برگزیده های پرشین تولز

ایرانسل رکورد پرسرعت‌ترین اینترنت ایران را شکست!!

Ava98

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
29
ایرانسل در تاریخ سوم دی ماه سال 1399، بار دیگر موفق به ثبت رکورد پرسرعت‌ترین اینترنت کشور در شبکه 5G، با سرعت دو و نیم گیگابایت بر ثانیه، گردید. بیژن عباسی آرند، مدیر عامل شرکت ایرانسل، در صفحه اینستاگرام خود این موفقیت ایرانسل را اعلام نمود.

به طور کلی مرداد ماه سال 99 ماهی پر از موفقیت و دست آورد برای این اپراتور محبوب و پیشرو به حساب می آید. اولین رویداد در اولین روز مرداد انجام گردید، که شامل راه اندازی فناوری نسل پنجم تلفن‌های ‌همراه بود. ایرانسل در روزهای بعد سه سایت 5G خود را راه اندازی و برای بهره برداری آماده کرد. اولین سایت در همان روز اول مرداد راه اندازی شد و در هفتم مرداد، کاربران قادر به استفاده از دومین سایت نسل پنجم تلفن های همراه شدند.

راه اندازی سومین سایت 5G به فاصله بیش از یک ماه، در 21 آبان 99 در دانشکدۀ مهندسی برق و کامپیوتر دانشگاه تربیت‌ مدرس انجام پذیرفت. دو سایت دیگر در داخل ساختمان قرار دارند، بنابراین سایت سوم 5G اولین سایتی است که در فضای باز و خارج از ساختمان راه اندازی شده است. با تاسیس این سایت، کاربرانی که سیم کارت ایرانسل دارند، درصورتی که گوشی موبایل آن‌ها از اینترنت نسل پنجم پشتیبانی کند، می‌توانند به این سایت متصل شده و از اینترنت پرسرعت بهره ببرند.

ایرانسل تاکنون موفقیت‌ها و رویدادهای مهمی را برای خود رقم زده و همواره تلاش می‌کند تا بتواند بهترین خدمات را با بالاترین کیفیت به کاربران خود ارائه دهد. ایرانسل از این دست آورد، یعنی توسعۀ فناوری نسل پنجم شبکه، بهره برده و از آن به عنوان اساس اقتصاد دیجیتال یاد می کند. همچنین در نظر دارد تا در آینده، سایت‌های جدید بیشتری از نسل پنجم تلفن های همراه در نقاط دیگر تهران و نیز سایر شهرهای کشور راه ‌اندازی نماید.

منبع: سایت خرید و فروش سیم کارت رندباز

Ava98

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
29
ایرانسل خیلی بهتر از همراه اول یا رایتل و.. هست چون سرعت خیلی بالایی داره هرکی موافق هستش منو لایک کنه
من همیشه از ایرانسل راضی بودم… بعضی مناطق آنتن دهیش یه ذره ضعیف هستش ولی در کل اینترنت خوبی داره

Adobe Audition

Registered User
لایک‌ها
89
سرعت همراه اول برای من در طول روز کمتر از 500کیلوبایت است...و اول صبح سرعت تا 10مگابایت..... این اوپراتور را یکمشت نابغه مدیریت میکنند!!!حالا برو برای چوپانها و گوسفندان در فلان دهات دکل بساز و پز بده که بیشترین پوشش دهی را دارید!!! حداقل ایرانسل کیفیت را فدای پوشش بیشتر نکرده

amir13535

Registered User
لایک‌ها
46
سرعت همراه اول برای من در طول روز کمتر از 500کیلوبایت است...و اول صبح سرعت تا 10مگابایت..... این اوپراتور را یکمشت نابغه مدیریت میکنند!!!حالا برو برای چوپانها و گوسفندان در فلان دهات دکل بساز و پز بده که بیشترین پوشش دهی را دارید!!! حداقل ایرانسل کیفیت را فدای پوشش بیشتر نکرده
دوست عزیز ما اینجا دعوا ندارم هرکسی نظری داره ما هم به نظر شما احترام میزاریم

پسره خوب

Registered User
لایک‌ها
2,159
در اینکه ایرانسل بهتر از همراهه اوله شکی نیست. چون از همون اول بنیان شرکت رو خارجی ها گذاشتن و هنوز هم نگهداری کل شبکه ایرانسل دسته شرکته هواوی هستش. همراه اول فقط پول داره و بلد نیست چه جوری خرج کنه و چندین برابر ایرانسل خرج میکنه ولی باز توان رقابت نداره. چون مدیرایه همراه اول اومدن یه شرکت زدن نگهداری رو دادن دسته اون شرکته تا هم از اخور بخورن هم از توبره.

این شکست اینترنت 5g رو هم جدی نگیرید. یه سایت فایو جی از هواوی قرض کردن ، خوده هواوی میره نصب میکنه واسه اپراتور بعد مدیرا میان عکس میگیرن . بعدش همون سایت رو میدن به اپراتور بعدی و دوباره اون یکی اپراتور. رسما قضیه عکس و یه خبره نه بیشتر

Adobe Audition

Registered User
لایک‌ها
89
دوست عزیز ما اینجا دعوا ندارم هرکسی نظری داره ما هم به نظر شما احترام میزاریم

