برگزیده های پرشین تولز

طرح سوالات مربوط به اندروید در این تاپیک.

migmig3000

Registered User
لایک‌ها
2,704
گوشی ای که هنگ میکرد و ریستارت میشد رو باتری نو انداختم و بعدش گوشی رو فلش زدم و یه ریست فکتوری هم کردم ولی بازم درست نشده غیر از واتس و اینستا و اینا برنامه خاصی هم روش نصب نیست :(

elahetaheri

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
سلام.ممكنه كار اين گزينه ها از منوي ستينگ رو بگيد

setting>>developer optin
1.usb debugging
2.allow mock locations به چه معني هست و كارش چيه؟
3.desktop back up pasword
4.strict mode enable? كاراييش رو متوجه نميشم
5.pointer locatin يني ميخام بدونم هدف اون برنامه نويس از قرار دادن اين تو منو ستينگ چي بوده؟؟؟
6.show touchs خيلي غير كاربردي هست (البته به نظر من)
7.show screen updates ميبينم چيكار ميكنه اما باز نميتونم متوجه بشم برا چي هست
8.force gpu rendering نميدونم چي هست
9.window animation scale تغير دادام اما فرقي نديدم
10.transition animation scale
11.show all anrs
ببخشيد زياد شد
با تشكر
تمام این امکانات مربوط سازندگان برنامه و کدنویس هاست... اطلاعاتی که میده برای اینجور افردا قابل استفاده هست و برای مصرف کنندگان مثل من وشما کاربردی نداره توصیه میکنم به این تنظیمات اضلا دست نزنید

elahetaheri

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
گوشی ای که هنگ میکرد و ریستارت میشد رو باتری نو انداختم و بعدش گوشی رو فلش زدم و یه ریست فکتوری هم کردم ولی بازم درست نشده غیر از واتس و اینستا و اینا برنامه خاصی هم روش نصب نیست :(
میتونه از برد تغذیه دستگاهتون باشه

Need to fight

Registered User
لایک‌ها
50
سلام.من یه مشکل عجیب دارم.من تبلت نوت 10.1 دارم بعد تو واتز اپ وقتی با یکی تماس تصویری دارم تصویرم برای طرف مقابل با 45 درجه چرخش میره با 2-3 تا گوشی دیگه هم چک کردم همین طوره.یعنی من عمودی گرفتم اونم عمودی گرفته ولی تصویر من 45 درجه چرخیده و کج دیده میشم.اگرم اون بچرخونه تا منو درست ببینه که تصویر اون طرف برام کج میشه.راهنمایی میکنید باید چیکار کنم؟

Chego

Registered User
لایک‌ها
321
با برنامه ADM چند باری فایل RAR حجیم گرفتم بعضی مواقع فایل ها خراب دانلود میشد برا همین دیگه استفاده نکردم. کسی همچین مشکلی داره؟ یه چند وقتیه کامپیوتر ندارم میخام با گوشی دانلود کنم

elahetaheri

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
با برنامه ADM چند باری فایل RAR حجیم گرفتم بعضی مواقع فایل ها خراب دانلود میشد برا همین دیگه استفاده نکردم. کسی همچین مشکلی داره؟ یه چند وقتیه کامپیوتر ندارم میخام با گوشی دانلود کنم
من خیلی اوقات با همین برنامه فایل های 1.5 تا 2 گیگی دانلود میکنم و مشکلی نداشتم شاید فایلی میخواهید دانلود کنید مشکلی داره

Need to fight

Registered User
لایک‌ها
50
زیاد استوپ کنید یا قطع و وصلی زیادی داشته باشید فایل خراب میشه

robocop-game

Registered User
لایک‌ها
1,862
از کجا میشه فهمید یه نفر تو واتس اپ بلاکت کرده یا نه؟

robocop-game

Registered User
لایک‌ها
1,862
دنبال خرید اندروید باکس و ویندوز باکس کس هستم
قدرتمند باشن
چیزی میتونید معرفی کنید؟

memol1985

Registered User
لایک‌ها
2,006
دنبال خرید اندروید باکس و ویندوز باکس کس هستم
قدرتمند باشن
چیزی میتونید معرفی کنید؟

memol1985

Registered User
لایک‌ها
2,006
دوستان تو نرم افزار تلگرام
کسی لست سین فعال کرده

برنامه ای هست بشه فهمید آخرین زمان فعالیتش و آنلاین شدنش کی بوده؟
مهم و حیاتیه برام

robocop-game

Registered User
لایک‌ها
1,862

این مدل کلا بدرد نمیخوره
کلی مشکل داره
تو بررسی سایت ها خارجی ببین مثل androidpc

nsboss

Registered User
لایک‌ها
49
این مدل کلا بدرد نمیخوره
کلی مشکل داره
تو بررسی سایت ها خارجی ببین مثل androidpc
من دوتا اندرویدباکس دارم یکی TX3 Mini و یکی هم H96 که بین اینا از H96 با ۴ گیگ رم کاملا راضیم هرچند اینترفیس و لانچری که برای TX3 Mini طراحی شده خیلی یوزرفرندلی‌تره ولی مشکل TX3 اینه که رمش ۲ گیگه و هم اینکه داغ می‌کنه جوری که من همیشه پشت و رو گذاشتمش تا باد کولر به زیرش بهوره و داغ نکنه. در صورت داغ کردن هم هنگ می‌کنه.

