برگزیده های پرشین تولز

بخش کرک و سریال نامبر برای پاکت پی سی

GracIouS

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
6
خوب عنوان ترد گویایه احوالات هستش
فکر کنم یه همچین تاپیکی بسیار ضروریه
میدونم برای من و شمایی که اکثر برنامه های پاکت پی سی مون ریجستر شدس، بودن یه همچین تاپیکی بی مورد و اضافی باشه!

ولی خوب آینده نگری هم خوب چیزیه:happy:
اینو در نظر بگیرین ، دیوایستون به مشکل برخورده و باید هارد ریست بشه
حالا جمع آوری برنامه ها یه طرف داستان
ریجستر کردن بعضی از برنامه ها یه طرف دیگه:(

به نظرم با بودن همچین تاپیکی دوزِ استرس هارد ریست کردن بشدت بیاد پایین
بچه ها با خیال راحت برنامه هاشونو نصب کنن:lol:

و صد البته کرک و سریال برنامه های جدید هم تو این ترد گذاشته میشه;)

از دکتر عزیز هم خواهش میکنم ترد و استکیش کنه که بچه ها زودتر به مقصودشون برسن و به مشکل بر نخورن:happy:

GracIouS

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
6
خوب اول از همه خودم شروع میکنم
و برای شروع از برنامه های بسیار خوب و عالی شرکت SPB براتون سریال میزارم

Spb AirIslands
ورژن 1.0
S/N: 92119833

spb back up
ورژن 1.0
S/N: 22575346

SPB Dairy
ورژن 3.0
S/N: 75349409

Spb Finance
ورژن 2.3.2
S/N: 66543744145763438895623426324567

SPB Full Screen Keyboard
ورژن 3.0
s/n: 45436801

SPB GPRS Monitor
ورژن 2.4.1
S/N: 92873292

SPB IMAGEER
ورژن 1.2
S/N: 21428451

Spb Kiosk Explorer
ورژن 3.0
S/N: KIE003VP001PG923147

Spb Palbum Picture Viewer 3.0
ورژن 3.0
S/N: C345F433

Spb plus
ورژن 3.0
S/N: 36351256

Spb Pocket Plus
ورژن 3.0.0. - 3.0.4
Name: mlodyS/N: 36351256

SPB Time
ورژن 2.0.1
S/N: 61330463

Spb Tips & Tricks
ورژن 1.5
S/N: 82702398

SPB weather
ورژن 1.6
S/N: 46123413

.......................................
با عرض شرمندگی اگه تکراری
حتما پربارتر و بهتر میشه:happy:

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
داش جواد جان

ایده بسیار خوبی ست. به نظرم هم بسیار راه بهتری رو باز می کنه. می تونیم فروم رو از حالت وارز در بیاریم.من متاسفانه به دلیل عدم مشارکت فرهاد ، واقعا ً دست تنها هستم و نهایت کاری که می رسم انجام بدم ، رسیدگی به پست های اسپم هست.

اما اجازه بدهید کمی هم به جوانب قضیه فکر کنیم.شما می فرمایید هم این فروم باشه و هم ترد نرم افزار. به نظر شما ، اون وقت چطوری باید برنامه معرفی کنیم؟ من وقتی بخواهم به کسی به دلیل پست نامربوط زدن اخطار بده ، چی باید بکنم؟
اجازه بدید پست های اول ترد ، اختصاص پیدا کنه به نظرات دیگر دوستان
از همه دوستان خواهش می کنم که بیان و نظر بدن،

من ایده ام رو می گم:
به نظرم ، ترد بازی و نرم افزار رو قفل می کنیم.هنوز قابل دسترسی برای همه هست.فقط پست جدید اضافه نمی شه.
بعد ترد رو به 3 تا ساب فروم تقسیم کنیم. سخت افزار و نرم افزار و مشاوره
بعد در نرم افزار، در هر ترد یک نرم افزار معرفی کنید. اینطور نسخه جدید که ارایه بشه ، می تونید پیگیری کنید در همون ترد. راه جایگزین هم اینه که دوباره ترد بازی و نرم افزار ، یا حتی چندین ترد نرم افزار بر مبنای نوع برنامه ها تقسیم بندی بشه ، داشته باشیم.

