برگزیده های پرشین تولز

اگر مجانی بهت موبایل می دادن چی می گرفتی ؟

forooshevije

Registered User
لایک‌ها
0
سلام . امروز یه سوال جالب به سرم زد و اون اینه :

"اگر می خواستن بهت یک موبایل مجانی بدن

( اما با توجه به اینکه دیگه اونو نمی تونستی تبدیل به پول کنی و برای استفاده ی شخصی خودت بود ، )

چه گوشی رو بر می داشتی ؟

و چراااا؟؟؟؟؟؟؟:rolleyes::happy:

forooshevije

Registered User
لایک‌ها
0
توی یک دقیقه که دارم امضامو ویراش میکنم هم میان اخطاز می دن . بابا ایول . من باید ببینم که دیگه باید چیکار کنم . باید به سرعت نور و با اولین ویرایش ، امضا سیو کنم .

milad_milad

Registered User
لایک‌ها
21
اكه توقعم بالا بود htc shift ميكرفتم و اكه كم بودnokia5700

milad_milad

Registered User
لایک‌ها
21
خب می تونین بگین برای چه حسنش ؟

کلاسش ؟ کاراییش ؟ زیباییش ؟ اسمش ؟ دوربینش ؟ صدایش ؟ یا .... ؟
خب HTC SHIFTكه PPCهست و تا حد خيلي زيادي انتظارات رو بر اورده ميكنه مخصوصأ CPUقدرتمندش LCDبزرك و با كيفيتشKEY PAP خوب و راحت خب خيلي امكانات داره كه خودش يه تاپيك ديكه ميخواد
و NOKIA5700كه در نوع خودش بي نظيره و نسبت به قيمتش بيشتر مي ارزه وامكانات خيلي خوبي هم داره
اهل كلاس كزاشتن نيستم و كوشي رو به خاطر كلاسش انتخاب نميكنم البته زيباي يه جيزه ديكست ولي نه ظوري كه كوشي قشنك باشه ولي امكاناتش جوابكو نباشه!:rolleyes::)
htc shift
htc_shift.jpg

nokia 5700
01_5700_lowres.jpg

bahrain

Pocket PC کاربر فعال موبایل و
کاربر فعال
لایک‌ها
15
من يه باكت بي سي ميكَرفتم ، حالا يا اتم لايف يا اسوس بي 535 !

علتش هم مشخصه به دليل امكانات بالا وسيستم عامل عالي !

RPG 8

Registered User
لایک‌ها
426
منم بدون شک اینو میگرفتم
asus_p535_01.jpg

من يه باكت بي سي ميكَرفتم ، حالا يا اتم لايف يا اسوس بي 535 !

علتش هم مشخصه به دليل امكانات بالا وسيستم عامل عالي !
شرمنده میدونم بحثش ربطی به موضوع تاپیک نداره ولی شما چرا زبون نوشتنتون اینجوریه!؟یه فونت درست حسابی فارسی ندارین نصب کنین؟!

forooshevije

Registered User
لایک‌ها
0
خوبه . نظراتون عالیه .

من خودم از Nokia N95 خوشم اومده . بخاطر کارایش و دوربینشو صداش . که روی صداش مطمئن نیستم .

قیمتشم مناسبه تا الان که 650 بود ولی داره میاد روی 500 ( به خاطر برداشتن قانون ریجیستری برای شرکت ها )

RapB0y

Registered User
لایک‌ها
1
Ahwaz................ Cellphone : Nokia N8
خوبه . نظراتون عالیه .

من خودم از Nokia N95 خوشم اومده . بخاطر کارایش و دوربینشو صداش . که روی صداش مطمئن نیستم .

قیمتشم مناسبه تا الان که 650 بود ولی داره میاد روی 500 ( به خاطر برداشتن قانون ریجیستری برای شرکت ها )
من نوکیا 5700 رو میپسندم
تقریبآ مثل ان95 هستش.

hamed1297

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
من هم سونی اریکسون P1 رو خیلی میپسندم.

forooshevije

Registered User
لایک‌ها
0
من نوکیا 5700 رو میپسندم
تقریبآ مثل ان95 هستش.