مشخصات H96 رو می‌تونین از اینک زیر ببینین. برای خریدش هم از هر فروشگاهی که خودتون میشناسین و اعتماد دارین خرید کنین.

robocop-game

Registered User
لایک‌ها
1,862
من دوتا اندرویدباکس دارم یکی TX3 Mini و یکی هم H96 که بین اینا از H96 با ۴ گیگ رم کاملا راضیم هرچند اینترفیس و لانچری که برای TX3 Mini طراحی شده خیلی یوزرفرندلی‌تره ولی مشکل TX3 اینه که رمش ۲ گیگه و هم اینکه داغ می‌کنه جوری که من همیشه پشت و رو گذاشتمش تا باد کولر به زیرش بهوره و داغ نکنه. در صورت داغ کردن هم هنگ می‌کنه.

مشخصات H96 رو می‌تونین از اینک زیر ببینین. برای خریدش هم از هر فروشگاهی که خودتون میشناسین و اعتماد دارین خرید کنین.

کلا android box ها سیستمشون با موبایل متفاوته
از اینکه نیاز نیست اسلیم اسلیم ساخته بشه دستگاه و فضا زیادی در دسترس دارن
از چون برق مستقیمه از سخت افزار بهینه استفاده نمیشه بخاطر همین قدرت بالایی دارن دستگاه ها ارزون قیمتش 4k ساپورتن

بخاطر همین مادربورد ها بزرگترین دارن که با مال موبایل متفاوته
حتی سی پیو ها android box ها هم متفاوته
سی پیو ها مثل rockchip . Allwinner . Almogic . های سیلیکن و ......

........

مثلا allwinner h6 سال ها پیش اومد برا پایین رده ها
ولی عمل کرد خیلی خیلی خوبی داره

اون tanix x6s گفتی allwinner h616 داره مدل قویتر و جدی‌تر اما برعکس همش هنگی داره و ..... بد در اومده

H96 max که گفتی راک چیپه سی پیوش مدل 3118
چنتا مدل بعدش اومد
مدل آخرش h96 max x3 ه
این almogic 905x3 داره که سی پیو آمریکاییه
کلا این شرکت سی پیو هاش عالیه

......

مثلا tanix h2 اومده همون ۲ گیگ اینا رمشه اما رمش ddr4 ه

جالبه بدونی اندروید باکس ها قدرت اجرا شبیه ساز wii و gamecube دارن اما شبیه ساز دلفین فقط روی اندروید ۶۴ بیت اجرا میشه
اما هیچ اندروید باکسی اندروید ۶۴ بیت نداره
حتی غولی مثل beelink gt-king pro

........

Almogic ها یه سری توزیع لینوکس ساپورت می‌کنه مثل CoreELEC Linux

کلا آدم لینوکس بازی زیاد نیستم ولی چند نسخه تجربه کردم که بلدم نبودم زدم هارد ترکوندم خخخخ
مثل رد هت نصب کردم . پارسیکس و ....

ولی خوشم میاد جدیدن یه باکس لینوکسی یا mini pc لینوکسی داشته باشم
که اندروید حدودا یه بخش کوچکی از هسته اش لینوکسه
بیشتر بر بستر جاواه

Last edited:

nsboss

Registered User
لایک‌ها
49
من اطلاعاتم در مورد باکس‌های اندرویدی مثل شما کامل نیست. مدل H96 هم که مد نظرم بود همون مدل Max بود. من سیستم عامل اصلیم روی کامپیوتر لینوکسه و ازش راضیم و به نظرم از مک و ویندوز خیلی راحت‌تر و روون‌تره (هرچند همچنان با سیستم عامل‌های مختلف کار می‌کنم و کامپیوتری که همین الان دارم این متنو باهاش تایپ می‌کنم با سیستم عامل ویندوز 10 کار می‌کنه). مشکلی که موقع نصب بهش برخوردین به یکم دقت نیاز داره. متاسفانه ویندوز کاربرهارو جوری بار آورده که فقط next بزنن و برن در حالی‌که توی نصاب همه توزیع‌های لینوکسی قسمت پارتیشن‌بندی به وضوح همه‌چیو نوشته و راهکارهای مختلفی رو ارایه داده.
اما در مورد اندروید باکس من ترجیح میدم همچنان روی اندروید بمونم و به لینوکس سویچ نکنم. دلیل اصلیم هم اپلیکیشن‌هاییه که برای این دیوایس‌ها وجود داره و کاربری ساده‌ای که ارایه میده برای همه افراد خونه مثل استفاده از تلویزیون راحت کرده کارو

چنانچه بخواین یه باکس لینوکسی داشته باشین، توصیه می‌کنم از لینوکس با معماری x86 استفاده کنین به جای arm. می‌تونین از mini pc های موجود توی بازار برای این کار بهره بگیرین و یه توزیع اوبونتو به همراه kodi نصب کنین. , اگه هم فقط برای سیستم entertainment خونگی میخواین ازش استفاده کنین، توزیع‌هایی مثل LibreELEC و OpenElec و Geexbox می‌تونن توزیع‌های مناسبی برای نیاز شما باشن که به صورت پیش‌فرض برای همین کار طراحی و آماده‌سازی شدن و out of box قابل استفاده‌ن

memol1985

Registered User
لایک‌ها
2,006
باطری غیر قابل تعویض چ معنی میده؟

memol1985

Registered User
لایک‌ها
2,006
نرم افزار قوی روت کردن آندروید میخوام برای نوقا
کینگ روت و آی روت جواب نداد
ممنون

memol1985

Registered User
لایک‌ها
2,006

این کیف تبلت رو واسه a31 سامسونگ خریدم به نظرتون ب درد میخوره؟

بالا