برگزیده های پرشین تولز

لطفا راهنمايي كنيد ، ايران يا آمريكا؟

color9

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام لطفا منو راهنمايي كنيد .

من ميخوام يك لپ تاپ بگيرم و در حال حاضر در ايران هستم اما حدود دو ماه ديگه به آمريكا مهاجرت ميكنم، و هيچ تجربه اي هم در مورد خريد لپ تاپ و قيمت و اينكه سرم كلاه نره و اين داستانا ندارم فقط ميدونم برقاي اين دوتا كشورا يكي نيست ، از طرفي پول دادن در ايران برام راحتره تا در آمريكا ، پولي كه گذاشتم براي اين كار حدود 1،600 تا1،700

حداقل انتظاري هم كه از دستگاه دارم اينه كه هاردش 160 يا بالاتر باشه رمش 1 يا دو به بالا باشه ديسپليش 15 باشه ديگه اينكه حتما core 2dou 1،8 يا به بالا باشه كارت گرافيكشم قابل قبول باشه ,ويندوزشم ويستا آلتيميت يا بيزينس باشه .. حالا با توجه به شرايطم

1- آيا پيشنهاد ميكنيد در ايران خريداري كنم؟ يا در آمريكا و چرا ؟
2- خريد چه لپ تاپي رو پيشنهاد ميكنيد ، كه تا مدتي بي نياز از آپگريد باشم؟
3- اگه پيشنهاد شما خريد از ايران - تهران است ، از كجا و كدام شركت؟
4- اگر از ايران بگيرم بايد دائم يك تبديل كننده ء برق رو همراه خودم راه بندازم مثل بقيهء وسائل برقي ؟ يا نه ؟ چرا ؟
5- لطفا روشن راهنمايي كنيد چون من تقريبا هيچگونه آگاهي ندارم.

منتظر لطف دوستان هستم.​

color9

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من هميشه در مورد اين تارنما فكر ميكردم همه به همه در حد توانايي هاشون راهنمايي و كمك ميدن اما انگار كسي دوست نداره منو راهنمايي كنه :(

aminjooon2005

Registered User
لایک‌ها
6
به نظر من از آمريكا بخر جون با اين پول مي توني لپ تاپ ساخت آمريكا ي سوني يا ديگر مارك ها بخري كه كيفيت عالي دارند دوما" اگه از ايران بخري بايد هزينه حمل و نقل و سود و گمرك و ... رو بايد بدي و اگه از اون جا بخري ارزون تر در ميان سوما پشتيباني و خدمات اونها خيلي بهتر است!

در مورد برق هم فكر نكنم مشكلي ژيش بياد اگه رو آداپتور دقت كني نوشته 110 - 220 ولت
و گمان نميكنم با برق مشكلي داشته باشد

موفق باشيد

shoppars

Registered User
لایک‌ها
0
به نظر من از آمريکا بگيری بهتره
البته نميدونم قصد داری آنجا بمونی يا نه
اگه ميخوای بمونی اپل بگير
در غير اين صورت پيشنهاد من سونی هست و بس!
اگه دوست داشتی از ايران خريد کنی پيشنهاد من شرکت آواژنگه که خودم هم لپ تاپمو از اونجا گرفتم و رضايت دارم
البته بهتره خودت مدلشو پيدا کنی و به اونها بگی براتون خريد کنن چون پيشنهاد خودشون يه مدل مسخره و بی نام و نشونه
من خودم sony fe780G گرفتم که تقريباً 90% اون چيزیه که مد نظرتونه
در حد خودم فکر کنم تونستم جوابتونو بدم ولی اينجا پر است از بچه های خبره اين کار که ميتونن کمکتون کنند;)

TAEL

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
76
کاملا مشخصه > آمریکا

color9

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نظر من از آمريكا بخر جون با اين پول مي توني لپ تاپ ساخت آمريكا ي سوني يا ديگر مارك ها بخري كه كيفيت عالي دارند دوما" اگه از ايران بخري بايد هزينه حمل و نقل و سود و گمرك و ... رو بايد بدي و اگه از اون جا بخري ارزون تر در ميان سوما پشتيباني و خدمات اونها خيلي بهتر است!

در مورد برق هم فكر نكنم مشكلي ژيش بياد اگه رو آداپتور دقت كني نوشته 110 - 220 ولت
و گمان نميكنم با برق مشكلي داشته باشد

موفق باشيد

مرسي از شما مخصوصا كه در مورد مسئلهء برق راهنمايي كردين..​

color9

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نظر من از آمريکا بگيری بهتره
البته نميدونم قصد داری آنجا بمونی يا نه
اگه ميخوای بمونی اپل بگير
در غير اين صورت پيشنهاد من سونی هست و بس!
اگه دوست داشتی از ايران خريد کنی پيشنهاد من شرکت آواژنگه که خودم هم لپ تاپمو از اونجا گرفتم و رضايت دارم
البته بهتره خودت مدلشو پيدا کنی و به اونها بگی براتون خريد کنن چون پيشنهاد خودشون يه مدل مسخره و بی نام و نشونه
من خودم sony fe780G گرفتم که تقريباً 90% اون چيزیه که مد نظرتونه
در حد خودم فکر کنم تونستم جوابتونو بدم ولی اينجا پر است از بچه های خبره اين کار که ميتونن کمکتون کنند;)

بله در پست اول نوشتم مهاجرت در نتيجه قصد ماندنه اما خوب آمد و رفت به ايران هم هست ، حالا لطفا اگر زمان داريد به من بگين چرا اپل ؟ مدلي رو كه از سوني گذاشته بودين، رو نت ديدم حق با شماس همچيش هماهنگ بود تقريبا اما روي ويندوز اكس پي نه ويستا !! .. بازم مرسي از راهنمايي شما

Radian

Registered User
لایک‌ها
0
FREEDOM city............ PPC : HTC Touch HD ......
100% توصیه میشه از ایالات متحده تهیه کنید

مثلا اگه میگفتین که قصد دارین از کشورهای حاشیه خلیج فارس یا مثلا انگلستان خرید

کنید ، بنا بر تجربه ای که دارم بهتون اصلا توصیه نمیکردم

اما در مورد ایالات متحده اوضاع فرق میکنه .

البته ناگفته نمونه که مارکهایی که مثل dell که در usa سرو میشن ساخت مالزی هستن

موفق باشید

بالا