برگزیده های پرشین تولز

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

saeid700

کاربر فعال *همکار بخش شبکه های اجتماعی
همکار انجمن
لایک‌ها
5,283
دلار 3 تومن گرون شده هاست دانلود رو دوبل کردن قیمتشو ! نصف عمرمون تو انتقال هاست گذشت.

sina_72

Registered User
لایک‌ها
164
سلام دوستان
ی سوال داشتم نمیدوم کسی اگر میتونه راهنمایی کنه
تو قسمت مناطق حمل و نقل ورکامرس چطور میشه شهرستان هارو وارد کرد که یک هزینه حمل نقل جدا براش قرار بدیم
مثلا برای تهران 20 تومن هزینه حمل و نقل میزاریم ولی برای شهرستان های تهران جداگانه نمیشه هزینه ای تعریف کرد ، مثلا برای شهریار ، چون شهرستان ها اینجا اصلا نمیان؟

فایل های ضمیمه

• 58.png
    58.png
    9.1 KB · نمایش ها: 9

perfect2019

Registered User
لایک‌ها
200
گوگل پلی چندتا از اپلیکیشن های ایرانی را حذف کرده مثل اپارات , فیلمیو , بلد.😁

داریم به زمان حذف کافه بازار هم نزدیک میشیم ;)

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,660

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,022
سلام دوستان
تو قسمت مناطق حمل و نقل ورکامرس چطور میشه شهرستان هارو وارد کرد که یک هزینه حمل نقل جدا براش قرار بدیم
مثلا برای تهران 20 تومن هزینه حمل و نقل میزاریم ولی برای شهرستان های تهران جداگانه نمیشه هزینه ای تعریف کرد ، مثلا برای شهریار ، چون شهرستان ها اینجا اصلا نمیان؟
@MihanV

iranexplorer.net

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,151
بچه ها شرکت خوب در مورد طراحی و ساخت اپلیکیشن می خوام
معرفی کنید

فقط با کسی کار کن که قبلش حتما 5 تا از اپ هاشون رو که ساختن روی گوشی نصب کرده باشی و کارایی شون رو تست کنی.
خیلی خیلی هاشون کلاهبردارن....

Asadi

Registered User
لایک‌ها
449
سلام دوستان
افزونه حمل و نقل پیشرفته ووکامرس فارسی

GamesWorld

کاربر فعال ارزهای دیجیتال
فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,696
دوستان جدیدا تو ثبت دامنه ir تغییری ایجاد شده ؟
51.gif
یعنی به غیر از شرکت ها باید به نیک هم پول بدیم ؟
283.gif

helpmasteri

Registered User
لایک‌ها
1,636
بچه ها شرکت خوب در مورد طراحی و ساخت اپلیکیشن می خوام
معرفی کنید
به نظر من با این شرکت و شخص ها کار نکن یا اینکه بودجه رو خوب در نظر بگیر که درست و حسابی ها بیان

من یه فری لنسر گرفتم برای اپلیکیشن حدود ۱۲ میلیون برای دو ماه که کلا باگ بود! خودش ۲ ماه طول کشید و الان دو ماهه داره دیباگ می‌کنه . یکی دیگه رو دادم به یه دوست دیگه که عالی بود
نقل قول
دوستان جدیدا تو ثبت دامنه ir تغییری ایجاد شده ؟
51.gif
یعنی به غیر از شرکت ها باید به نیک هم پول بدیم ؟
283.gif
نه؟

GamesWorld

فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,696
پریروز یه اتفاق عجیب افتاده ! دوستم به من زنگ زد که میخوام یه سایت راه اندازی کنم فلان هاست خوبه برای شروع ؟ منم گفتم اوکی هست
چون قبلا از نت افزار سرویس گرفته بود هاست رو از نت افزار خرید و برای دامنه آی آر هم از چندسال قبل تو نیک آی دی داشت

ولی چون آشنایی نداشت نمیدونم از کجا یه آموزش پیدا کرده که در آموزش گفته هزینه دامنه ir رو از طریق نیک پرداخت کنه !

همونطور که میدونید میشه مستقیم هزینه دامنه رو به نیک پرداخت کرد ولی چون قیمتش بالاتر از نماینده ها هست کسی اینکار رو انجام نمیده

این دوستمون هم هزینه دامنه رو از نیک پرداخت کرده و بعد نت افزار مجددا ازش هزینه ثبت دامنه ir گرفته !!

حالا این وسط یه چیزی عجیبی میمونه ! وقتی شما دامنه ای ثبت میکنی دامنه میره در حالت رزرو و شخص دیگه نمیتونه اون رو ثبت کنه تا تایید نهایی انجام بشه یا لغو بشه

حالا سوال اینجاست وقتی این دوستمون مبلغ رو مستقیم به نیک پرداخک کرده قاعدتا دامنه رزرو میشه , پس چطور نت افزار دامنه رو ازاد اعلام کرده و مبلغ ثبت گرفته ؟

Last edited:

sajad-tnt

Registered User
لایک‌ها
5,011
پریروز یه اتفاق عجیب افتاده ! دوستم به من زنگ زد که میخوام یه سایت راه اندازی کنم فلان هاست خوبه برای شروع ؟ منم گفتم اوکی هست
چون قبلا از نت افزار سرویس گرفته بود هاست رو از نت افزار خرید و برای دامنه آی آر هم از چندسال قبل تو نیک آی دی داشت

ولی چون آشنایی نداشت نمیدونم از کجا یه آموزش پیدا کرده که در آموزش گفته هزینه دامنه ir رو از طریق نیک پرداخت کنه !

