برگزیده های پرشین تولز

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,022
شدیم مثل کره شمالی، بعضی شرکت ها برای اینترنت آزاد میرن لب مرز یا توی هتل های کشور همسایه!!
کاری نداره که
ببین مثلا این فردی که براش اخطار اومده، درواقع داره اجناسی رو میفروشه که ورودشون غیر قانونیه یا فقط منحصر به یک سری از شرکت هاس که گارانتی هاشون مشخصه
رفته دیدن که این سایته یه برند های خاص و درجه یک داره میفروشه که اصلا تا حالا مجوزی براشون صادر نشده و یا اگر صادر شده در انحصار یه سری از افراد یا گارانتی هاس
مثلا دوربین یا لنزهای سونی
خود سونی بدون گارانتی ممکنه قاچاق باشه چون انحصارش دست یه شرکت بازرگانیه (شرکت بازرگانی ایرانیان) و فقط یکی دوتا تا شرکت هستن که گارانتیشو ارائه میدن که خود گارانتی کردن اون محصولات هم ملزم به اینه که فقط اون شرکت بازرگانیه واردشون کرده باشه
اینماد وقتی میاد میبینه اون جنس گارانتی نداره یا یک برند خاص هست که کلا ورودی نداشته، پس احتمال میده که قاچاقه
به همین راحتی
تو با سایت های مختلف کار کردی، بنظرت برای فروش چه جنسی خوبه؟ که هیچ ریسکی برای گیر دادن و قاچاق و مجوز نداسته باشه، سودش مهمه ولی امنیت در درجه اول هست.
بعضی از فروشگاه ها رو دیدم حتی با برگ سبز گمرک هم گفتن جنس قاچاقه!!
اگر دیدید مطلبی بازدید نمیگیره سعی کنید تا 2000 کلمه گسترشش بدید
اگر بازم بازدید نگرفت با مطالب مشابه دیگه ادغامش کنید
گوگل صفحات اضافه رو دوست نداره
اگه متن شما خونده بشه خیلی عالیه
ولی بیا ببین اصلا توان خوندنش رو ندارن لفت میرن
محتوای طولانی رو مگر با سئو خوانایی طبقه بندی کنی که بتونن با تیکه های کوچیک تر بخوننش
نمونش ویکی پدیا همون اول کانتنت تیبل گذاشته برای دسترسی سریع یا اسپویلر گذاشته متن بزرگ بقیه قسمت ها مزاحمت خوندن متن مورد نیاز نشه

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,724
تو با سایت های مختلف کار کردی، بنظرت برای فروش چه جنسی خوبه؟ که هیچ ریسکی برای گیر دادن و قاچاق و مجوز نداسته باشه، سودش مهمه ولی امنیت در درجه اول هست.
محصولات آموزشی که خودت میسازی کمترین ریسکو دارن :D
البته فکر میکنم باید برای اونم مجوز نشر آثار دیجیتال بگیری

من ۲ سال پیش برای یکی از مشتری هام فروشگاه لوازم خونگی شیائومی زده بودم (wp)
گاهی اوقات برا پشتیبانی وارد پنلش میشدم تا مشکلاتشو حل کنم
یادمه یه بار نزدیک ۱ میلیارد توی ۳۰ روز اخیرش فروش داشت
اصلا و ابدا هم از گوگل بازدید نداشت و فروشش از طریق بازدیدهایی بود که از ترب و ایمالز وارد میشدن ولی خب کلافه شده بود از هزینه های ترب و ایمالز چون به گفته خودش هر ماه نزدیک ۲ تومن فقط اونارو شارژ میکرد

GamesWorld

کاربر فعال ارزهای دیجیتال
فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,707
یادمه یه بار نزدیک ۱ میلیارد توی ۳۰ روز اخیرش فروش داشت
ولی خب کلافه شده بود از هزینه های ترب و ایمالز چون به گفته خودش هر ماه نزدیک ۲ تومن فقط اونارو شارژ میکرد
2 میلیون در مقابل یک میلیارد فروش اصلا رقمی نیست !

البته جدیدا قیمت های ترب و ایمالز اکثرا غیرواقعی هستند و وقتی میری دم مغازه قیمت میگیری تفاوت قیمت خیلی زیاد هست !!

کلا وضعیت بازار خیلی داغونه , ماه قبل رفته بودم هارد بخرم , داخل پاساژ ایران از طبقه همکف تا طبقه سوم 500 تومن تفاوت قیمت بود برای یه جنس 1800 تومنی!!

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,022
مشاوره سئو، اومدم رتبه یک گوگل :p
8-1-2023

8-1-2023.png

از شرکت ها مشتری خوب بیارید پورسانتش رو بگیرید، از مشتری گدا خسته شدم

amirradan26

Registered User
لایک‌ها
1,479
8-1-2023

مشاهده پیوست 1315839

بیزی به اون صورت لینکی نساختی یا لینک ها رو برا ahref و ماز نوفالو کردی؟

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,022

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,987
شدیم مثل کره شمالی، بعضی شرکت ها برای اینترنت آزاد میرن لب مرز یا توی هتل های کشور همسایه!!

