برگزیده های پرشین تولز

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,272
بچا هرچی چیز شکن روی گوشیم نصب میکنم وصل نمیشه، ولی همونا رو روی گوشی های دیگه نصب میکنم با همون شبکه ای دی اس ال راحت وصل میشه.

به نظرتون مشکل از کجای تنظیمات گوشی خودمه؟ نوت 4
منم شنیدم..
انگار پای یه حالت random مانند در میانه

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,059
دوستانی که مایل هستن برای انتشار رپورتاژ همکاری کنن به من پیام بدن
برای کلمه خرید رپورتاژ یه سایت تازه تاسیس رو آوردم صفحه دو گوگل، بزودی میاد صفحه یک، ولی خالیه سایتی داخلش نیست

amirradan26

Registered User
لایک‌ها
1,487
دوستانی که مایل هستن برای انتشار رپورتاژ همکاری کنن به من پیام بدن
برای کلمه خرید رپورتاژ یه سایت تازه تاسیس رو آوردم صفحه دو گوگل، بزودی میاد صفحه یک، ولی خالیه سایتی داخلش نیست
چند درصد میگیری؟

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,059
برای چنچ آدرس توی سرچ کنسول نیاز به ورفای دامنه قدیمی دارم، ولی سایت جدید با آدرس جدید هست و دامنه قدیمی فقط ریدایرکت شده. ورفای دی ان اس دامنه هم نگاه کردم اونم برای دامنه قدیمی نمیشه فکر نکنم بشه انجام داد. میشه؟ کسی راه حلی داره؟
283.gif

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,272
برای چنچ آدرس توی سرچ کنسول نیاز به ورفای دامنه قدیمی دارم، ولی سایت جدید با آدرس جدید هست و دامنه قدیمی فقط ریدایرکت شده. ورفای دی ان اس دامنه هم نگاه کردم اونم برای دامنه قدیمی نمیشه فکر نکنم بشه انجام داد. میشه؟ کسی راه حلی داره؟
283.gif
یعنی چی برای دامنه قدیمی نمیشه؟
من برای وبلاگ به این مساله خوردم..
کد هدر گذاشتم اوکی شد..

Last edited:

Asadi

Registered User
لایک‌ها
449
بچا هرچی چیز شکن روی گوشیم نصب میکنم وصل نمیشه، ولی همونا رو روی گوشی های دیگه نصب میکنم با همون شبکه ای دی اس ال راحت وصل میشه.

سلام
اگه ایرانسلی هستی از تنظیمات apn یه عکس بفرست.

Lost1

Registered User
لایک‌ها
83

تنظیمات شبکه رو ریست کن

aria95

Registered User
لایک‌ها
507

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,059
بکوریتی برای رپ 25 میگیره تریبون هم 25 تا 30 درصد میگیره
خوبه
ولی کلا قدرت سایت مهمه
تاپیک زدم هر چی سایت درب و داغون و وبلاگ و آتوریتی فیک بود فرستادن!! بعضی ها اسپم اسکور 60٪ داشتن!!
درصد رو کلا بزار کنار ممکنه من از مشتری 500 بگیرم به شما 300 بدم ولی خودت 320 به مشتری بفروشی...
بکوریتی رو ول کن تا حالا استفادش نکردم از روز اول بدم میومد ازش ولی اون اسکریپت بود. من فقط دستی و فقط سایت های تاپ
سایتت قوی باشه رپورتاژ هم فروش میره، نباشه نه

###

کسی جواب این سوال رو میدونه؟ چند روزه نتونستم یه دامنه رو ورفای کنم، این سایت های موزیک و فیلم پدر آدم رو درمیان اینقدر دامنه عوض میکنن
داخل سرچ کنسول میخوام دامنه آی آر ورفای کنم. الان سایت روی دامنه دات کام هست و آی آر فقط ریدایرکت شده. دامنه آی آر رو با رکورد dns میتونم داخل هاست ورفای کنم؟ انجام ددم ولی نشد. چطوری باید ورفای کنم؟ قسمت دی ان اس رکورد اصلا دامنه دیگه ای بجز خود دامنه فعلی ثبت بشه مگه اعمال میشه تغیراتش؟ الان شک دارم من اشتباه ثبت کردم یا کلا داخل dns رکورد دامنه نباید دامنه دیگه ای بجز اونی که روی هاست اجرا شده رو ثبت کرد؟ به هر حل چطوری میشه دامنه قدیمی رو ورفای کرد؟ برای چنج آدرس لازم دارم

meysam0211

Registered User
لایک‌ها
414
کسی جواب این سوال رو میدونه؟ چند روزه نتونستم یه دامنه رو ورفای کنم، این سایت های موزیک و فیلم پدر آدم رو درمیان اینقدر دامنه عوض میکنن
بهتره این سوالو از انجمن خود گوگل بپرسی اونجا مدیراش هستن سریع زیر 1 ساعت جوابتو میدن

behnam_2000

Registered User
لایک‌ها
2,016
تا جای که یادمه سه راه برای ویریفای داشت
یکی تگ html بود که داخل سایت میگذاشتی
یکی یه فایل .txt بود که تو فولدر روت سایت میگذاشتی
آخریش هم dns txt رکورد بود که داخل پنل دامین یه رکورد تکست میساختی و داخلش قرار میدادی.