من خودم هم از 5700 خوشم اومد ( البته زیاد خوش دست نیست ) .
قیمتش هم نسبت که صداشو رزولوشین تصویرشو دوربینش و همچنین عضو گروه Xpressmusic بودنش ، واقعا میارزه .

ولی با شما موافق نیستم که میگین مثل N95 هستش . N95 کجا ، 5700 کجا . مخصوصا دوربینش که 3 مگاپیکسل بالاتره .
( البته اگر از قیمتاشون بگذریم ! )
آخه به شخصه برای من دوربینش هم مهمه و 5 مگاپیکسلی خیلی کمه که K850 هست و N95 . ال.جی هم داره که دوربینش مجازیه .
من یک دوربین 8.1MP سایبر شات سونی دارم . ولی نمیتونم همه جا با خودم حمل کنم که . اما موبایلمو می تونم اب خودم همه جا ببرم .
به این نکات هم توجه کنید !

من هم سونی اریکسون P1 رو خیلی میپسندم.

اونم گوشی خوبی هست ولی هنوز جا نیافتاده و زیاد هم معلوم نیست که چی از آب در میاد . البته داشتن صفحه ی لمسی ، دوربینی با 3.15 مگاپیکسل ، و همچنین قابلیت اسکن کردن از کارت ویزیت خیلی ویژگی های خوبی هستن و قیمتش هم مناسبه : 500.000 تومن !
ولی فکر نکنم رقیب سرسختی برای N95 باشه !
ولی به هر حال سونی اریکسون هم داره زور خودشو می زنه .

RapB0y

Registered User
لایک‌ها
1
Ahwaz................ Cellphone : Nokia N8
من خودم هم از 5700 خوشم اومد ( البته زیاد خوش دست نیست ) .
قیمتش هم نسبت که صداشو رزولوشین تصویرشو دوربینش و همچنین عضو گروه Xpressmusic بودنش ، واقعا میارزه .

ولی با شما موافق نیستم که میگین مثل N95 هستش . N95 کجا ، 5700 کجا . مخصوصا دوربینش که 3 مگاپیکسل بالاتره .
( البته اگر از قیمتاشون بگذریم ! )
آخه به شخصه برای من دوربینش هم مهمه و 5 مگاپیکسلی خیلی کمه که K850 هست و N95 . ال.جی هم داره که دوربینش مجازیه .
من یک دوربین 8.1MP سایبر شات سونی دارم . ولی نمیتونم همه جا با خودم حمل کنم که . اما موبایلمو می تونم اب خودم همه جا ببرم .
به این نکات هم توجه کنید !

اونم گوشی خوبی هست ولی هنوز جا نیافتاده و زیاد هم معلوم نیست که چی از آب در میاد . البته داشتن صفحه ی لمسی ، دوربینی با 3.15 مگاپیکسل ، و همچنین قابلیت اسکن کردن از کارت ویزیت خیلی ویژگی های خوبی هستن و قیمتش هم مناسبه : 500.000 تومن !
ولی فکر نکنم رقیب سرسختی برای N95 باشه !
ولی به هر حال سونی اریکسون هم داره زور خودشو می زنه .
من همچین حرفی نزدم گفتم تقریبآ مثل:16 میلیون رنگ ال سی دی و..... ولی از نظر دوربین نه ان95.

Romain_Gary

Registered User
لایک‌ها
6
یا نوکیا e65 یا سونی اریکسون w850 فقطم بخاطر اینکه از این دو مدل خوشم اومده و به نظرم خیلی خشگلن :)

jilani.mehrdad

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
N95
دلیلش lcd و دوربینشه...تها گوشی ای هست که می تونه نیاز منو از این دو تا مرتفع کنه...صداشم در مرحله بعدی اهمیت برام قرار داره

MineMoZa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
بالا