برگزیده های پرشین تولز

درخواست قیمت گذاری مادربرد asus x99 deluxe II

mmhuseyni

Registered User
لایک‌ها
175
با سلام
قصد فروش مادربرد ایسوس x99 deluxe II رو دارم اکثر قطعاتش همراهشه اعم از آنتن وای فای سنسورهای دمایی کارتن کارت usb3 و تاندربولت پنل و کارت فن وی ...

میخواستم بدونم چند میارزه؟
ممنون میشم دوستایی که سر در میارن قیمت گذاری کنن.
با تشکر

Last edited:

pariseiran

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
2,860
باید باندلش کنی اینجوری تکی خیلی سخته فروشش یه 6800.بندازی رو‌ش تا 12-13 تومن برا کسی که سر در میاره ارزش خواهد داشت مین بردش خیلی خفن نیست اینا جون میده واسه کارهای سنگین فقط کسایی که عشق سیستم پر قدرت یا رندر هستن سراغ اینا میان من سه تا سیستم از این سوکت الان دارم واقعا عالیه ولی برد به تنهایی 8 تومن تقریبا قیمت میخوره برای مصرف کنندا واسه فروش به کسی که قرار باشه روش منفعت بکشه کمتر

Sent from my IN2020 using Tapatalk

mmhuseyni

Registered User
لایک‌ها
175
باید باندلش کنی اینجوری تکی خیلی سخته فروشش یه 6800.بندازی رو‌ش تا 12-13 تومن برا کسی که سر در میاره ارزش خواهد داشت مین بردش خیلی خفن نیست اینا جون میده واسه کارهای سنگین فقط کسایی که عشق سیستم پر قدرت یا رندر هستن سراغ اینا میان من سه تا سیستم از این سوکت الان دارم واقعا عالیه ولی برد به تنهایی 8 تومن تقریبا قیمت میخوره برای مصرف کنندا واسه فروش به کسی که قرار باشه روش منفعت بکشه کمتر

Sent from my IN2020 using Tapatalk
ممنون.
حقیقتش خودم با 2620v3 باهاش کار میکردم. هر کی بخاد سی پی یو رو روش اشانتیون میدم

m.k.a.19

Registered User
لایک‌ها
128
سلام کابل تاندربولت ۲ داره؟ یا ۳

بالا