برگزیده های پرشین تولز

تمام موارد مربوط به Divx , AVi ( نرم افزار ، تبديل و... )

4ng3l

Registered User
لایک‌ها
1
با همه چی
مثلا ulead video studio !!!

MiladMr-m

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام
اگر ميخواهيد فيلمي را پسوند Dvix avi و ساير پسوند هاي دويكس است ابتدا پس از نصب برنامه دويكس از برنامه dvix editor استفاده كنيد اما بهتر آن است كه كه از نرم افزار هاي پيشرفته همانند adobe primire يا يوليد ويديو استاديو كه به نظر من بهترين نرافزار تدوين است كه در ورژن 10 اين برنامه داراي پلاگين هاي جديد بوده و ميتوانم بگويم خيلي بهتر از primire هست .
من به شما دوست عزيز Ulead Video Studio 10 پيشنهاد ميكنم كه نسخه پلاگين دار آن در وبلاگ من يعني www.milad72.co.sr هست
با تشكر
Milad72

بهناز

Registered User
لایک‌ها
4
من خیلی دنبال این موضوع بودم وخیلی نرم افزار امتحان کردم ولی هر کدوم یه اشکالی داشت.فایلDivx من 700 مگ هستش دوستانی که اطلاعاتی در این مورد دارند خواهشا کمک کنند.با نرو چجوری باید این کار رو کرد وبرای تبدیلش700 مگ چقدر زمان میبره.

kamellia64

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
در زمان رایت فیلم با نرو 7 شما ویدیو CD رو که بزنی و فایل Divx رو که Add کنی خودش در زمان رایت اون فایل رو Encode و تبدیل میکنه زمانش کاملا بسته به قدرت CPU شما هست مثلا با یه CPU متوسط یا معمولی دیگه حداقل یه ساعتی طول میکشه .

bahram677

Registered User
لایک‌ها
7
به نظر من بهتره با یه نرم افزار مبدل قوی اول فرمت رو تبدیل به VCD کنید بعد با نرو رایت کنید
من خودم با نرم افزار Video Convert Master معمولا اینکارو میکنم

4ng3l

Registered User
لایک‌ها
1
من با EDIUS تبدیل میکنم
با subtitle هم مشکلی نداره
کارش خیلی درسته

بهناز

Registered User
لایک‌ها
4
با تشکر از دوستان
درمورد نرو درسته ولی بعداز Encode رایت میکنه وجایی سیو نمیکنه چجوری باید این کار رو کرد؟

بهناز

Registered User
لایک‌ها
4
با تشکر از دوستان چجوری میتونم divx رو برش بزنم یه تیکه کوچیک بردارم و با نرم افزارهایی که معرفی شد یکی یکی تبدیل کنم ببینم کدومش بهتره؟
منون همگی

bahram677

Registered User
لایک‌ها
7
با تشکر از دوستان چجوری میتونم divx رو برش بزنم یه تیکه کوچیک بردارم و با نرم افزارهایی که معرفی شد یکی یکی تبدیل کنم ببینم کدومش بهتره؟
منون همگی

من خدمتون عرض کردم نرم افزار Video Convert Master رو دانلود و نصب کنید.:rolleyes:
1- از کادر افقی بالای صفحه گزینه To mpeg رو انتخاب کن
2- بعد از سمت راست گزینه Edit profile رو انتخاب کن و تنظیمات رو در کادر مانند تصویر انتخاب کن
3- در قسمت Time control گزینه های Star و End time رو به دلخواه تنظیم کن با این کار بخشی که برات مهمه کانورت میشه و برا تست برنامه هم میتونی ازش استفاده کنی گزینه آخری هم که مشخصه کارش چیه
4- تنظیمات رو ذخیره کن و یه مسیری برا Output انتخاب کن و در آخر یک کلیک بر روی گزینه Convert
من خودم فیلمهای دایویکس رو با این نرم افزار تبدیل می کنم برا موبایل و VCD و غیره البته یه فیلم 90 دقیقه ای برا سیستم من حدود 20 دقیقه طول میکشه که زمان بستگی به CPU و رم سیستم داره:happy:

فایل های ضمیمه

• 1.GIF
    1.GIF
    79.3 KB · نمایش ها: 12
  • 2.GIF
    2.GIF
    53.8 KB · نمایش ها: 15

بهناز

Registered User
لایک‌ها
4
با تشکر از دوستان دیگر دوستان در این مورد نظری ندارند؟

ehsan_persian

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
نرم افزار گلابی برای سانسور فیلم‌های divx سراغ ندارید (شبیه vcd cutter )

بهناز

Registered User
لایک‌ها
4
با تشکر از دوستان حالا اگه بخوام DVD رو به DIVX تبدیل کنم با کیفیت عالی چی کار باید بکنم؟چون میخوام یک تیکه باشه ولی توی DVD چند تا ترکه.

ممنون میشم جواب بدین.