بعد ، برنامه ها رو سعی کنیم بدون کرک معرفی کنیم. و کلا ً کرک ها یک جا معرفی بشه.
بازم نظر دوستان مهمه.

xxl2005

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
1
دوست عزیز ایده ی بسیار خوبی بود .
اگه لطف کنید و ضمن اینکه سریا و کرک برنامه های مختلف رو معرفی می کنید سایت ها و منابعی هم که میشه کرک و سریال برای برنامه های PPC گیر آورد رو هم معرفی کنید .

ضمنا من با نظر و ایده ی King عزیز هم موافقم . ایشان همیشه با مدیریت خوبه فروم رو بهتر کرده . حیف که توی فروم های دیگه همچین کسی نیست !!!

در آخر اگه لطف کنید و سریال POCKET DOS v 1121 هم برای نسخه PPC و هم برای نسخه PC رو بزاری ما رو حسابی شرمنده کردی !

GracIouS

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
6
دوست عزیز ایده ی بسیار خوبی بود .
اگه لطف کنید و ضمن اینکه سریا و کرک برنامه های مختلف رو معرفی می کنید سایت ها و منابعی هم که میشه کرک و سریال برای برنامه های PPC گیر آورد رو هم معرفی کنید .

ضمنا من با نظر و ایده ی King عزیز هم موافقم . ایشان همیشه با مدیریت خوبه فروم رو بهتر کرده . حیف که توی فروم های دیگه همچین کسی نیست !!!

در آخر اگه لطف کنید و سریال POCKET DOS v 1121 هم برای نسخه PPC و هم برای نسخه PC رو بزاری ما رو حسابی شرمنده کردی !

ممنون دوست عزیز:happy:
اجازه بدین
اگه پیدا کردم حتما آپ میشه;)

GracIouS

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
6
داش جواد جان

ایده بسیار خوبی ست. به نظرم هم بسیار راه بهتری رو باز می کنه. می تونیم فروم رو از حالت وارز در بیاریم.من متاسفانه به دلیل عدم مشارکت فرهاد ، واقعا ً دست تنها هستم و نهایت کاری که می رسم انجام بدم ، رسیدگی به پست های اسپم هست.

اما اجازه بدهید کمی هم به جوانب قضیه فکر کنیم.شما می فرمایید هم این فروم باشه و هم ترد نرم افزار. به نظر شما ، اون وقت چطوری باید برنامه معرفی کنیم؟ من وقتی بخواهم به کسی به دلیل پست نامربوط زدن اخطار بده ، چی باید بکنم؟

من ایده ام رو می گم:
به نظرم ، ترد بازی و نرم افزار رو قفل می کنیم.هنوز قابل دسترسی برای همه هست.فقط پست جدید اضافه نمی شه.
بعد در نرم افزار، در هر ترد یک نرم افزار معرفی کنید. اینطور نسخه جدید که ارایه بشه ، می تونید پیگیری کنید در همون ترد. راه جایگزین هم اینه که دوباره ترد بازی و نرم افزار ، یا حتی چندین ترد نرم افزار بر مبنای نوع برنامه ها تقسیم بندی بشه ، داشته باشیم.

بعد ، برنامه ها رو سعی کنیم بدون کرک معرفی کنیم. و کلا ً کرک ها یک جا معرفی بشه.
بازم نظر دوستان مهمه.

