برگزیده های پرشین تولز

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

pedro88

Registered User
لایک‌ها
1,015
ضربدر 6 نمیدونم کدوم از خدا بی خبری این قانون توی پی تی گذاشت. لعنت بر او و خاندانش :D 🤭
باید ارزش گذاری بشه/ قیمت قالب اختصاصی و هزینه های دیگه + درآمد + قیمت دامنه و...
واقعا کی بوده من باهاش کار دارم این روزا😃

pedro88

Registered User
لایک‌ها
1,015
سلام من پرونده شکایتم داخل اینماد به این مرحله رسیده
به کسب و کار جهت ارسال دلایل و مستندات ارجاع گردید و کسب و کار موظف است ظرف مدت 72 ساعت از زمان ارجاع پرونده، دلایل و مستندات خود را در سامانه ارائه نماید.
الان ۳ روز شده ولی مستندات سایتی که ازش شکایت کردم برام نیومده مستندات اون رو به منم نشون میده یا نه اگر ارائه کرده باشه فقط به خودشون نشون میده و بعد الان که ۳ روز شده بعدش چ اتفاقی میوفته

meysam0211

Registered User
لایک‌ها
409
سلام من پرونده شکایتم داخل اینماد به این مرحله رسیده
به کسب و کار جهت ارسال دلایل و مستندات ارجاع گردید و کسب و کار موظف است ظرف مدت 72 ساعت از زمان ارجاع پرونده، دلایل و مستندات خود را در سامانه ارائه نماید.
الان ۳ روز شده ولی مستندات سایتی که ازش شکایت کردم برام نیومده مستندات اون رو به منم نشون میده یا نه اگر ارائه کرده باشه فقط به خودشون نشون میده و بعد الان که ۳ روز شده بعدش چ اتفاقی میوفته
سلام من قدیم انجام دادم
اگر فایلی ضمیمه کنن بهت نشون میدن و یا اگر مورد دانلودی باشه از بخش قوانین سایتشون شات میگیرن ضمیمه میکنن :/
و میگن مثلاطبق قوانین سایت ما، شکایت شما وارد نیست و مختومه میشه با تایید ای نماد

Lost1

Registered User
لایک‌ها
80
سلام
اگه یه سایت رو توی گوگل وبمستر انتقال بدیم(دامنه رو) اون دامنه قلبی اگر از لحاظ سئو مشکلی داشته باشه منتقل میشه،یا به عبارتی از این دامنه قیلی حذف میشه؟

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,178
سلام
اگه یه سایت رو توی گوگل وبمستر انتقال بدیم(دامنه رو) اون دامنه قلبی اگر از لحاظ سئو مشکلی داشته باشه منتقل میشه،یا به عبارتی از این دامنه قیلی حذف میشه؟
سوال رو دقیق متوجه نشدم..

Lost1

Registered User
لایک‌ها
80
سوال رو دقیق متوجه نشدم..
منظور من این بود که وقتی میخوایم دامنه سایت رو تغییر بدیم، برای هدایت لینک ها و تغییر نکردن رتبه و سئو، از بخش change Addres استفاده می‌کنیم.
بعد از تغییر دامنه، یا ایندکس شدن محتوا در دامنه اول تغییری میکنه؟ مثلا قبلا محتوا ایندکس نمی شد، بعد از تغییر دامنه اتفاقی می افته؟

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,178
منظور من این بود که وقتی میخوایم دامنه سایت رو تغییر بدیم، برای هدایت لینک ها و تغییر نکردن رتبه و سئو، از بخش change Addres استفاده می‌کنیم.
بعد از تغییر دامنه، یا ایندکس شدن محتوا در دامنه اول تغییری میکنه؟ مثلا قبلا محتوا ایندکس نمی شد، بعد از تغییر دامنه اتفاقی می افته؟
اول اینکه شما بعد از تغییر دامین..باید مدتی دامین اول رو ریدایرکت کنید روی دامین دوم تا ترافیک ورودیش انتقال پیدا کنه..
یعنی کلا با دامین اول کاری نمیشه کرد.. چون روی ریدایرکت هست..

