برگزیده های پرشین تولز

ی سوالو یکم دردودل

شما فضای قدیم وب فارسی رو دوس دارید یا فضای فعلی ؟

• Total voters
    16

soheyl14

Registered User
لایک‌ها
1,239
سلام ؛

امیدوارم پاتوق هنوزم همون فضای گرمو صمیمی و شلوغو داشته باشه :دی

یکی دوتا سوال ذهنمو مشغول کرده !!

اول اینکه شما فضای قدیمی وب فارسی بیشتر دوست داشتید یا فضای فعلی رو ؟
منظورم از قدیمی واسه سال های 89 تا 95 اینطوراست

من ک خیلی دلم برا اون موقع ها تنگ شده ؛ نمیدونم برا همه تغییر کرده یا رویکرد من نسبت ب همه چی عوض شده ؟

اون موقع ها ک میرفتیم فروم های مختلف ، چت روم های تحت وب ET ، شبکه های اجتماعی هایی ک با اسکریپت شیرنیک بود فکنم ، فروم های رز بلاگ ، آمارگیر وبگذر :( ، اموجی های یاهو و ... کلی چیزای دیگه

یهو دلم تنگ شد برا اون روزا ؛ چقد کارمو دوس داشتم و با عشق وارد کار وب مستریو برنامه نویسی شدم ، اما الان ی سری آدم ک 2زار نمی ارزن اومدن تو این کار (ب عنوان همکار-کارفرما) و این فضارو واقعاً آلوده کردن ...

توی این دوسال از لحاظ بیزینسی و شغلیم خیلی اذیت شدم خیلیا سرم کلاه گذاشتن هم مالی و هم زمانی ؛ طوری شدم ک انگار بیحسم دیگ هیچی تو زندگیم و توی بیزینس بهم حال نمیده !!!

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,241
ما تا نفهمیم سر نوشت این تاپیک "کمککککک ! عاشق شدم" چی شد اطلاعات جدید بهت نمیدیم
javab.gif

sys_co2

Registered User
لایک‌ها
4,798

prn

Registered User
لایک‌ها
2,740
سلام ؛

امیدوارم پاتوق هنوزم همون فضای گرمو صمیمی و شلوغو داشته باشه :دی

یکی دوتا سوال ذهنمو مشغول کرده !!

اول اینکه شما فضای قدیمی وب فارسی بیشتر دوست داشتید یا فضای فعلی رو ؟
منظورم از قدیمی واسه سال های 89 تا 95 اینطوراست

من ک خیلی دلم برا اون موقع ها تنگ شده ؛ نمیدونم برا همه تغییر کرده یا رویکرد من نسبت ب همه چی عوض شده ؟

اون موقع ها ک میرفتیم فروم های مختلف ، چت روم های تحت وب ET ، شبکه های اجتماعی هایی ک با اسکریپت شیرنیک بود فکنم ، فروم های رز بلاگ ، آمارگیر وبگذر :( ، اموجی های یاهو و ... کلی چیزای دیگه

یهو دلم تنگ شد برا اون روزا ؛ چقد کارمو دوس داشتم و با عشق وارد کار وب مستریو برنامه نویسی شدم ، اما الان ی سری آدم ک 2زار نمی ارزن اومدن تو این کار (ب عنوان همکار-کارفرما) و این فضارو واقعاً آلوده کردن ...