Portre.Ir

Registered User
لایک‌ها
1,348
دوستان راهنمایی بفرمایید لطفا

من محتوای یکی از ساب‌دامین هارو می خوام کپی کنم به دو تا دامین دیگه.
بعد از کپی اطلاعات به چه صورت باید دامین رو توی دیتابیس تغییر بدم که فایلهای وردپرس درست نمایش داده بشه؟

پیوست:
عاشق این کارهای فنی سایت هستم (افعال معکوس)

دریغ از پیکسلی حوصله و علاقه برای این کارا

در آینده بسیار دور باید یه مدیر فنی استخدام کنم اینطوری نمی شه واقعا 😫

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,272
دوستان راهنمایی بفرمایید لطفا

من محتوای یکی از ساب‌دامین هارو می خوام کپی کنم به دو تا دامین دیگه.
بعد از کپی اطلاعات به چه صورت باید دامین رو توی دیتابیس تغییر بدم که فایلهای وردپرس درست نمایش داده بشه؟

پیوست:
عاشق این کارهای فنی سایت هستم (افعال معکوس)

دریغ از پیکسلی حوصله و علاقه برای این کارا

در آینده بسیار دور باید یه مدیر فنی استخدام کنم اینطوری نمی شه واقعا 😫
Phpmyadmin
Wp options
Site url
و
Home url

navsan

Registered User
لایک‌ها
173
اطلاعیه منتشر شده سایت ایرنیک nic.ir

احراز هویت
احتراماً به اطلاع می‌رساند از ابتدای سال 1402 کلیه درخواست‌های مرتبط با دامنه نقطه آی آر فقط از طریق شناسه‌های کاربری احراز هویت شده پذیرفته خواهد شد و به هیچ یک از درخواست‌های ارسالی (اعم از ثبت، تمدید، لغو، انتقال و نظایر آن) در شناسه‌های کاربری فعلی ترتیب اثر داده نخواهد شد. در همین راستا از جنابعالی دعوت می‌شود به منظور جلوگیری از تضییع حقوق خود، در اسرع وقت با مراجعه به لینک زیر https://verify.nic.ir نسبت به تکمیل اطلاعات شناسه کاربری و احراز هویت اقدام نمایید. بدیهی است مسئولیت عدم اقدام در این خصوص بر عهده کاربر می‌باشد.

saeid700

کاربر فعال *همکار بخش شبکه های اجتماعی
همکار انجمن
لایک‌ها
5,283
اطلاعیه منتشر شده سایت ایرنیک nic.ir

احراز هویت
احتراماً به اطلاع می‌رساند از ابتدای سال 1402 کلیه درخواست‌های مرتبط با دامنه نقطه آی آر فقط از طریق شناسه‌های کاربری احراز هویت شده پذیرفته خواهد شد و به هیچ یک از درخواست‌های ارسالی (اعم از ثبت، تمدید، لغو، انتقال و نظایر آن) در شناسه‌های کاربری فعلی ترتیب اثر داده نخواهد شد. در همین راستا از جنابعالی دعوت می‌شود به منظور جلوگیری از تضییع حقوق خود، در اسرع وقت با مراجعه به لینک زیر https://verify.nic.ir نسبت به تکمیل اطلاعات شناسه کاربری و احراز هویت اقدام نمایید. بدیهی است مسئولیت عدم اقدام در این خصوص بر عهده کاربر می‌باشد.
الان چند ماهی میشه حتی تایید هم نمیشه دامنه ها بدون احراز

navsan

Registered User
لایک‌ها
173
الان چند ماهی میشه حتی تایید هم نمیشه دامنه ها بدون احراز
چند سال پیش احراز هویت کردم یادم نیست دقیقا از داخل همین پنل فعلی بود یا ایمیل ارسال کردم.
نمیدونم داخل این پنل جدید (verify.nic.ir) هم دوباره باید احراز هویت کرد یا نه

MOHAMMAD026_1

مدیر بخش ویژه وب مستر
مدیر انجمن
لایک‌ها
8,690
دوستان وضعیت کلادفلر در ایران همچنان داغونه؟

بالا