولین پست ات را اینجا مطرح کردی ;) الان واردات از مرز ممنوعه . دیگه جنس نمی یاد مثل چند سال قبل, الان جنس بانه هم از تهران تامین می شه ! . اگر هم بیاید همشون فیک هستند . جنس های از رده خارج شده ؛ کنار گذاشته شده به خاطر مشکل فنی , noname چینی که تو بانه برچسب می زنند .... خلاصه کلام بانه یعنی تقلب
دکتر جان اینجوریام نیست که می فرمایید بله تقلب داره ولی کلی نیست. میتونم عکسش رو واستون بفرستم هر چند خداییش ما آشنا داشتیم والا کلاهمون پس معرکه بود در هر حال از اینکه مارو کاربر تازه خطاب کردید ممنونیم ماهی هر وقت از آب بگیری تازس

saghezshop

Registered User
لایک‌ها
207
تجربه تلخ بنده از خرید بانه 1399/03/11

قبل از شرح واقعه , لازم چند مورد در نظر داشته باشید:
1- گول تعداد اعضای کانال تلگرام و تعداد فالور اینستاگرام را نخورید که همگی فیک هستند.
2- در حال حاضر هیچ جنسی از کردستان عراق وارد ایران نمی شود . از قبیل کولر تلویزیون و .... همگی از گناوه و تهران به بانه آورده می شوند.
3- دستگاه اورجینال و اصل به هیچ وجه نداریم . مطمن باشید اونی که می گه جنسم اورجینال است کلاه بردار است.
4- به هیچ وجه خرید آنلاین و غیر حضوری انجام ندهید که کلاهی بس بزرگتر سرتان رفته است. خرید فقط حضوری

شرح واقعه
به دلیل درگیری کاری ؛ بدون تحقیقات مکفی با کانال بازرگانی سهرابی آشنا شدم و اقدام به خرید کولر گازی کردم. خرید بنده اوجنرال 12 هزار بود به قیمت 7 میلیون . موقع خرید آنلاین هیچ فاکتور ارائه نکردن . طبق گفته فروشنده ارسال رایگان بود . 200 هزار تومان واریز نمودیم تا جنس را ارسال کنند. متاسفانه بعد از خرید, بنده به سایت دیوار تهران مراجعه کردم و اگهی های مربوط به فروش کولر گازی را مطالعه کردم و با چند فروشنده صحبت کردم . بعد این بود که متوجه شدم چه کلاهی سر بنده رفته است. دهها فروشنده بودن که همین مارک و همین مدل را به قیمت میانگین 5 میلیون تومان در خود تهران می فروختند! طی همین صحبت و تحقیقاتی که انجام دادم متوجه شدم همه جنس های بانه از تهران یا گناوه ارسال می شود و هیچکدام اصل نیستن.
به هر حال با تاخیر چنده روزه و تماس های مکرر جنس به دستم رسید . با توجه به اینکه قرار بود ارسال رایگان باشد راننده طلب 200 هزار تومان کرد! بنده هم به خاطر اینکه تو محل و مجمتع مسکونی جر و بحث و مشاجره نداشته باشم 200 تومن را پرداخت کردم.

روز بعد نصاب جهت نصب مراجعه نمودن و بعد از باز کردن کارتن اسپیلت متوجه شدیم که لوله های مسی داخل جعبه نیست! 120 هزار تومان هم بدین شکل به ما قالب شد.

گول نصب رایگان را هم نخورید که این هزینه نصب را روی ادواتی که براتون نصب می کنند , دریافت می کنند

یک رویداد تلخ از شهر بانه و یک شهروند کرد - من عمرا از بانه و به اسم بانه خرید بکنم
سلام دوستان
بابت توضیحات این مطلب به ترتیب هر شماره
1- برای کانال های تلگرام و اینستاگرام تا حدودی صادق هست ولی کلمه همگی اشتباه میباشد ما تو بانه سایت های خیلی معتبر داریم که بالای 7-8 سال فعالیت مفید دارند.
2.به کل این مورد رو اشتباه میکنید (به غیر از یکی دو قلم کالا)و در مورد چیزی که خبر ندارید قضاوت نکنید.
3.بخش سوم 100 درصد اشتباه هست و شما نمیتونید تشخیص بدید و اطلاعات ندارید - که از بی آگاهی شماست این مورد - جنس اصلی در بازار خیلی زیاد هم هست .
4.اغلب سایت هایی که خرید آنلاین دارند خرید حضوری هم دارند ولی بیشتر در مورد سایت های معتبر خرید آنلاین رو ترجیح میدهند.

بابت شرح واقعه شما

اول اینکه شما از یک کانال تلگرامی یا یک پیج اینستاگرام خرید کردید
اول از همه بگم شما یک کولر فیک خریدید و وسوسه قیمت کم آن شدید چون در تاریخ پست شما یک کولر 12 هزار اجنرال بالای 12-13 میلیون بوده است .
به علاوه شما نتونستید فرق بین اصل و تقلب رو تشخیص بدید - که بالای 90 درصد خریداران به این صورت میباشند -
سوم اینکه پنیر مجانی فقط در تله موش هست چه برسد به ارسال رایگان و لوله رایگان و خیلی اوصافف فضایی دیگه
اجنرال تا جایی که بنده بیش از 10 سال هست کارم تو این صنف هست اصلا اینورتر نداره
در مورد لوازم خانگی بوش هم تا حدود 70 درصد آگهی های -دیوار - شیپور - کانال و پیجهای اینستا گرام و چند سایت انگشت شمار تقلبی هستند و اصلی نیستند .
واقعیت این هست که در حآل حآضر بدون هیچ اغماضی
نمیتوان انکار کرد که در بانه تقلب فروش وجود ندارد و این واقعیت دارد که هست اما تلخ تر اینکه
در حآل حاضر در تهران -امین حضور - تبریز-اصفهان-کرمانشاه و تمامی شهرستانها دارند تقلب میفروشند ولی به اسم بانه این کار تمام شده است .
اغلب مارکهایی که به برند های تقلبی تبدیل میشن توسط کارخانه و کارگاههای داخل کشور به عمد شبیه برند اصلی ساخته میشن که در بازار فروش بره
و به برندهای اصلی با استفاده از یک کارتن و آرم که در هر شهرستان و هر کارگاهی قابل سفارش هست تبدیل میشن .
اما با توصیف همه اینها
تقلب صفت بارز بی وجدانی و بی فرهنگی و فرومایگی هر شخص یا اشخاصی که به هر بهانه و دلیلی این کار کثیف را انجام میدهند است و هیچ توجیهی ندارد .
اما نمیشود که این کار را به همه تعمیم داد و چشم بسته قضاوت نمود.
موفق باشید

بالا