توی این دوسال از لحاظ بیزینسی و شغلیم خیلی اذیت شدم خیلیا سرم کلاه گذاشتن هم مالی و هم زمانی ؛ طوری شدم ک انگار بیحسم دیگ هیچی تو زندگیم و توی بیزینس بهم حال نمیده !!!
قدیم خیلی بهتر بود .باز چارتا میتینگ بود .
الان از ترس ادم فروشی پشت هزار و یک نقاب قایم میشن .یارو 16 سالشه ادای ادمایه 40 سال رو در میاره .واقعیت دیگه کارمون شده ایستگاه کردن این و اون و حس شاخ پنداری .همین پاتوق بتکونی 4-5 نفر بیشتر پیدا نمیکنی داستان نداشته باشن و خودشون باشن .اوناهم میبینن وضعیت اینه دکمه رو میزنن .
یا کلی داستان دیگه .
الان اینقدر بدبختی هست که ملت دنبال شر جدید نمیگردن .نت شده محل سس یابی .
کلی انجمن بود یه چوخ رفتن .طوری بود که دیگه یوزرا برند شده بودن .یعنی یارو مثل تو فروم همسایه بود میومد اینجا احترامشو نیگر میداشتن .نه اینکه فش بکشن خخخخخخ
یاهو خوب بود برای وقت کشی .واقعا این شو اف کردنای نت و اینستا گند زد به همه چی . اقام تازه رفته اینستا جوجو هارو میبینه میگه اینجا چرا اینطوره شاه برگشته !

NightHawk

Registered User
لایک‌ها
10,699
کلمه اخر! این چه عنوانیه برای تاپیک؟
ot0837h0nn8zfqu8ult.gif
اگر جوانی این کلمه رو ببینه و تحریک بشه و بره وسط پخش مستقیم بازی تو ورزشگاه بکشه پائین و به دوربین نشون بده چه کسی پاسخگوی از هم پاشیدن بنیان خانواده هاست؟
javab.gif
ما خواستار تصویب هر چه سریعتر طرح صیانت هستیم
742.gif

سرندی پیتی

Registered User
لایک‌ها
4,732
پنجاه خط درباره بهتر بودن فضای قدیم اینترنت نوشته بعد خودش تو نظرسنجی به گزینه جدید رای داده
sharmandegi.gif

Webmoney-XCH

کاربر برتر سال 1399
کاربر برتر سال 1399
لایک‌ها
12,482
چون مصطفی فضای قدیم رو دوست داره، من به لجش فضای جدید رو دوست دارم :p

پنجاه خط درباره بهتر بودن فضای قدیم اینترنت نوشته بعد خودش تو نظرسنجی به گزینه جدید رای داده
sharmandegi.gif
نوشته "یکی دو تا سوال ذهنمو مشغول کرده. اول اینکه ..." ، بعد دومش رو ننوشته:(

کلا هر بلایی سر سهیل بیاد حقشه. به حرف من گوش نداد:ROFLMAO:

Webmoney-XCH

کاربر برتر سال 1399
کاربر برتر سال 1399
لایک‌ها
12,482
یادش بخیر فضای قدیم هم میهن 😜
بله. آدم یاد مستراح های بین راهی دهه 60 می افتاد. چند تا عین نجاست مثل ارتعاش و ممدحسن و سیده زهرا و برهان و ... دور هم جمع شده بودن، جو متعفنی درست کرده بودن که شعب ابی طالب رو تداعی میکرد:D

mostafa_1366

Registered User
لایک‌ها
3,680
بله. آدم یاد مستراح های بین راهی دهه 60 می افتاد. چند تا عین نجاست مثل ارتعاش و ممدحسن و سیده زهرا و برهان و ... دور هم جمع شده بودن، جو متعفنی درست کرده بودن که شعب ابی طالب رو تداعی میکرد:D
اینا حتی منم اسمشون یادم نیست اونجا چندهزار کاربر بود تنوعی که تو عقاید مختلف داشت رو هیچ جا ندیدم اونوقت تو همین چهارتا رو یادته؟ انگار از دستشویی های بین راهی خیلی خاطره داری؟

