برگزیده های پرشین تولز

كداميك رو مي‌پسنديد؟

كداميك رو مي‌پسنديد؟

• Canon Powershot S3 IS

Votes: 5 35.7%
  • Sony Cybershot DSC-H7

Votes: 3 21.4%
  • Sony Cybershot DSC-H5

Votes: 1 7.1%
  • Panasonic Lumix DMC-FZ8

Votes: 7 50.0%
  • Panasonic Lumix DMC-FZ7

Votes: 0 0.0%

• Total voters
    14

paaghi

Registered User
لایک‌ها
0
شما بوديد، كدوم يكي رو مي‌خريديد؟
(با توجه به نزديكي قيمت اين دوربينها، دوربيني رو بگيد كه نسبت به قيمتش ارزش بيشتري داره و لطفا از روي تعصب انتخاب نكنيد)

Canon Powershot S3 IS
Sony Cybershot DSC-H7
Sony Cybershot DSC-H5
Panasonic Lumix DMC-FZ8
Panasonic Lumix DMC-FZ7

alizali

Registered User
لایک‌ها
20
Canon Powershot S3 IS
سونی ها رو بریز دور
حالا پانوسونیک یه حرفی ولی کانون یک دوربین حرفه ای است

jahanshah

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
دوست عزیز ظاهرا در میان شبه اس ال آرها در جستجوی دوربین هستی. سه گزینه ی اصلی شبه اس ال آرهای بالای 7 مگاپیکسل را در لیست فراموش کردی.
panasonic fz50 و fujifilm s9600 و canon s5is من تصور میکنم این سه در حال حاضر قدرتمندترین شبه اس ال آرها هستند. برای رای گیری حتی می تونی olympus 550 uz را هم به لیست رای گیری اضافه کنی. آن سه مورد اولی که نوشتم بهترین شبه اس ال آرهای موجود در بازار هستند.
البته دو مورد جدید هم بزودی به آنها اضافه میشه که امیدوارم دوربینهای خوبی باشند. دو اولترا زوم با مشخصات ظاهری جالب توجه: panasonic fz18 و fujifilm s8000 .

arkdvi

کاربر فعال دوربین دیجیتال
کاربر فعال
لایک‌ها
0
ولي جناب جهانشاه بر اساس قيمت fz50 و s9600 فكر مي كنم جايي در ليست نداشته باشن.
20.gif

jahanshah

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
ولي جناب جهانشاه بر اساس قيمت fz50 و s9600 فكر مي كنم جايي در ليست نداشته باشن.
20.gif

ولی دوست عزیز در لیست دوربینهایی با قیمتهای متفاوت را می بینیم. مثلا دوربینهای h5 و h7 حدود 400 تومان قیمت دارند در حالی که دوربینی مثل s3is به 300 تومان نزدیکتر است. بجز قیمت خاص fz50 که بالای 500 تومان بفروش میرسد دوربینهای مدل فوجی و کانن که نوشتم تفاوت چندانی با h7 سونی ندارند. تفاوت حدود 40 تومان است.

faryadi

Registered User
لایک‌ها
0
به نظر من Canon Powershot S3 IS بهتره

Gt_Max

Registered User
لایک‌ها
80
شما بوديد، كدوم يكي رو مي‌خريديد؟
(با توجه به نزديكي قيمت اين دوربينها، دوربيني رو بگيد كه نسبت به قيمتش ارزش بيشتري داره و لطفا از روي تعصب انتخاب نكنيد)

Canon Powershot S3 IS
Sony Cybershot DSC-H7
Sony Cybershot DSC-H5
Panasonic Lumix DMC-FZ8
Panasonic Lumix DMC-FZ7

توی این فایل مقایسه این 4 تا دوربین انجام شده...
خودت ببین و انتخاب خودت رو بکن
اگر هنوز نیاز به کمک داشتی تو خرید همین جا مطرح کن ;)

لینک دانلود

arkdvi

کاربر فعال دوربین دیجیتال
کاربر فعال
لایک‌ها
0
ولی دوست عزیز در لیست دوربینهایی با قیمتهای متفاوت را می بینیم. مثلا دوربینهای h5 و h7 حدود 400 تومان قیمت دارند در حالی که دوربینی مثل s3is به 300 تومان نزدیکتر است. بجز قیمت خاص fz50 که بالای 500 تومان بفروش میرسد دوربینهای مدل فوجی و کانن که نوشتم تفاوت چندانی با h7 سونی ندارند. تفاوت حدود 40 تومان است.
بله شما درست مي فرماييد جهانشاه عزيز
20.gif

jahanshah

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
من هم با شما موافقم تازه دسترسی به منو ها و تنظیمات در کانن آسون تره من با Canon Powershot S3 IS کار کردم چیز خوبیه

دوست عزیز بستگی به این داره که با چه دوربینی از قدیم کار کرده باشی. اگر از گذشته با دوربینهای کانن کار کرده باشی به مرور کار کردن با تنظیماتش برات راحت میشه اما حقیقتا برای کسی که اولین دوربین دیجیتالش را تجربه میکنه پاناسونیکها بهترین طراحی و منوهای تنظیم را دارند.

hania65

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من تازه 2 هفته ست که دوربین h7 رو خریدم و باید بگم که خیلی با وسواس انتخاب کردم ولی حالا واقعا راضیم بهتره شما خودتون h7 رو با s3is مقایسه کنید و بعد قضاوت کنین از دقت حسگر یا همون مقدار پیکسلش گرفته تا زوم اوپتیکال و بقیه چیزاش. در ضمن کار با منوش واقعا مثل آب خوردن میمونه و خیلی خوش دسته
برای من تنها عیبی که داره حجمشه که البته این خصوصیتی هست که همه دوربین های این تیپی دارن هر چند در مقایسه با چیزایی که دوستان معرفی کردن h7 خیلی جمع و جور تره
البته احتمالا شما تا الان دوربینتون رو خریدین ولی گفتیم که نگین نگفتی;):D

Ali.GTA

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
fz 7 رو یه جا قیمت کردم 305 تومن کسی از جای دیگه قیمت نداره؟

بالا