برگزیده های پرشین تولز

KeyLogger

shankimout

Registered User
لایک‌ها
3
ساری . . . . . . . . . . . . . . Permanently Bann
سلام به دوستان . يه سوال داشتم . من يه كي لاگر كوچولو ميخام كه بشه مقادير اون تويه يه تكست باكس توي فرم اصلي ديد . يني دقيقا بگم . يه فرم داريم . يه تكست باكس داره . هرچيزي كه با كيبرد تايپ ميشه تو اون تكست باكس نشون داده بشه .

كسي ميتونه كمك كنه ؟ ممنون ميشم

littlerabbit

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
6
شما احتياج به هوك داري. و در وي بي نميشه. (من بلد نيستم) فقط ميدونم قبلا هم بحث شده بود.

littlerabbit

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
6
ميتوني اونا رو بنويسي يا معرفي كني تا منم ببينمش شايد بشه مشكلو حل كرد

M-FiRE

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام به دوستان . يه سوال داشتم . من يه كي لاگر كوچولو ميخام كه بشه مقادير اون تويه يه تكست باكس توي فرم اصلي ديد . يني دقيقا بگم . يه فرم داريم . يه تكست باكس داره . هرچيزي كه با كيبرد تايپ ميشه تو اون تكست باكس نشون داده بشه .

كسي ميتونه كمك كنه ؟ ممنون ميشم

سلام دوستان

ببین عزیز ! اگه می خوای وقتی کاربر یه کلمه ای رو تو سیستمش وارد کرد بفهمی که وارد کرده ، می تونی از این سورس که گذاشتم استفاده کنی ... حالا خودت یه ویرایشایی روش انجام بده که توپتر بشه ... من وقت ندارم که بیشتر از این روش کار کنم ! شرمنده :(.

درسته که خیلی دیره ولی شاید بروبچ لازم داشته باشن بیان اینجا سورس رو دانلود کنن

ممنون

فایل های ضمیمه

• key-Spy.zip
    2.3 KB · نمایش ها: 22

saeedsmk

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
4
سلام دوستان

ببین عزیز ! اگه می خوای وقتی کاربر یه کلمه ای رو تو سیستمش وارد کرد بفهمی که وارد کرده ، می تونی از این سورس که گذاشتم استفاده کنی ... حالا خودت یه ویرایشایی روش انجام بده که توپتر بشه ... من وقت ندارم که بیشتر از این روش کار کنم ! شرمنده :(.

درسته که خیلی دیره ولی شاید بروبچ لازم داشته باشن بیان اینجا سورس رو دانلود کنن

ممنون

سلام
دوست عزيز خيلي ممنون از لطفي كه كرديد واقعا سپاس گذارم:D
پير شدن هم خيلي بده ادم يادش ميره !يك نكته رو ياد اوري كنم تا بهتر توي ذهنم نقش ببنده و اون اينكه اگه خواستم به سئوالي پاسخ بدم ببنم تاريخ سئوال مال كيه !
پيري و هزار تا دردسر و اين هم كم حواسي ما
اميدوارم بيشتر شما رو توي اين بخش ببينم
يه اميد ديدار

بالا