برگزیده های پرشین تولز

دوستان بین PS4 و Xbox Series S

amirafshar1

Registered User
لایک‌ها
140
من xbox نداشتم
ولی هر 3 مدل ps4 داشتم فت و اسلیم و پرو
ولی یه چیز میدونم هر چی جدید باشه بهتره
من خودم اگه نه ps4 داشتم نه xbox s
یه ps4 میگرفتم زیر قیمت نه پرو مثلا اسلیم یه ترا خوش قیمت بازیا انحصاری سریع بازی میکردم ببینم داستانشون چیه مثل lou 1 - 2 & uncharted & ... بعد سریع میفروختم xbox series s میگرفتم
همیشه نسل جدید بهتره

FBI_20

کاربر بخش دانلود نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
2,992
خوب با توجه به شرایط شما فرقی نداره کدوم کنسول رو بگیری / بحث فقط هزینه ی تهیه بازی ها هست براتون /
xbox series s یا ps4 slim مناسب شما هست
عملا جفتشون کیفیت یکسانی دارن ازنظر ساخت خرابی یا مسایل دیگه
xbox هزینه ی بازی دارید که شاید خودتون نتونید بریزید /بازی هم بستگی به فروشنده هست از 10 هزار تومان میریزن تا 200 300 هزار تومان برای هر بازی
ps4 کپی خور اگر بگیرید مزیت اینه که میتونید بازی ها رو خودتون بریزید (دانلود کنید و مثل یه فایل معمولی روی فلش کپی کنی و نصب کنی ) /موضوع حجم بالا و سرعت دانلود دیگه بستگی به خودتون داره /
اگر میدونی بچه ها هر روز میخوان بازی کنن و حوصلشون از بازیا سر میره و میخوای هر هفته ببری بازی بخری براشون ps4 کپی خور بخر /هزینه بازی میشه همون پولی که میخوای دانلودش کنی / و بازی های جدید و روز هم هک شدن

ps4 اورجینال هم میتونی بخری (غیر کپی خور ) که میشه بازی ارزون روش نصب کرد /اکانت های هکی هستن (انلاین نشید مشکلی هم برای دستگاه پیش نمیاد مثل بن شدن )
اکانت ها هم بستگی به فروشنده و جدید و قدیم ی بودن بازی هاحدود از دونه ای 10 هزار هست تا چند صد هزار )

حالات بالا طبق گفته ی شماست که نمیخواید انلاین بازی کنید /اگر انلاین هم بخواید فرقی نداره اونم بازی با قیمت مناسب هست برای هر دو کنسول

کیفیت و قیمت قطعات و لوازم جانبی و خرابی هم توی هر دو یکی هست /هزینه تعمیرات هم یکی هست / بجز دسته تقریبا چیزی خراب نمیشه اون هم کم پیش میاد با یه هزینه کمی سرویس میشه یا قطعه تعویض میشه /
بستگی به روش استفاده داره /
ممنون
ببخشید ایکس باکس کپی خور مگر نیست؟

diordior

مدیر بازارچه صوتی وتصویری*فروشنده معتبر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
1,432

mreza123

Registered User
لایک‌ها
99
ایکس باکس سری اس جدیدتره و برای کسی که گیمر حرفه ای باشه قطعا گزینه ی بهتری هست (با توجه به سرویس گیم پس)
اما به دلیل تحریم های مایکروسافت، دور زدن تحریم هاش و استفاده از DNS، اتصال همیشگی به اینترنت و ... یه مقدار ممکنه برای شما ( که برای بچه ها می خواید ) مشکل باشه.
اگر رده سنی بچه ها زیر 11-10 سال هست (به عبارتی گیمر حرفه ای نیستند) به نظر من هم شما یه PS4 Slim یا Fat کپی خور بگیرید که عملا تنها هزینه ی بازی هاش همون پول اینترنت هست. (انگار دارید بازی کرکی روی PC نصب می کنید، نیازی به اینترنت نداره)
از نظر پشتیبانی نرم افزاری هم حداقل تا سال آینده بازی های جدید براش منتشر خواهد شد.
یعنی چی پس داره ؟
یعنی با پرداخت هزینه ای اندک برای هر ماه به یه مجموعه عظیم بازی ها دسترسی خواهید داشت.
اگر اینترنت خوبی دارید و مشکلی با اتصال دائمی به اینترنت ندارید، روتر دارید (برای ست کردن چیز پی ان درست حسابی و پولی) سریز اس انتخاب مناسبیه.