اصلا با نداشتن کوچکترین عصبانیتی باور کنید نظرمو نوشتم...فقط واقعیت را گفتم از بس این اوپراتور همراه آخر بصورت مداوم خبر از پوشش دهی بیشتر میدهد...اون مدیران مثلا عاقل اما در اصل پیر پاتال این اوپراتور فکر میکنند با اینکار بمردم خدمت میکنند.... نمیفهمند که اگر کیفیت افت کند و یا در اصل وجود نداشته باشد کیفیت صوت و تصویر و... هم افت میکند یعنی همان کم اوردن پهنای باند شبکه غراضه و قدیمیشان....این کمبودن سرعت در طول بیشتر ساعات و بالا رفتن سرعت بخاطر نبود پهنای باند کافی و زیاد بودن کاربرهاست.... خب حالا یکی میاد میگه این شرکت پول دارد!!!! خب اگر پول داشت پهنای باند بیشتر نمیخرید؟؟ که کاربرهایشان در سطح همین شهر تهران فقط از نیمه شب تا اوایل صبح بخاطر کم شدن کاربر در شبکه, سرعت اینترنتشان در حد استاندارد بشود... فقط یک مدیر پیر و از کارافتاده سرمایه و اسم یک شرکت را اینطور به باد میدهد....

mohammad_rabiyi

Registered User
لایک‌ها
753
همراه اول یک شرکت دولتی بوده که سهامش در بورس عرضه شده به ارگان های شبه نظامی (بخوانید نظامی) و کلی آدم داخلش هست با استخدام سهمیه ای و در ارگان جدید هم که که همه جریان خودی و غیر خودی رو می دونن

همراه اول فقط به پشتوانه فروش سیم کارت در سال های قبل 80 به قیمت منزل مسکونی (!!!) رشد کرده، این پشتوانه رو ایرانسل نداشته

viphyip

Registered User
لایک‌ها
495
موافقم
ایرانسل فعلا بهترینه

denisegrasso25

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
من مدت طولانی است که از ایرانسل استفاده می کنم و از کیفیت اینترنت آنها کاملا راضی هستم. اما این را هم اضافه کنم که در بعضی مناطق سرعت اینترنت آنها ضعیف است. مثل مناطقی که چند ماه پیش در آن زندگی می کردم سرعت اینترنت کم است. فکر کردم به خاطر روتر من است ، من روتر را تغییر دادم سپس یک گسترش دهنده wifi نیز آوردم اما هیچ کاری جواب نداد. سپس یکی از دوستان من به من گفت که شاید سرعت کافی در اینترنت از پایان ارائه دهنده ندارید. او این ابزار تست سرعت speedput را پیشنهاد داد که در آن من تست سرعت را انجام دادم و فهمیدم که دوست من حق دارد. اکنون وقتی وارد منطقه جدیدی می شوم ، سرعت اینترنت سریع را بدست می آورم اما همیشه و هر از گاهی سلامت اینترنت خود را بررسی می کنم.

mrwebmaster

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
66
ایرانسل 3 سال طول کشید توی غرب تهران ، منطقه 5 آنتن نصب کنه !!!!!!!!! 3 سااااال ! توی پاتخت کشور اونم نه مناطق بیابونی و محروم 3 سال ! از اردیبهشت 97 تا برج 11 سال 99
3 سال من برای اینکه خطم نسوزه هرچند وقت یه بار میرفتم مناطق دیگه سیم کارت رو روشن میکردم ! 5 تا از سیمکارت های مشتریا که توی شرکت بوده سوخت و کلی دردسر داشتیم
واقعا خجالت اوره ! به جای اینکه بیان بگن یه نقطه که معلوم نیست توی کدوم قبرستونیه اینترنت 5G راه اندازی کردیم ، بیان توی کل کشور انتن دهی معقول و پوشش سراسری ایجاد کنن ، وقتی یه شرکت توی پایتخت نمیتونه خدمات ارائه کنه وای به حال شهرستانا ! واقعا باید در این ایرانسلو تخته کرد ! نه ایرانسل همراه اولم همینطوره ، وقتی کسی نمیتونه فعالیت کنه و رقابتی نیست ، این شرکتای 2زاری خدایی میکنن ! سال 2021 اینترنت spacex اگه پوشش سراسری بده به ایران ببینم کی استفاده میکنه دیگه از این سیم کارتا !

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,056
من فقط میتونم از این پدیده خصوصی سازی تشکر کنم ،که باعث شد سیمکارت اعتباری بیاد و قیمت سیمکارت ها شکسته بشه..
اینترنت موبایلی خیلی زودتر از روال عادی مخابرات به دست مردم ایران برسه..
اگه این شرکت خصوصی نبود مسلما خود مخابرات هم اینقدر خودشو ملزم به رشد و توسعه نمیدید..

زندگی شهروندیمون کومونیستی تر میموند..

nicabzar

Registered User
لایک‌ها
153
آقا این دروغ هایی که میگی راستن

Adobe Audition

Registered User
لایک‌ها
89
واقعا بهترین اینترنت 4g را دارد و مطمئن هستم نسل 5 ایرانسل هم بسیار بهتر خواهد بود

این هم وضعیت اینترنت 4G همراه اول است....بخدا همین تهران است نه فلان روستای دورافتاده با انتن دهی افتضاح!!!!

MCI-internet.JPG
احتمالا شما هم با این سرعت ترجیح میدهی نه فایلی دانلود کنی و نه انلاین فیلم و سریال ببینی....
جالبه از ساعت 3 صبح به بعد تازه سرعت شروع به بهتر شدن میکند!!!! یعنی اصلا سرعت دانلود تا 12 مگابایت(120مگابیت) هم میرسد!!!!
اینو گفتم که کسی حرف از مشکلات مودم و انتن دهی و ... نزند!!!!!!!!
این کمفروشی و حرام خواریست....

همراه کثیف!!! برو اول وضعیت افتضاح نسل 4 در همین تهران را درست کن بعد بفکر راه اندازی و تست نسل 5 در مشهد و تهران باش!!!!

فایل های ضمیمه

• MCI-internet.JPG
    MCI-internet.JPG
    214.4 KB · نمایش ها: 1
بالا