اگه متن شما خونده بشه خیلی عالیه
ولی بیا ببین اصلا توان خوندنش رو ندارن لفت میرن
محتوای طولانی رو مگر با سئو خوانایی طبقه بندی کنی که بتونن با تیکه های کوچیک تر بخوننش
نمونش ویکی پدیا همون اول کانتنت تیبل گذاشته برای دسترسی سریع یا اسپویلر گذاشته متن بزرگ بقیه قسمت ها مزاحمت خوندن متن مورد نیاز نشه

ببین تو باید بفهمی که مردم چی میخوان ؟

وقتی فروشگاه زدی 80 درصد مردم مطلب رو نمیخونن و دنبال یه دکمه خرید یا تلفن تماس میگردن
این برای محصولات غیر برقی هستش که نیازی به بررسی و مقایسه و این چیزا ندارن

یه پست 2000 کلمه ای بهتر از سه تا پست 600 کلمه ای هستش

شما بعد 1 سال میبینی یه سری از پست هایی که ارسال کردی هیچ بازدیدی ندارن این پست ها رو میتونی با بقیه ادغام کنی فقط

meysam0211

Registered User
لایک‌ها
411

وكيل الرعايا

همکار کسب درآمد از اینترنت
همکار انجمن
لایک‌ها
7,457
8-1-2023

مشاهده پیوست 1315839

من سرچ کردم رتبه شش بود روزی ناب

وكيل الرعايا

همکار انجمن
لایک‌ها
7,457
کسی میتونه نزدیک ده هزار ترافیک ماهیانه به وب سایت من برسونه ؟

aria95

Registered User
لایک‌ها
507
سلام بچه ها
نظرتون درباره هند چیه برای تحصیل ؟؟ میگن دانشگاه هاش ورودیش راحته

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,660
8-1-2023

مشاهده پیوست 1315839

یه زمانی کیوردهای خاص وب فارسی دست من بود :D

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,660
سلام بچه ها
نظرتون درباره هند چیه برای تحصیل ؟؟ میگن دانشگاه هاش ورودیش راحته
یکی از آشنا ها فوق لیسانس ریاضی اونجا خونده بود
نوکش گذاشته بودن، میگفت 100 و خورده ای واحد ارشد داره
4 سال طول میکشه
---------
ورودی که مهم نیست، مهم خروجی هست

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,660

aria95

Registered User
لایک‌ها
507
یکی از آشنا ها فوق لیسانس ریاضی اونجا خونده بود
نوکش گذاشته بودن، میگفت 100 و خورده ای واحد ارشد داره
4 سال طول میکشه
---------
ورودی که مهم نیست، مهم خروجی هست

ریاضی که همینجا راحته ورودیش ولی هیچ بازار کاری نداره.

پزشکی شنیدم اونجا خیلی راحته. یکی میگفت اویل رفته بود خیلی سخت بوده براش. حتی میمون ها هم میومدن داخل خونه غذاشو میدزدیدن :ROFLMAO:

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,660
ریاضی که همینجا راحته ورودیش ولی هیچ بازار کاری نداره.

پزشکی شنیدم اونجا خیلی راحته. یکی میگفت اویل رفته بود خیلی سخت بوده براش. حتی میمون ها هم میومدن داخل خونه غذاشو میدزدیدن :ROFLMAO:
از کسی که اونجا پزشکی خونده باید بپرسی که واحد هاش به چه صورته. چارت دروسش به چه ترتیبه و چند سال طول میکشه
اصلا مدرک اون دانشگاه هندی رو بهداشت اینجا تایید میکنه؟
یکی از کشورهای جنوب شرقی آسیا مدرک پزشکی گرفته بود.اما اینجا قبول نکردن. اومد دوباره بین الملل نشست واحد پاس کرد که براش تطبیق زدن

aria95

Registered User
لایک‌ها
507
این معادل سازی ها رو خیلی از کشورها دارن. خوبیش اینه نمیخواد چندسال پشت کنکور بمونی.
اون طرف هم آره اینجا بهش مجوز فعالیت دادن

وكيل الرعايا

همکار انجمن
لایک‌ها
7,457
یک سایت پخش فیلم آنلاین میخواهم راه اندازی کنم ازاینا که پلیر پخش آنلاین داره فقط

به نظرتون چقدر فضا از چه سایتی باید بگیرم ؟ و پلیر چی هستش؟

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,724
یک سایت پخش فیلم آنلاین میخواهم راه اندازی کنم ازاینا که پلیر پخش آنلاین داره فقط

به نظرتون چقدر فضا از چه سایتی باید بگیرم ؟ و پلیر چی هستش؟
بستگی به کیفیت ویدیوها داره و اینکه آیا چندین کیفیت میخواید بزارید یا فقط یکی
برای هاست دانلود اگر بازدیدهای خارج از کشور براتون مهمه سراغ هاست دی ال نرید چون دسترسی خارج از کشور رو بستن.