FBI_20

کاربر فعال
لایک‌ها
2,992
ایکس باکس سری اس جدیدتره و برای کسی که گیمر حرفه ای باشه قطعا گزینه ی بهتری هست (با توجه به سرویس گیم پس)
اما به دلیل تحریم های مایکروسافت، دور زدن تحریم هاش و استفاده از DNS، اتصال همیشگی به اینترنت و ... یه مقدار ممکنه برای شما ( که برای بچه ها می خواید ) مشکل باشه.
اگر رده سنی بچه ها زیر 11-10 سال هست (به عبارتی گیمر حرفه ای نیستند) به نظر من هم شما یه PS4 Slim یا Fat کپی خور بگیرید که عملا تنها هزینه ی بازی هاش همون پول اینترنت هست. (انگار دارید بازی کرکی روی PC نصب می کنید، نیازی به اینترنت نداره)
از نظر پشتیبانی نرم افزاری هم حداقل تا سال آینده بازی های جدید براش منتشر خواهد شد.

یعنی با پرداخت هزینه ای اندک برای هر ماه به یه مجموعه عظیم بازی ها دسترسی خواهید داشت.
اگر اینترنت خوبی دارید و مشکلی با اتصال دائمی به اینترنت ندارید، روتر دارید (برای ست کردن چیز پی ان درست حسابی و پولی) سریز اس انتخاب مناسبیه.
من اصلا نمیخوام دستگاه را به نت وصل کنم. فقط افلاین میخوام بازی کنم .

sys_co2

Registered User
لایک‌ها
4,798
ببینید ، من واقعا حوصله و توان ندارم که تعصبی اینجا دفاع کنم از دو تا برند سرمایه دار و خونخوار :دی
اما در نهایت یادتون باشه که ، پلی استیشن ، یه چیز دیگه اس . یه برتری های ظریفی داشته همیشه
باقی نظرات رو بقی دوستان گفتن

FBI_20

کاربر فعال
لایک‌ها
2,992
با توجه به سرویس گیم پس و نیاز شما قطعا ایکس باکس بهتره.
گیم پس باید به نت وصل شی و منم نمیخوام به نت وصل شم.

ببینید ، من واقعا حوصله و توان ندارم که تعصبی اینجا دفاع کنم از دو تا برند سرمایه دار و خونخوار :دی
اما در نهایت یادتون باشه که ، پلی استیشن ، یه چیز دیگه اس . یه برتری های ظریفی داشته همیشه
باقی نظرات رو بقی دوستان گفتن
کلا فکر میکردم مثل پی اس میشه بازی داخل هاردش کپی کرد
ولی اگر تو ایکس باکس سری اس این قابلیت وجود نداره کلا از خریدش منصرف میشم و همون پی اس فور رو میگیرم که کپی خور هم باشه
هر چند میتونم گیم پس هم به سادگی تهیه کنم ولی به علت اینکه به هر حال باید بعدش به نت وصل بشم دیگه مد نظر نیست.

فقط دوستان توی ps4 کدوم مدل رو بگیرم بهتر هست ؟
این ریجن ها چی هست داستانش ؟
بعد یک ی سری شماره سریال دیدم مثل این

CUH-2216B

اینا یعنی چی ؟

danyalbmw

Registered User
لایک‌ها
170
گیم پس باید به نت وصل شی و منم نمیخوام به نت وصل شم.

