برگزیده های پرشین تولز

مشکل در ارسال ایمیل گروهی

hektor

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
من یک برنامه برای ارسال ایمیل گروهی دارم فقط نمیدونم داخل فیلد STMP چی بنویسم اگه کسی داستان این STMP رو میدونه لطفا من هم روشن کنه!

n0doom

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
در قسمت SMTP باید یک سرور SMTP بنویسید همراه با Username و Password تا برنامه از طریق اون سرور SMTP ایمیل های شمارو بفرسته. پیدا کردن SMTP سرور کار آسونی نیست اگه بخوای یکی هم بخری قیمتش گرونه.
معمولا نرم افزار های فرستادن ایمیل یک امکان Direct-Send دارن. این امکان PC خود شمارو تبدیل به یک SMTP سرور می کنه و ایمیل هارو از طریق PC شما و ISP شما میفرسته که البته این کار هم به سرعت اینترنت متوسط به بالا نیاز داره و همچنین ترافیک قابل توجهی هم مورد استفاده قرار میده.
اگه برنامه ی شما قابلیت Direct-Send نداره یک برنامه ی ضعیفه. پیشنهاد می کنم از برنامه ی دیگه ای استفاده کنید. :)

m-sh

Registered User
لایک‌ها
9
می شه یه برنامه Direct-Send دار به من معرفی کنید ؟

ممنون

hektor

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
در قسمت SMTP باید یک سرور SMTP بنویسید همراه با Username و Password تا برنامه از طریق اون سرور SMTP ایمیل های شمارو بفرسته. پیدا کردن SMTP سرور کار آسونی نیست اگه بخوای یکی هم بخری قیمتش گرونه.
معمولا نرم افزار های فرستادن ایمیل یک امکان Direct-Send دارن. این امکان PC خود شمارو تبدیل به یک SMTP سرور می کنه و ایمیل هارو از طریق PC شما و ISP شما میفرسته که البته این کار هم به سرعت اینترنت متوسط به بالا نیاز داره و همچنین ترافیک قابل توجهی هم مورد استفاده قرار میده.
اگه برنامه ی شما قابلیت Direct-Send نداره یک برنامه ی ضعیفه. پیشنهاد می کنم از برنامه ی دیگه ای استفاده کنید. :)

از راهنمایتون ممنون حسابی روشن شدم ولی خوب زیادهم خوشایند نبود منظورم SMTP هست .
من میخوام ایمیل به صورت گروهی ارسال کنم به نظر شما باید چکار کنم البته 100%رایگان بدون هیچ هزینه ای اگر برنامه ای برای اینکار سراغ داری که بتونه کار من رو راه بندازه لطفا با کرکش رو معرفی کنید.یا یه راهی برای حل مشکل SMTP به من نشون بدید.تا با همین برنامه که دارم که اسمش هم SmartSerialMail هست کارم را بیفتده.
در هر صورت از توضیحتون ممنون باز حداقل معنی SMTP رو فهمیدم.:graduated​

m-sh

Registered User
لایک‌ها
9
( البته باید بگم SMTP هست نه STMP !!! )

بالا