Silveregg

Registered User
لایک‌ها
1,263
جدید بهتره 🤓.اطلاعات بیشتری شیر میشه,نت غنی تر و پر سرعت تر شده,هر چی میزان استفاده از نت فراگیرتر بشه بهتره. الان همه چیز تو نت هست. از میوه فروش و شاندوم فروش و خرید بلیط و پیدا کردن تعمیرکار و.. تو دو سوت هر چی بخوای یه ربعه برات میارن . چت روم ها و شبکه اجتماعی های قدیمی چی بودن الان میری اینستا مث اکواریومه هر موردی رو بخوای مخ میزنی میبری بیرون.😬

چیزی که تو بهش مبتلا هستی نه وب گذر و وبلاگ و یاهو بلکه حس اون دوران هست.,اگه همه شون رو همین فردا برات بیارن باز میری تو اینستا و تلگرام چون دیگه اون ابزاری قدیمی اون حسو بهت نمیدن . تو دلت گیر نوستالژیه . نوستالژی بازی خوبه ولی در حد چند ساعت یاداوری خاطرات نه بیشتر. همینایی که میگن دهه شصت و هفتاد همه چی باحال تر و مردم بهتر بودن اگه این امکان بود که به عقب برمیگشتیم نمیتونن حتی دو روز از اون دوران رو تحمل کنن.

kolange

Registered User
لایک‌ها
2,079
من اون دردودل رو یک‌چیزه دیگه میخونم نمی‌دونم چرا ذهن بیمار بنده به این چیزها سوق پیدا می‌کنه 🤦

Hamid_KK

Registered User
لایک‌ها
6,651
قدیم خیلی بهتر بود .باز چارتا میتینگ بود .
الان از ترس ادم فروشی پشت هزار و یک نقاب قایم میشن .یارو 16 سالشه ادای ادمایه 40 سال رو در میاره .واقعیت دیگه کارمون شده ایستگاه کردن این و اون و حس شاخ پنداری .همین پاتوق بتکونی 4-5 نفر بیشتر پیدا نمیکنی داستان نداشته باشن و خودشون باشن .اوناهم میبینن وضعیت اینه دکمه رو میزنن .
یا کلی داستان دیگه .
الان اینقدر بدبختی هست که ملت دنبال شر جدید نمیگردن .نت شده محل سس یابی .
کلی انجمن بود یه چوخ رفتن .طوری بود که دیگه یوزرا برند شده بودن .یعنی یارو مثل تو فروم همسایه بود میومد اینجا احترامشو نیگر میداشتن .نه اینکه فش بکشن خخخخخخ
یاهو خوب بود برای وقت کشی .واقعا این شو اف کردنای نت و اینستا گند زد به همه چی . اقام تازه رفته اینستا جوجو هارو میبینه میگه اینجا چرا اینطوره شاه برگشته !
افتک داستان داره یا خودشه؟

• Haha
Reactions: prn

Webmoney-XCH

کاربر برتر سال 1399
کاربر برتر سال 1399
لایک‌ها
12,482
اینا حتی منم اسمشون یادم نیست اونجا چندهزار کاربر بود تنوعی که تو عقاید مختلف داشت رو هیچ جا ندیدم اونوقت تو همین چهارتا رو یادته؟ انگار از دستشویی های بین راهی خیلی خاطره داری؟
دیگه جو هم میهن رو نمیخواد ماله بکشی جان مصطفی:D. همه میدونن که اون انجمن، از صاحب مقیم روسیه اش گرفته تا مدیرها و کاربر های ارزشیش چه حیواناتی بودن:D

تنوع عقاید. جوک بامزه ای بود:ROFLMAO:

این بخش سیاست انجمن جدیدیه که آدرس هم میهن ریدایرکت میشه بهش. تنوع عقایدش حال آدم رو دگرگون میکنه به جان خودت:ROFLMAO:

https://mahfel.com/groups?id=4

خود شما یک نفر رو اونجا تهدید به قتل کردی:D، بعد اون رو بن کردن:p. من هرچی تونستم از ارزشی های اونجا اطلاعات جمع آوری کردم و آرشیو درست کردم که بعدا در صابون سازی استفاده کنیم:p

Last edited:
بالا