برگزیده های پرشین تولز

اختلال جهانی فیسبوک ، واتس آپ و اینستاگرام

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
خبر بسیار مسرت بخشیه
اینستاگرام واقعا یه اپلیکشن به درد نخور و بی مایه اس. درد و بلای یوتیوب بخوره تو سرش
متاسفانه همیشه تو ایران همه چیز تحت تاثیر اول دین و بعدم فرهنگ بشدت پایین و جهان سومیه ما قرار میگیره و اون مزایا و پیامدهای مثبتی که داره میره زیر یه عالمه پیامد منفی و ناشایست و نتیجه ش میشه اینکه هیچ موقع یه موضوع جدید تو ایران به رسالت مثبتش دست پیدا نمیکنه
در عالی بودن یوتیوب که شکی نیست ولی اصلا فضای اینستا با یوتیوب کاملا متفاوته، مثل یه رستوران غذای سنتی میمونه در مقایسه با یه فست فودی، هرکدوم مشتری های خودشو داره و اصلا نمیشه گفت کدومش خوبه کدومش بد
مثلا شما تو اینستا میتونی با ویدئوهای کوتاه رشد سریعتری داشته باشی در صورتیکه تو یوتیوب برعکسه و هرچی ویدئو بلندتر و کاملتر باشه رشدت بیشتره
یه چیزه دیگه هم اینه که ج.ا کاری کرده که سطح سلیقه مردم به شدت اومده پایین و سخیف شده برای همینم مثلا یه شبکه اجتماعی مخصوص کار به اسم لینکدین اصن اونطور که تو بقیه کشورها شناخته شده ست اینجا نیست، یا تو همون اینستا پیج هایی هستند که مطالب مفید و بدرد بخور و آموزشی میذارن ولی بیشترین طرفدارها رو پیج های طنز و کمدی و درکل خل و چل بازی دارن
خلاصه اینکه همه اینا یه سری پلتفرم هستن که هرکسی بسته به سلیقه ش انتخاب میکنه ولی بد انتخاب کردن دلیل بر بد بودن اون پلتفرم نیست، همونطور که ما وقتی غذای بدمزه میخوریم نمیگیم تقصیر بشقاب بود و بالطبع موقع خوردن غذای خوشمزه هم باز از بشقاب تعریف نمیکنیم

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,410

parviz_r

کاربر فعال بخش کار و سرمایه
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,681
واقعا! حتی دبوی هم یه عنوان ستاره بهش رسید ولی زق زق بنده خدا :(
ایشان عکاس فعال انقلاب پاتوق شدند، ی جور صندوقچه اسرار با عکسی های که دارند و. گرفتند... ;)... :D

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
چند روزیه روی نت ایرانسل یه تداخل خیلی زیادی انداختن روی اینستاگرام
جوری که فید درست باز نمیشه و استوری ها هم پلی نمیشه، البته این وضعیت بیشتر روی سایتش هست و با اپ راحتتر باز میشه

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,022
چند روزیه روی نت ایرانسل یه تداخل خیلی زیادی انداختن روی اینستاگرام
جوری که فید درست باز نمیشه و استوری ها هم پلی نمیشه، البته این وضعیت بیشتر روی سایتش هست و با اپ راحتتر باز میشه
دقیقا
کل نت اینجوری شده حتی نت رایتل همین جریانو داره

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,684

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
13,909
قطعا مارکزاک*ر برگز اونقور احمق نیست که این همه ضرر کنه و ما هم اونقدر خر حساب کردن گفتن بچه 13 ساله فرنود شوشول چینی هک کرده
فقط سایت های زاک*ر برگز نبوده که قطع شدن. آمازون، AT & T و خیلی های دیگه از دسترس خارج شدن
من شنیدم اون موقع درب های سرور فیسبک هم قفل شدن یعنی کسی نمیتونست خارج یا وارد بشه!!
قضیه خیلی بزرگتر و private هست.
فقط یه احمق میتونه راحت از کنار همچین چیزی بگذره و خبر هکر چینی رو بخونه
چه اتفاقی افتاده و در آینده چه خواهد شد معلوم نیست. هر چیزی ممکنه اتفاق بیوفته حتی اگر به ظاهر غیر ممکن باشه

saeid700

کاربر فعال *همکار بخش شبکه های اجتماعی
همکار انجمن
لایک‌ها
5,283
قطعا مارکزاک*ر برگز اونقور احمق نیست که این همه ضرر کنه و ما هم اونقدر خر حساب کردن گفتن بچه 13 ساله فرنود شوشول چینی هک کرده
فقط سایت های زاک*ر برگز نبوده که قطع شدن. آمازون، AT & T و خیلی های دیگه از دسترس خارج شدن
من شنیدم اون موقع درب های سرور فیسبک هم قفل شدن یعنی کسی نمیتونست خارج یا وارد بشه!!
چه اتفاقی افتاده و در آینده چه خواهد شد معلوم نیست. هر چیزی ممکنه اتفاق بیوفته حتی اگر به ظاهر غیر ممکن باشه
هکر چینی که شایعه بود خودشون رسمی اعلام کردم تنظیمات روترها اشتباه انجام شده بوده !

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
13,909
هکر چینی که شایعه بود خودشون رسمی اعلام کردم تنظیمات روترها اشتباه انجام شده بوده !
باز هم غیر ممکنه همچین چیزی
فقط درآمد دو روز خود فیسوک معادل درآمد نفتی ما هست
بقیه بماند
همچین سیستمی اینطور اشتباهی انجام نمیده اون هم برای چند ساعت
خودشون هرچی گفتن مهم نیست. پشت صحنه چه خبر بوده مهمه. اونا که نمیگن دقیقا چی شده

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,054
اینم یه نظر و تحلیله..

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
13,909
اینم یه نظر و تحلیله..
همینو دیدم گفتم.
نظرت چیه؟
قضیه واکسن رو نمیفهمم چه کوفیه چی بخوردمون میدن
آخرش مثل این فیلم میزنن تمومش میکنن :دی
میخوام بدونم هاوانا چیه، قضیه خیلی بیشتر از این حرفاست

Last edited:

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,054
همینو دیدم گفتم.
نظرت چیه؟
قضیه واکسن رو نمیفهمم چه کوفیه چی بخوردمون میدن
آخرش مثل این فیلم میزنن تمومش میکنن :دی
میخوام بدونم هاوانا چیه، قضیه خیلی بیشتر از این حرفاست
تا 5_6 سال آینده 2 میلیارد نفر از جمعیت زمین رو باید کم کرده باشن..

memol1985

Registered User
لایک‌ها
2,006
جدیدا هر دفعه با واتساپ دسکتاب این مشکلو دارم

sshot-1.png

tazone

Registered User
لایک‌ها
365
من چند روزه سرویس ها برام قطع و وصلی دارن و با سرعت خیلی پایین باز میشن یا اصلا نمیشن .از سایت و اپلیکیشن بگیر تا چیزای دیگه درست باز نمیشه.(قابل توجه اونایی که رای دادند که قطعمون کنن)
الانم 5 ساعته اینترنتم خرابه بزور اومدم pt
اینم اگر هواپیما بود بعد یمدت میفهمیدیم کار خودشونه.

بالا