برگزیده های پرشین تولز

مشکل با D900i

f52

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام خدمت اساتید محترم بخش موبایل
حدود 10 روزی میشه که گوشی سامسونگ D900i دارم (برام از اونور آب آوردن).
مشکلی که باهاش دارم اینه که خیلی زود RESET میشه یعنی اگه حتی برای SMS هم دگمه ها رو سریع بزنم ریست میشه .البته تو هر منو این داستان رو دارم. سوالم از دوستان اینه که :
1. آیا تمام این سری گوشی ها همچین مشکلی دارن؟
2.چه ظرفیت کارتی رو سلپورت میکنه؟(هیچی تو کاتالوگش ننوشته)
3.ایا میشه سرعت RENDER کردن تصویر رو تو این گوشی بالا برد؟ کوچکترین حرکتی تو کادر کل عکس رو خراب میکنه.

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,460
مشکل ریست غیر عادی هست...یه D600 بود همین مشکل رو خفیف تر داشت با سوزوندن سیم کارت و گرفتن سیم جدید مشکلش حل شد....یه امتحانی بکنید بد نیست...

مموری تا 2 گیگ رو فکر میکنم قبول میکنه...

مشکل تصویر رو نفهمیدم منظورتون موقع عکاسی هست یا موقع دیدن تو گالری عکس ها؟

f52

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
مشکل ریست غیر عادی هست...یه D600 بود همین مشکل رو خفیف تر داشت با سوزوندن سیم کارت و گرفتن سیم جدید مشکلش حل شد....یه امتحانی بکنید بد نیست...

مموری تا 2 گیگ رو فکر میکنم قبول میکنه...

مشکل تصویر رو نفهمیدم منظورتون موقع عکاسی هست یا موقع دیدن تو گالری عکس ها؟

آقا ممنون از راهنماییت.
1. من سیم کارتم رو 4 ساله که دارم استفاده میکنم . یعنی سیم کارت هم تاریخ مصرف داره؟
2.منظورم موقع عکاسی هستش.مثلا میخوام از پسرم عکس بندازم حرکت که میکنه زمینه ثابت عکس خوبه ولی عکس خود پسر که حرکت کرده مثل وزش باد به شکل موج میشه. موقع فیلم برداری هم همین داستان هست.

برای مشکل ریست شدن : آیا امکان نصب دوباره نرم افزارش یا امکان عیب یابی نرم افزاری برای این گوشی ها هست؟

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,460
اره ممکنه مشکل از سیم کارت باشه ها خیلی زیاد....یه عوض کنی ضرر نداره...

خب ببین بهترین گوشی دوربین دار هم که بخری مثلا N95 یا K800 باز همین داستان هست...کلا نسبت به دوربین های دیجیتال عقب ترن...فعلا باید باهاش بسازید...به هر حال اینها گوشیهایی هستن که عکس های خوبی میگیرن نه دوربین دیجیتال...

بالا