عارضم که دکتر جان بخش پاکت پی سی خیلی نیاز به همچین تردی داره
ایده های شما هم که واقعا عالیه
ولی نمیدونم چرا بچه ها اینقدر نسبت به این ترد بی توجهن
بنظرم اگه بچه ها نظراتشون بدن میتونیم بهترین راهو برای پیشرفت بخش پاکت پی سی داشته باشیم (نمیدونم چرا اینقدر شعاری شد !؟ :happy: خوب آقا دموکراسیه، دموکراسی!!! :lol:)

mojtaba2741

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
داش جواد جان

من ایده ام رو می گم:

بازم نظر دوستان مهمه.
دانیال جان؛من فکر می کنم ایده شما ایده مناسبی باشه؛من حالا نمی خوام وارد ریز این قضیه بشم که ترد کرک برای برنامه ها با برنامه باشه و یا نباشه؛صحبت من کلی تره؛من فکر می کنم حتی اگر قرار هم شد که ترد های نرم و سخت و مغرفی نرم افزار بسته نشه؛ساب فروم های نرم و سخت افزار و همجنین مشاوره برای خرید،علی الحساب ایجاد بشه تا افرادی که میان(به خصوص تازه واردها) به مشکل بر نخورن؛
بعد فکر می کنم که چند کاربر فعال بحثهای مربوط به هر کدام از ساب فرومها رو دنبال کنن و اونجا رو بهش برسن؛مثلا" من خودم مشاوره برای خرید رو دوست دارم؛چون به علائق و رشته ام نزدیکه؛بعد بر حسب نظر کابر فعالهای هر ساب فروم؛پیشنهاداتی ارائه می شه که بعد از تشخیص مدیر؛اون تغییرات اعمال می شه؛اما به نظر من با این کار بحثها تخصصی تر دنبال می شه و از لحاظ زمانی هم مدیرا و هم کاربر فعالا؛مشکلی نخواهند داشت؛البته نه اینکه دیگه هر کس تو همون ساب فرومش فقط فعالیت کنه؛اونوقت مدیرا به قضایای کلان فکر می کنن و کاربرها هم مسائل اجرایی و روزمره رو پیش می برن؛
اما در نهایت ایجاد ساب فروم رو به شدت توصیه می کنم؛این موجب حذاب تر شدن و راهنمایی بیشتر می شه؛

imate_pda2k

PocketPC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
18
دانیال جان؛من فکر می کنم ایده شما ایده مناسبی باشه؛من حالا نمی خوام وارد ریز این قضیه بشم که ترد کرک برای برنامه ها با برنامه باشه و یا نباشه؛صحبت من کلی تره؛من فکر می کنم حتی اگر قرار هم شد که ترد های نرم و سخت و مغرفی نرم افزار بسته نشه؛ساب فروم های نرم و سخت افزار و همجنین مشاوره برای خرید،علی الحساب ایجاد بشه تا افرادی که میان(به خصوص تازه واردها) به مشکل بر نخورن؛
بعد فکر می کنم که چند کاربر فعال بحثهای مربوط به هر کدام از ساب فرومها رو دنبال کنن و اونجا رو بهش برسن؛مثلا" من خودم مشاوره برای خرید رو دوست دارم؛چون به علائق و رشته ام نزدیکه؛بعد بر حسب نظر کابر فعالهای هر ساب فروم؛پیشنهاداتی ارائه می شه که بعد از تشخیص مدیر؛اون تغییرات اعمال می شه؛اما به نظر من با این کار بحثها تخصصی تر دنبال می شه و از لحاظ زمانی هم مدیرا و هم کاربر فعالا؛مشکلی نخواهند داشت؛البته نه اینکه دیگه هر کس تو همون ساب فرومش فقط فعالیت کنه؛اونوقت مدیرا به قضایای کلان فکر می کنن و کاربرها هم مسائل اجرایی و روزمره رو پیش می برن؛
اما در نهایت ایجاد ساب فروم رو به شدت توصیه می کنم؛این موجب حذاب تر شدن و راهنمایی بیشتر می شه؛

