برگزیده های پرشین تولز

Far Cry - Hell in Paradise نسخه جدید است؟

Doom

Registered User
لایک‌ها
789
آیا نسخه جدید فار کری به این نامه یا نه ؟......Far Cry - Hell in Paradise
من که شنیدم جدیده شما چطور؟

mostafa_gm

Registered User
لایک‌ها
438
خير، نسخه رسمي از سازنده بازي نيست بلكه يه نفر اومده يه سري مرحله كه هر كدوم توسط يه بابايي ساخته شده و هيچ ربطي هم به هم ندارن سر هم كرده به عنوان نسخه جديد فروخته.
اصلا دنبالش نري بهتره چون ايراد هم زياد داره براي مثال تو همون مرحله اول گير ميكني و نميتوني جلوتر بري.

Doom

Registered User
لایک‌ها
789
خير، نسخه رسمي از سازنده بازي نيست بلكه يه نفر اومده يه سري مرحله كه هر كدوم توسط يه بابايي ساخته شده و هيچ ربطي هم به هم ندارن سر هم كرده به عنوان نسخه جديد فروخته.
اصلا دنبالش نري بهتره چون ايراد هم زياد داره براي مثال تو همون مرحله اول گير ميكني و نميتوني جلوتر بري.

من که اطلاع زیادی از این بازی ندارم ولی وقتی نصبش کردم و شروع به بازی کردم تو همون مرحله اول گیر کردم و نتونستم ادامه بدم ولی فکر کنم اشکال از بازی نیست و درست طراحی نشده که به راحتی به مرحله بعدی بره
1.gif

mostafa_gm

Registered User
لایک‌ها
438
من که اطلاع زیادی از این بازی ندارم ولی وقتی نصبش کردم و شروع به بازی کردم تو همون مرحله اول گیر کردم و نتونستم ادامه بدم ولی فکر کنم اشکال از بازی نیست و درست طراحی نشده که به راحتی به مرحله بعدی بره
1.gif
درسته بازي ايراد نداره بلكه ايراد از طراح مرحله هست كه درست طراحي نكرده.

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,272
این نسخه جدید نیست و Mod است که این شرکت های عوضی پخش کننده گیم توی ایران برداشتند به عنوان گیم جدید دارند بیرون می دند:
http://mods.moddb.com/5990/hell-in-paradise
یادش به خیر اولین بار که این آشغال رو توی مغازه Takin توی مرکز کامپیوتر ولیعصر دیدم رفتم از فروشنده شون پرسیدم گفت این نسخه جدید Far Cry است!! :blink:
گفتم آخه اگه نسخه جدید گیمی در حد و اندازه Far Cry بیاد که تمام اینترنت از چند ماه قبلش می لرزه و انقدر بی خبر که نیستش که!!
در کمال پررویی میگه که: "اینترنت همین الآنش هم داره از این گیم می لرزه ولی شما بی خبرید"!!!
stinker.gif

توضیح: Mod یعنی یه فایل حاوی مراحل جدید یا تغییر دهنده مشخصات خاصی از بازی که یکی از بازیکن های یه گیم که اطلاعات گرافیک خوبی داره یا از یکی از ویژگی های گیم بدش میاد و می خواد اصلاحش کنه و ... با استفاده از ابزارهای خاصی برای گیمی می سازه و با Expansion pack که خود شرکت سازنده با هزینه گزاف می سازه تومنی نه زار فرق داره.
معلوم نیست تا کی اینا می خوان این جوری از بی اطلاعاتی بعضی بچه های گیم باز ایرانی سوء استفاده کنند!

VHD

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
متآسفانه ما(من و اون و ..) هم دو روز الافه رد شدن از مرحله یکش شدیم!
همه اینترنتم شخم زدیم تا آخرش همین پرشین تولز خودمون آب پاکی ریخت رو دستمون.
ممنون بابت توضیحات

golde

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
متآسفانه ما(من و اون و ..) هم دو روز الافه رد شدن از مرحله یکش شدیم!
همه اینترنتم شخم زدیم تا آخرش همین پرشین تولز خودمون آب پاکی ریخت رو دستمون.
ممنون بابت توضیحات
برای اجرای مراحل بازی من در پوشه بازی جای فایلهای مرحله مورد نظر را با فایلهای پوشه تمرینی عوض کردم و وقتی بازی را اجرا کردم مرحله مورد نظر اجرا میشد توجه برای اجرای هر مرحله باید اینکار را جدا گانه انجام داد

بالا