سال ۹۶ من یه سایت کلیپ آنلاین میخواستم راه اندازی کنم
حتی html هم طراحی کردم برای تمامی صفحاتش و در نهایت کنسل شد
پلیر رو از jwplayer استفاده کردم (همونی که آپارات داره استفاده میکنه یا شایدم اون سال استفاده میکرد)
این پلیر امکانات فوق العاده ای داره و یه جورایی با پلیر یوتیوب رقابت میکنه
امکاناتی مثل نسخه های مختلف ویدیو، زیرنویس، ویدوی سه بعدی، استریم، ریسپانسیو حرفه ای، تبلیغات ابتدای ویدیو و پلی لیست انتهای ویدیو، اتصال ads گوگل و صدها امکانات دیگه رو اون موقع داشت و پشت سر هم آپدیت میشد
منتها
این پلیر یه اشکال داره
شما میتونی نسخه trial بگیری اما در ماه فقط حق استفاده از ۵هزار پخش رو داری و به شما یک کد لایسنس رایگان میده برای اینکار (البته یک مقدار فضا هم بهت میده و شما حتی میتونی به سرورهای آمازون هم متصلش کنی)
نسخه پرو هم داره
متاسفانه من نسخه نال شده یا دستکاری شده رو پیدا نکردم و هیچ سایتی حتی در موردش صحبت نکرده بود
و سایت هایی هم که اومده بودن نال کرده بودن، برای وردپرس یا پلتفرم های دیگه بود که فقط امکاناتش نال شده بود و مشکل اتصال به سرور jwplayer و رو حل نکرده بودن و مقدار نمایش همون ۵هزارتا بود

برای حل این مشکل من خودم شخصا کدهارو یه مقدار دستکاری کردم و اتصال به سرور رو قطع کردم اما بعد از اتصال به سرور دیگه پلیر کار نکرد و بعد از یکی دو هفته کلنجار رفتن، بلاخره تونستم اوکی کنم و دسترسی به سرور jwplayer رو غیر فعال و حتی میتونستم آپدیت ها رو دوباره بگیرم و هک کنم و پخش رو نامحدود کنم
حتی اون موقع روی یکی از سایت های تریلر دوستان (وردپرس با استفاده از اسکریپ و اتصال ACF به فیلد های پلیر) و یکی پروژه های مشتری هام هم به صورت اسکریپت (فارغ از وردپرس) پیاده سازی کردم، و متاسفانه بعد از یکی دو سال این سایت هارو تعطیل کردن
و کدها و نسخه هک شده ای که من اوکی کرده بودم همگی رو از روی هاردم حذف کردم.

p.s: در مورد این پلیر تحقیق کنید، شاید سیاست هاشون رو عوض کرده باشن و الان دیگه محدودیت پخش ۵۰۰۰ در ماه رو حذف کرده باشن.

اینجا در مورد ورژن جدیدشون و البته محدودیت ها گفتن (شما کاری به محدودیت حجم نداشته باشن و فقط مقدار پخش رو در نظر بگیر Content Plays)

382498fd-f711-45c2-a05c-8e32509fad72_Screen+Shot+2021-06-01+at+11.11.28+PM.jpg

+"Free" license edition was previously referred to as "Developer."
* License Scope for the Enterprise Edition shall be as explicitly provided on an applicable Order Form or checkout page, and where License Scope items are provided on the applicable Order Form but limits are not explicitly set, Content Plays shall be limited to 200,000, Websites shall be limited to 1, Hosting shall be limited to 150 GB, and Streaming shall be limited to 500 GB. Except as explicitly provided on an applicable Order Form, Ad Plays for Editions with ads enabled shall be limited to the applicable number of Content Plays, and Overage Rates for Ad Plays shall be equal to that for Content Plays. Except as explicitly agreed to otherwise, Overage Rates for Content Plays for all Editions other than Enterprise and Enterprise Trial shall be $2.50 per thousand.​

Last edited:

وكيل الرعايا

همکار انجمن
لایک‌ها
7,457
ببخشید من پلاگین https://www.paidmembershipspro.com

ریختم !سه مدل اشتراک خریدن گذاشتن ماهیانه - سالیانه - سه ماهه

حالا میخوام برای بعضی مقاله ها کسانی که اشتراک نمیخوان فقط یک مقاله میخوان سبد خرید ساده بزارم که پرداخت کنن و مقاله براشون قابل نمایش بشه به صورت کامل ( مقاله ها ویدیویی هست )

با این افزونه میشه ؟

ایا افزونه ای سراغ دارید بهتر باشه هم بشه ممبرشیپ خرید و هم به صورت دستی کسانی که ممبر شیپ نمیخوان یک مقاله بخرند؟

بالا