:blush: هميشه صحبت هاتون از روي فكر و منطق هست
موافقم

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
بسیار ایده خوبیست. عجالتا بروم این ساب فروم ها رو ایجاد کنم ، نهایت خوشمان نیامد می دیم پاکش کنند
پس شما با همین سه تا می گویید شروع کنیم؟
به نظرتان یکی هم بسازیم تالار برنامه های ایرانی پاکت پی سی؟

mojtaba2741

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
دانیال جان،من قبلا" گفته ام که هر حمایتی از دوستان برنامه نویس ایرانی صورت بگیره،باعث خوشحالی من و فکر می کنم تمام ایرانیان خواهد بود،با توجه به اینکه قانون کپی رایت در ایران مفهومی نداره و با توجه به اینکه اگر ساب فروم بشه،شاید حجم مطالب کمی رو به خودش اختصاص بده،اما با این وجود ساب فروم شدنش نمایی زیبا به فروم پاکت پی سی می ده و واقعا" کاربران دیگر فرومها رو هم جذب خواهد کرد،
در نهایت به قول شما می شه ساب فروم رو ایجاد کرد،و اگر پیشرفت کار خوب نبود،ساب فروم برنامه های ایرانی را در یکی دیگر از ساب فرومها ادغام خواهید کرد،اما من یه مقدار دارم در مورد عنوانش فکر می کنم با توجه به وجود ساب فروم نرم افزار؟؟؟؟
من یه کم فکر کنم،بعد نتیجه رو می گم،

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
دانیال جان،من قبلا" گفته ام که هر حمایتی از دوستان برنامه نویس ایرانی صورت بگیره،باعث خوشحالی من و فکر می کنم تمام ایرانیان خواهد بود،با توجه به اینکه قانون کپی رایت در ایران مفهومی نداره و با توجه به اینکه اگر ساب فروم بشه،شاید حجم مطالب کمی رو به خودش اختصاص بده،اما با این وجود ساب فروم شدنش نمایی زیبا به فروم پاکت پی سی می ده و واقعا" کاربران دیگر فرومها رو هم جذب خواهد کرد،
در نهایت به قول شما می شه ساب فروم رو ایجاد کرد،و اگر پیشرفت کار خوب نبود،ساب فروم برنامه های ایرانی را در یکی دیگر از ساب فرومها ادغام خواهید کرد،اما من یه مقدار دارم در مورد عنوانش فکر می کنم با توجه به وجود ساب فروم نرم افزار؟؟؟؟
من یه کم فکر کنم،بعد نتیجه رو می گم،

مرسی من به ادمین متحرم خبر دادم که 4 تا ساب فروم ایجاد کنه ، من خودم به تدریج ترد ها رو منتقل می کنم.

اما اسم رو زودتر بگویید
متشکر

mojtaba2741

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
شاید آشنایی با نرم افزارهای ایرانی بد نباشه؛یا اینکه برنامه نویسی ایرانی؛ راستش من فکر می کنم با وجود ساب فروم نرم افزار باید چیزی باشه که مجزا کنه از ساب فرو نرم افزار؛من اینها تو ذهنم بود،حالا هر جور شما صلاح بدونید؛

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
شاید آشنایی با نرم افزارهای ایرانی بد نباشه؛یا اینکه برنامه نویسی ایرانی؛ راستش من فکر می کنم با وجود ساب فروم نرم افزار باید چیزی باشه که مجزا کنه از ساب فرو نرم افزار؛من اینها تو ذهنم بود،حالا هر جور شما صلاح بدونید؛

این ها هم همه اسم نرم افزار رو در نامشون دارن که ، به نظرم باید بگردیم یک چیزی پیدا کنیم که به قول شما با نرم افزار تمایز داشته باشه

hsmoghaddam

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من نرم افزار LingvoSoft Dictionary 2007 Eng-Per را روي Qtek-S200 نصب كرده ام و عالي است ولي نياز به سريال آن دارم . لطفا كمك كنيد . متشكرم hsmoghaddam مشهد

foadahmadi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام.

من تازه واردم و اگه اطلاعاتی که اینجا مینویسم خیلی پیش پا افتاده است، عذر میخوام. دلیلش اینه که هنوز درست نمیدونم اینجا چه خبره!

