برگزیده های پرشین تولز

نیاز به لوگو شرکت های کامپیوتری

memorycooler

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان .
من نیاز حیاتی به لوگو ( شرکت ها ، ابزار ها و زبان های برنامه نویسی ، تکنولوژی ها ، آیکون و .... مرتبط با کامپیوتر ) (مثل لوگو Microsoft و google و php و .net و mysql و asp ، شرکت های آنتی ویروس سیسکو , آفیس .... ) دارم .
قبلا یک pack کوچیک داشتم که متاسفانه پاک شدند .

(((( (تنها چیزی که اهمیت نداره اندازه این لوگو هاست هر چقدر هم که کوچیک باشه مشکلی نیست )))))
:) :eek:

(بچه های نگید برو تو گوگل سرچ کن که کلی گشتم .حتی پک های 6-7 مگ را دانلود کردم که فقط 1-2 تاش بدردم خورد .:wacko: :wacko:
حالا هر کی چنین پکی راداره میشه آپلود کنه یا لینک بزاره ؟ حتی اگه فکر می کنید تا حدودی مشکلم رو رفع می کنه لینک بزارید .
بچه ها کارم یجورایی لنگه اینه .
ممنون .

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
آقا من پک و اینا ندارم ، ولی از اونجا که گفتی " حتی اگه تا حدودی مشکل حل می کنه " ... این سایته خیلی کامله ها ... طبقه بندی و سرچ خوبی هم داره ...

memorycooler

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا ممنون شرمندمون کردی .
بچه ها بازم چیزی دارن بزارن

Sherpa

Registered User
لایک‌ها
92
آقا ممنون شرمندمون کردی .
بچه ها بازم چیزی دارن بزارن

سلام

به این انجمن خوش آمدی.
عزیزم یه سری به اینجا بزن دست خالی بر نمیگردی !
هم لوگو شرکت های ایرانی را پیدا میکنی و هم خارجی را .

موفق باشی

Sherpa

Registered User
لایک‌ها
92
این را هم اضافه کنم که هنوز آرشیوش کامل نشده
ولی چنانچه کامل بشه منبع خوبی توی این زمینه میشه.

موفق باشید

memorycooler

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اتفاقا این p90download رو دیده بودم به کار من اصلا نمی اومد :)
الان هم لینکش خراب ه (قبلا دانلود کرده بودم به دردم نخورد )
یادته اشاره کردم پک 6- مگ دانلود کردن 1-2 تاش بدردم خورد :blink: یکیش همین بود
بازم ممنون

Sherpa

Registered User
لایک‌ها
92
اتفاقا این p90download رو دیده بودم به کار من اصلا نمی اومد :)
الان هم لینکش خراب ه (قبلا دانلود کرده بودم به دردم نخورد )
یادته اشاره کردم پک 6- مگ دانلود کردن 1-2 تاش بدردم خورد :blink: یکیش همین بود
بازم ممنون

عزیزم اگر منظورت P30download است که لینکش سالمه و من مرتب به این سایت سر میزنم .
در مورد خوب و یا بد بودن لوگو ها هم خودت بهتر میدونی بدنبال چی میگردی !

موفق باشی

Mohammadirani@

Registered User
لایک‌ها
10
سلام دوستان .
من نیاز حیاتی به لوگو ( شرکت ها ، ابزار ها و زبان های برنامه نویسی ، تکنولوژی ها ، آیکون و .... مرتبط با کامپیوتر ) (مثل لوگو Microsoft و google و php و .net و mysql و asp ، شرکت های آنتی ویروس سیسکو , آفیس .... ) دارم .
قبلا یک pack کوچیک داشتم که متاسفانه پاک شدند .

(((( (تنها چیزی که اهمیت نداره اندازه این لوگو هاست هر چقدر هم که کوچیک باشه مشکلی نیست )))))
:) :eek:

(بچه های نگید برو تو گوگل سرچ کن که کلی گشتم .حتی پک های 6-7 مگ را دانلود کردم که فقط 1-2 تاش بدردم خورد .:wacko: :wacko:
حالا هر کی چنین پکی راداره میشه آپلود کنه یا لینک بزاره ؟ حتی اگه فکر می کنید تا حدودی مشکلم رو رفع می کنه لینک بزارید .
بچه ها کارم یجورایی لنگه اینه .
ممنون .

خوب طبق قولی که داده بودن یکسری لوگو هایی که لازم داشتید رو از پکیج 50 هزار تایی لوگو و آرم تمام شرکت های تجاری ثبت شده درجهان در آوردم و براتون ضمیمه کردم .. اگر فکر میکنید این پکیج به کارتون میاد به فروشگاه گرافیک برید و سفارش بدید .

موفق باشید .

فایل های ضمیمه

• Logo.zip
    57.1 KB · نمایش ها: 29
  • logo.jpg
    logo.jpg
    52.7 KB · نمایش ها: 35

alireza sh

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
70
اگر استارتر تاپیک موافق هستند من این تاپیک را به بخش گرافیک منتقل کنم . فکر کنم آنجا بهتر به حواب برسید

memorycooler

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اقا موافقم .
اتفاقا می خواستم اونجا مطرح کنم دیدم در هیچ یک از 4 بخش اصلی نمی گنجه .:eek: گفتم مطرح کنم دعوا میشه .
اگه لطف کنید بهتره حتما کسایی بین گرافیست ها هستند کار منو راه بندازن .:eek::blush:
آقای Mohammadirani@ از زحمتتون واقعا متشگرم ولی می ترسم این 6 عدد CD که 50 هزار تایی لوگو بگیرم تا بخوام از توش سوا کنم و ... پدرم در بیاد .و کار من هم اصلا گرافیک نیست کار من یه جورایی برنامه نویسیه

Mohammadirani@

Registered User
لایک‌ها
10
اقا موافقم .
اتفاقا می خواستم اونجا مطرح کنم دیدم در هیچ یک از 4 بخش اصلی نمی گنجه .:eek: گفتم مطرح کنم دعوا میشه .
اگه لطف کنید بهتره حتما کسایی بین گرافیست ها هستند کار منو راه بندازن .:eek::blush:
آقای Mohammadirani@ از زحمتتون واقعا متشگرم ولی می ترسم این 6 عدد CD که 50 هزار تایی لوگو بگیرم تا بخوام از توش سوا کنم و ... پدرم در بیاد .و کار من هم اصلا گرافیک نیست کار من یه جورایی برنامه نویسیه
خواهش میکنم .. حقیقتش من این لوگو ها یی که گذاشتم رو با صرف مدت زمان حدود 2 دقیقه با جستجو درون کاتالوگ مجموعه پیدا کردم . هر طور صلاح میدونید ....

الان دنبال لوگو خاصی هستید ؟ تا تقدیم کنم . (اسم انگلیسی بدید )

موفق باشید .

بالا