بهناز

Registered User
لایک‌ها
4
با سلام به همه دوستان من قبلا در مورد تبدیل Divx به VCD سوال کردم و ولی حالا چند تا سوال داشتم:

1-چوری باید DVD رو تبدیل به Divx کرد که کیفتش پایین نیاد؟وبالعکس؟تظیمات نرم افزاری باید چجوری باشه؟

2-توی DVD چند تا ترک هستش ولی من میخوام موقع تبدیل یکی بشن نه اینکه بعدا بچسبونمشون؟

3-چجوری باید زیر نویس DVD رو استخراج کرد و دید؟

با تشکر از همه دوستان.

amin007110

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
37
يه پيشنهاد اساسی دارم. از يه فروشگاه CD يکی از مجموعه های Converter يا Video edit رو بخر توش همه اينا هست.

amin007110

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
37
با تشکر از دوستان حالا اگه بخوام DVD رو به DIVX تبدیل کنم با کیفیت عالی چی کار باید بکنم؟چون میخوام یک تیکه باشه ولی توی DVD چند تا ترکه.

ممنون میشم جواب بدین.
اغلب DVD Ripper ها اينکارو ميکنن.
ميتونی از خود برنامه DivX هم استفاده کنی.

alex10_m10

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
20
با سلام به همه دوستان من قبلا در مورد تبدیل Divx به VCD سوال کردم و ولی حالا چند تا سوال داشتم:

1-چطوری باید DVD رو تبدیل به Divx کرد که کیفتش پایین نیاد؟وبالعکس؟تظیمات نرم افزاری باید چجوری باشه؟

2-توی DVD چند تا ترک هستش ولی من میخوام موقع تبدیل یکی بشن نه اینکه بعدا بچسبونمشون؟

3-چجوری باید زیر نویس DVD رو استخراج کرد و دید؟

با تشکر از همه دوستان.

1- با برنامه Xilisoft DVD Ripper Platinum 4 ، در قسمت Zoom تنظیمات را روی Full بگذارید (بهتره به XviD تبدیل کنید)
2- با همون برنامه بدون تغییر در قسمت Split
3- والا من جایی خوندم به دلیل اینکه زیرنویسها در DVD تبدیل به عکس میشه ، نمیشه استخراج کرد مگر اینکه بصورت SoftSub باشه (بصورت متن جداگانه نه چسبیده به فیلم)
شاید دوستان دیگه اطلاعات بیشتری داشته باشند
موفق باشید
فقط شرمنده الان سرم شلوغه، اگه لینکشو پیدا نکردید بگید من تا 2-3 روز دیگه میذارم

helijoop

Registered User
لایک‌ها
969
سلام
فیلم Divx به همراه Subtitle فارسی اون را با چه برنامه ای تبدیل کنم به DVD که موقع دیدن DVD فونت Subtitle بهم ریخته نباشه و بصورت حروف و کاراکتر های عجیب غریب دیده نشه !!!
برنامه ConvertxtoDvd که بهم میریزونه ! برنامه دیگه سراغ دارید ؟
متشکرم.

helijoop

Registered User
لایک‌ها
969
سلام
برای تبدیل به Divx یا Xvid فقط فقط فقط! برنامه حرفه ای AutoGK استفاده کنید! اگر برنامه ای تونست با مشخصات برابر به پای این برنامه برسه به من هم لطفا خبر بدید!!!
وقتی این برنامه در حال انجام کار هست لطفا بزارید کامپیوتر نفس بکشه! یعنی کار دیگه بهش ندید ! چون CPU Usage 100% کلا میتونید Review های این برنامه رو در اینترنت بخونید و ببینید که چقدر کلاس کاری و کیفیت با بقیه که بیشتر در مقایسه با این جنبه فانتزی دارن فرق داره !
تحقیق و انتخاب با شما !

madibrad

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
برای تبدیل به Divx یا Xvid فقط فقط فقط! برنامه حرفه ای AutoGK استفاده کنید! اگر برنامه ای تونست با مشخصات برابر به پای این برنامه برسه به من هم لطفا خبر بدید!!!
وقتی این برنامه در حال انجام کار هست لطفا بزارید کامپیوتر نفس بکشه! یعنی کار دیگه بهش ندید ! چون CPU Usage 100% کلا میتونید Review های این برنامه رو در اینترنت بخونید و ببینید که چقدر کلاس کاری و کیفیت با بقیه که بیشتر در مقایسه با این جنبه فانتزی دارن فرق داره !
تحقیق و انتخاب با شما !

hi :D
in barname koja peyda mishe

helijoop

Registered User
لایک‌ها
969
سلام
لینک دانلود این برنامه AutoGK (Auto Gordian Knot) 2.40 را در زیر گذاشتم .
بصورت نرمال نصب کنید و تغییراتی در مراحل نصب ندید که مثلا چیزی کمتر یا بیشتر نصب بکنه
منو و تنظیمات موقع کار کردن هم ساده هست.
موفق باشید.
http://www.free-codecs.com/AutoGK_download.htm

بالا