همون طور که میدونین همه برنامه ها رو با کد نمیشه کرک کرد، چون کدشو نداریم! ولی شیوه های دیگه ای هم برای کرک کردن هست. برنامه های Pocket-PC که من نصب کردم معمولا به یکی از 3 شیوه زیر کرک شدن:
1- فایل exe اجرای برنامه رو با یه فایل exe کرک شده جایگزین کردم (مثل دیکشنری Heritage)
2- با استفاده از برنامه Resco Registry یه فایل reg. رو import کردم (مثل Shahab Farsi Pack)
3- یه فایل کرک رو روی Pocket-PC کپی کردم و اون رو اجرا کردم (مثل برنامه های SkyScape)

من فایل های لازم رو برای کرک برنامه های زیر دارم. اگه کسی لازمشون داره خبرم کنه:
سری برنامه های پزشکی SkyScape
Shahab Farsi Pack
Cambridge Advanced Learner's Dictionary (با MS Dict اجرا میشه)
American Hritage College Dictionary (با Pocket Lingo 2 اجرا میشه)

راستی، بعضی برنامه ها هم اگه گیرشون بیارین اصلا کرک کردن نمیخوان، مثل UpToDate. من دیدم بعضی بچه های پزشکی میرن کلی پول میدن که UpToDate نصب کنن. از این کارا نکنین!

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
سلام.

من تازه واردم و اگه اطلاعاتی که اینجا مینویسم خیلی پیش پا افتاده است، عذر میخوام. دلیلش اینه که هنوز درست نمیدونم اینجا چه خبره!

همون طور که میدونین همه برنامه ها رو با کد نمیشه کرک کرد، چون کدشو نداریم! ولی شیوه های دیگه ای هم برای کرک کردن هست. برنامه های Pocket-PC که من نصب کردم معمولا به یکی از 3 شیوه زیر کرک شدن:
1- فایل exe اجرای برنامه رو با یه فایل exe کرک شده جایگزین کردم (مثل دیکشنری Heritage)
2- با استفاده از برنامه Resco Registry یه فایل reg. رو import کردم (مثل Shahab Farsi Pack)
3- یه فایل کرک رو روی Pocket-PC کپی کردم و اون رو اجرا کردم (مثل برنامه های SkyScape)

من فایل های لازم رو برای کرک برنامه های زیر دارم. اگه کسی لازمشون داره خبرم کنه:
سری برنامه های پزشکی SkyScape
Shahab Farsi Pack
Cambridge Advanced Learner's Dictionary (با MS Dict اجرا میشه)
American Hritage College Dictionary (با Pocket Lingo 2 اجرا میشه)

راستی، بعضی برنامه ها هم اگه گیرشون بیارین اصلا کرک کردن نمیخوان، مثل UpToDate. من دیدم بعضی بچه های پزشکی میرن کلی پول میدن که UpToDate نصب کنن. از این کارا نکنین!

قربان ترد راهنمای جامع پی دی ای رو مطالعه کنید ، دوستان انجا در مورد این مطالب مفصل نوشته اند
در مورد شیوه پست زدن هم من اعلان سر در فروم رو یک ماه دیگر تمدید می کنم.
کرک هم همه رقم اینجا موجود است

ممنون ا

amiromario

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام

میخواستم شماره سریال برنامه های ذیل رو درخواست کنم.اگه کسی داشته باشه و زحمتشو بکشه منت دارش میشیم!!:rolleyes:

LingvoSoft Talking PhraseBook 2007 English-Italian
LingvoSoft Spain2Go Talking Phrase Book
LingvoSoftChina2Go Talking Phrase Book
LingvoSoft Korea2Go Talking Phrase Book
LingvoSoft German2Go Talking Phrase Book
LingvoSoft Talking PhraseBook 2007 Russian-Persian

شرمنده اگه یکم زیادن!!!:blush:

h_starboy2007

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اینجا کسی کرک بازی PoolRebel رو نداره؟
یه کیگین تو قسمت بازی ها گذاشتن ولی کار نمینکه.

siavash78

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
3
دوستان بنده با راهنماييه آقاي دكتر و آقا مهرداد(pda2k) تونستم PIE plus 2.1 رو پيدا كنم ولي نفهميدم چطور بايد رجسترش كنم. خواهش ميكنم راهنمايي بفرماييد. واسم خيلي مهم هستش:blush:

mohammad27

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام به همه دوستان لطفا کد رجیستر WEBCAMERA PLUSE لطف بفرماید.ممنون.

بالا