برگزیده های پرشین تولز

اگر دبیلو 810 سریال چنچ شده رو آپدیت کنم چی پیش میاد؟

marmozi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
من یه دبیلو 810 سریال چنچ دارم میخواستم از طریق سایت سونی اریکسون آپدیتش کنم صداش آیا بیشتر میشه وو اینکه آنتن شبکه قطه میشه یا نه؟

AmirSteve

Registered User
لایک‌ها
8
بعد از اپدیت برمی گرده به شماره سریال اصلی و چون دیگه رجیستر مخابرات نداریم خودش رجیستر می شه

کیفیت صدا هم همچین بالا نمی ره

ضمنا اول ببین اپدیت می شه یا نه...من خودم گوشی خودمو چک کردم اپدیت به روز بود....اگر چند ماه هست که خریدید نیازی به اپدیت نداره

marmozi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
مهرماه 1385 یعنی یک سال پیش
نسخه نرم افزار
CXC1250316
R4DB005

قذیمی هست یا جدید

pastgirls

Registered User
لایک‌ها
9
دیگه فرقی نداره آپدیت کن خیالت راحت

marmozi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
یکی از بچه ها گوشی دبیلو 700 رو آپدیت کرده بود دیگه روشن نشده بود البته سریال چنچ بود

AmirSteve

Registered User
لایک‌ها
8
یکی از بچه ها گوشی دبیلو 700 رو آپدیت کرده بود دیگه روشن نشده بود البته سریال چنچ بود

اون احتمالا یه بلایی سر گوشی اورده.یا اینترنت قطع شده.یا برق رفته.یا کابل رو قطع کرده .یا با گوشی کشتی گرفته یا ....

موقع اپدیت اول اطلاعات اپدیت رو دانلود می کنید بعد با اون کابل USB دیتاها رو به گوشی فلش می کنید.سرعت کابل USB هم پایین تر از مثلا باکس فلش هست.پس در این زمان هر بلایی سر گوشی بیارید دیگه روشن نمی شه

دو حالت هم بیشتر نداره اون طرف

یا دوباره اپدیت کنه

یا بده بیرون براش فلش کنند

RapB0y

Registered User
لایک‌ها
1
Ahwaz................ Cellphone : Nokia N8
اون احتمالا یه بلایی سر گوشی اورده.یا اینترنت قطع شده.یا برق رفته.یا کابل رو قطع کرده .یا با گوشی کشتی گرفته یا ....

موقع اپدیت اول اطلاعات اپدیت رو دانلود می کنید بعد با اون کابل USB دیتاها رو به گوشی فلش می کنید.سرعت کابل USB هم پایین تر از مثلا باکس فلش هست.پس در این زمان هر بلایی سر گوشی بیارید دیگه روشن نمی شه

دو حالت هم بیشتر نداره اون طرف

یا دوباره اپدیت کنه

یا بده بیرون براش فلش کنند
بله دقیقآ
فقط امیر جان من یه جایی برای آپدیت گیر میکنم اونجا که میگه دکمه ی C رو بگیر میشه بیشتر توضیح بدی چون هر چی دکمه ی C رو گرفتم نرفت برای آپدیت.

AmirSteve

Registered User
لایک‌ها
8
بله دقیقآ
فقط امیر جان من یه جایی برای آپدیت گیر میکنم اونجا که میگه دکمه ی C رو بگیر میشه بیشتر توضیح بدی چون هر چی دکمه ی C رو گرفتم نرفت برای آپدیت.

راحته ...

اول درایور USB Flash رو نصب کن .... باسه نصب هم وقتی که کابل رو به گوشی نصب می کنی کامپیوتر بهت پیغام قطعه جدید می ده و موقع نصب ادرس درایور usb رو بده تا به عنوان flash usb بشناسه

بعدا هم تو برنامه اپدیت وقتی که گوشیت رو انتخاب کردی تو صفحه اخر 5 تا شماره نوشته که اول گوشی رو خاموش کنید و سیم کارت رو در بیارید و باتری رو در بیارید و دوباره جا بزنید و کلید c رو نگه دارید

تو هم همین مراحل رو پیش برو منتها بعد از جا زدن باتری اول کلید c رو نگه دار و بعد کابل رو وصل کنید...مراحل هم باید زیر 10 ثانیه انجام بدی....

RapB0y

Registered User
لایک‌ها
1
راحته ...

اول درایور USB Flash رو نصب کن .... باسه نصب هم وقتی که کابل رو به گوشی نصب می کنی کامپیوتر بهت پیغام قطعه جدید می ده و موقع نصب ادرس درایور usb رو بده تا به عنوان flash usb بشناسه

بعدا هم تو برنامه اپدیت وقتی که گوشیت رو انتخاب کردی تو صفحه اخر 5 تا شماره نوشته که اول گوشی رو خاموش کنید و سیم کارت رو در بیارید و باتری رو در بیارید و دوباره جا بزنید و کلید c رو نگه دارید

تو هم همین مراحل رو پیش برو منتها بعد از جا زدن باتری اول کلید c رو نگه دار و بعد کابل رو وصل کنید...مراحل هم باید زیر 10 ثانیه انجام بدی....
آها مرسی پس اول کابل رو وصل کنم بعد C رو بگیرم بعد باتری رو جا بندازم؟

AmirSteve

Registered User
لایک‌ها
8
آها مرسی پس اول کابل رو وصل کنم بعد C رو بگیرم بعد باتری رو جا بندازم؟

دقیق یادم نیست.اما تا اونجایی که یادمه اول باتری رو جا بزن و کلید C رو نگه دار و بعد کابل رو وصل کن.

خودش تو صفحه اخر نوشته که باید چیکار کنی

RapB0y

Registered User
لایک‌ها
1
دقیق یادم نیست.اما تا اونجایی که یادمه اول باتری رو جا بزن و کلید C رو نگه دار و بعد کابل رو وصل کن.

خودش تو صفحه اخر نوشته که باید چیکار کنی
انگلیسیم ضعیفه:D
راستی امیر جان شما دیگه مخفی میاین بالا؟

بالا