کلا فکر میکردم مثل پی اس میشه بازی داخل هاردش کپی کرد
ولی اگر تو ایکس باکس سری اس این قابلیت وجود نداره کلا از خریدش منصرف میشم و همون پی اس فور رو میگیرم که کپی خور هم باشه
هر چند میتونم گیم پس هم به سادگی تهیه کنم ولی به علت اینکه به هر حال باید بعدش به نت وصل بشم دیگه مد نظر نیست.

فقط دوستان توی ps4 کدوم مدل رو بگیرم بهتر هست ؟
این ریجن ها چی هست داستانش ؟
بعد یک ی سری شماره سریال دیدم مثل این

CUH-2216B

اینا یعنی چی ؟

در هردو کنسول میشه ببرین کنسول فروشی های شهرتون و تقاضای کپی کردن کنید
توی PS4 علاوه بر این مورد، اگر کنسول جیلبرک باشه خودتون میتونید بازی رو دانلود کنید و این کار رو انجام بدید
پی اس فور فت و اسلیم فرقی ندارند ولی پرو یکم قویتر هست که اون هم تفاوتی نداره
شماره سریال هم نوع کنسول و ظرفیت و سری ساختش رو نشون میده

Amir Sardar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
60
سلام و درود. با اجازه استارتر یک سوال بپرسم. کابل إچ دی خوب چه برندی هست؟ حالا متوسط رو به بالا حدودا که زیادم گرون نباشه. تشکر

FBI_20

کاربر فعال
لایک‌ها
2,992
سلام
دوست عزیز ps4 pro جلبریک کپی خور موجود دارم اگه خاصتید..در خدمتم ..
ممنون مد نظرم فقط اکبند هست اقساطی شخصی هست که قرار شده برای اوکی کنه.

crisis evil

Registered User
لایک‌ها
242
ممنون مد نظرم فقط اکبند هست اقساطی شخصی هست که قرار شده برای اوکی کنه.
سلام
دوست عزیز پول اضافی خرج کردن کنسول آکبند گرفتن تو این وضعیت ولی دستگاه جلبریک شده مزیت خودش داره البته هر کی سلیقه ای داره انشالا مورد خوبی گیرد بیاد ..

netmsm

Registered User
لایک‌ها
1,999

danyalbmw

Registered User
لایک‌ها
170

netmsm

Registered User
لایک‌ها
1,999
اهم
گاد آف وار انحصاری نیست
قبل از اینکه برای pc عرضه بشه و در حالی که انحصاری بود همه این جوایز و عناوین رو گرفته بود.
انحصاری های دیگه مثل سری uncharted و the last of us هم تو هیچ پلتفرم دیگه ای رقیب ندارند. تو بذار به حساب داستان 🤭
پذیرش واقعیت گاهی دشواره، درکت میکنم.

danyalbmw

Registered User
لایک‌ها
170
قبل از اینکه برای pc عرضه بشه و در حالی که انحصاری بود همه این جوایز و عناوین رو گرفته بود.
انحصاری های دیگه مثل سری uncharted و the last of us هم تو هیچ پلتفرم دیگه ای رقیب ندارند. تو بذار به حساب داستان 🤭
پذیرش واقعیت گاهی دشواره، درکت میکنم.
همیشه پنکه های صونی رو دوسط داشطم🤩🤩
هیچوقت نمیشه باهاشون بحث کرد

Last edited:

netmsm

Registered User
لایک‌ها
1,999
همیشه پنکه های صونی رو دوسط داشطم🤩🤩
هیچوقت نمیشه باهاشون بحث کرد
چرا زدی جاده خاکی و شاخ و شعر میبافی 😂
باشه هر بازی تو میگی خوبه، اصن تو خودت خوبی فقط حرص نخور 🤭