همونطور که میدونید میشه مستقیم هزینه دامنه رو به نیک پرداخت کرد ولی چون قیمتش خیلی بالاتر از نماینده ها هست کسی اینکار رو انجام نمیده

این دوستمون هم هزینه دامنه رو از نیک پرداخت کرده و بعد نت افزار مجددا ازش هزینه ثبت دامنه ir گرفته !!

حالا این وسط یه چیزی عجیبی میمونه ! وقتی شما دامنه ای ثبت میکنی دامنه میره در حالت رزرو و شخص دیگه نمیتونه اون رو ثبت کنه تا تایید نهایی انجام بشه یا لغو بشه

حالا سوال اینجاست وقتی این دوستمون مبلغ رو مستقیم به نیک پرداخک کرده قاعدتا دامنه رزرو میشه , پس چطور نت افزار دامنه رو ازاد اعلام کرده و مبلغ ثبت گرفته ؟
الان دیگه از خود نیک ثبت کنی ارزونتر از بعضی نمایندگی ها میشه(=
من چک کردم ارزونترینش 12ت هست ولی طرف هزینه تمدیدش رو دوبرابر حساب میکنه
الباقی هم نزدیک 14-15ت هست یا حتی بیشتر مثلا ایران سرور 25ت ثبت میکنه(=
آدم همون از داخل نیک ثبت کنه خیالش راحتتر هست تا دامنه رو بده دست نمایندگی...

برا مشکلتون شما اگه اول از نیک خریده باشید باید به نمایندگی تیکت بدید تا پولتون رو پس بده چون ثبت نام دامنه ir دستی هست الان فقط توی پنل نمایندگی ثبت شده...

Sent from my SM-A510F using Tapatalk

Last edited:

GamesWorld

فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,696
شاید یک سال تمدید شده
نکته ظریفی بود ! یعنی الان دامنه باید دوسال اعتبار داشته باشه ؟
glassesf.gif

برا مشکلتون شما اگه اول از نیک خریده باشید باید به نمایندگی تیکت بدید تا پولتون رو پس بده چون ثبت نام دامنه ir دستی هست الان فقط توی پنل نمایندگی ثبت شده...
اول بگم مدت اعتبار دامنه رو چک کنه , اگر دو سال نبود بگم تیکت بزنه نت افزار

البته من از طلاهاست دامنه خریدم همیشه اتوماتیک بوده و همون لحظه تو نیک من ثبت میشد و در انتظار تایید میموند

16 تومن مستقیم به نیک پولی نیس که طرف وابسته به نماینده بشه که...
الان که تفاوت قیمت آنچنانی نداره بله ولی قبلا نماینده 4-5 تومن بود نیک 10-15 تومن

helpmasteri

Registered User
لایک‌ها
1,636

همونطور که میدونید میشه مستقیم هزینه دامنه رو به نیک پرداخت کرد ولی چون قیمتش بالاتر از نماینده ها هست کسی اینکار رو انجام نمیده

دوستان همه چیو گفتن ولی خب پشتیبانی نیک تماس بگیر و دلیل تأخیر رو بپرس.اگه تو پنلش هست ولی جای دیگه میتونی ثبتش کنی اون سرکاریه

بری دامنه رو ثبت کنی جای دیگه میزنم معلق و بعد میگه ناموفق و پولت برگشت داده میشه
برای من یکبار اینطوری شد حدود یک سال پیش

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,660
نظر من نسبت به سایت‌های تبلیغاتی میااد و یکانت و پاپ اپ و پلتفرم فینکس و ادواز و بقیه دزد ها
که مثل زالو چسبیدن و خون وبمستر را میمکن و هر روز هم قیمت ناشر را به بهانه های مختلف کمتر میکنن
نظر من😁:

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,022
به نظر من با این شرکت و شخص ها کار نکن یا اینکه بودجه رو خوب در نظر بگیر که درست و حسابی ها بیان

من یه فری لنسر گرفتم برای اپلیکیشن حدود ۱۲ میلیون برای دو ماه که کلا باگ بود! خودش ۲ ماه طول کشید و الان دو ماهه داره دیباگ می‌کنه . یکی دیگه رو دادم به یه دوست دیگه که عالی بود
نقل قول

نه؟
برای یک شرکت معتبر می خوام که انجام بدیم برای همین می بایست یک جای معتبر و حرفه ای باشه

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,022

نقل قول

نه؟
و البته حرفه ای باشن که اپ در پلی استور ها بتونن قرار بدن

بالا