ولی اگه سایت ما کم بازدید بود یا به هر دلایلی قصد ریدایرکت نداشتیم ..و حالا میخوایم روش کار جدیدی بکنیم..

سرعت ایدنکس بیشتر نمیشه به هیچ وج.. مگر اینکه مطالب قبلی کپی پیست بودن و الان اورگانیک باشن و بقولی خودت با عملکردت از منفی بیای توی صفر...

hosseinsees

Registered User
لایک‌ها
798

بعد از 10 سال کنجکاویم داره ارضا میشه :D

tazone

Registered User
لایک‌ها
365
بخاطر بالا رفتن دلار قیمت دامین ها و قالب ها و افزونه ها بالا رفت و تیغ گیوتین به گردن وبمستر ها و جامعه وب کاران نزدیک تر شد.....

meysam0211

Registered User
لایک‌ها
409
بخاطر بالا رفتن دلار قیمت دامین ها و قالب ها و افزونه ها بالا رفت و تیغ گیوتین به گردن وبمستر ها و جامعه وب کاران نزدیک تر شد.....
چندسال دیگه با همین فرمون وب مستری دیگه باقی نمیمونه!

the boy

ستاره پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
7,236
تو همین چند روز یا کلا؟

mehrshad.aryanfar

Registered User
لایک‌ها
1,071
سلام

شما موفق به ارتباط شدین؟

من حذف کردم

دو ماهه واریزی نداره تیک هم پاسخ نمیده
سلام
نه جواب که اصلا نمی دن . واریز هم که نه متاسفانه .
من هم پاک کردم . هر زمان همین درخواست ها رو واریز کردن ما هم دوباره کد رو قرار میدیم .

hamid_shahrsaz

Registered User
لایک‌ها
370
سلام
من هم پاک کردم . هر زمان همین درخواست ها رو واریز کردن ما هم دوباره کد رو قرار میدیم .
من پول زیادی نداشتم اونجا اما خوب همونم الان دستمون به جایی بند نیست و پرداختی نداره

من هم کد رو برداشتم

البته یه سایتی مونده بود فقط و بقیه مدتشون تموم شده بود

hamid_shahrsaz

Registered User
لایک‌ها
370
سلام

the boy

ستاره پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
7,236
سلام
میخوام تعدادی ایمیل از یک سایت که به یک صنف مشخص ارتباط داره، جمع آوری کنم که بعدا بهشون یک ایمیل تبلیغاتی بفرستم. منتها به نظر میاد بخش زیادیشون ایمیل یاهو هست. به نظرتون این ایمیل های یاهو رو چک می کنند؟ ارزش جمع آوری داره؟

ََA-brand

Registered User
لایک‌ها
256
سلام
میخوام تعدادی ایمیل از یک سایت که به یک صنف مشخص ارتباط داره، جمع آوری کنم که بعدا بهشون یک ایمیل تبلیغاتی بفرستم. منتها به نظر میاد بخش زیادیشون ایمیل یاهو هست. به نظرتون این ایمیل های یاهو رو چک می کنند؟ ارزش جمع آوری داره؟
سلام
اگر اطلاعات به صورت پست و آگهی و این موارد هست قبلش حتما تاریخ ها رو چک کنید ببینید قدیمی هستن یا جدید
ولی در کل نظرم اینه شماره موبایل برای تبلیغات بهتر از ایمیل هست. با این حال هر کدوم مزایا و معایب خاص خودشون رو دارن

the boy

ستاره پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
7,236
سلام
اگر اطلاعات به صورت پست و آگهی و این موارد هست قبلش حتما تاریخ ها رو چک کنید ببینید قدیمی هستن یا جدید
ولی در کل نظرم اینه شماره موبایل برای تبلیغات بهتر از ایمیل هست. با این حال هر کدوم مزایا و معایب خاص خودشون رو دارن
فقط ایمیل و شماره ثابت زدند. موبایل نزدند.

بالا