برگزیده های پرشین تولز

میشه فهمید divert شدی یا نه؟

Arman_gh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان می خواهم بدانم آیا راهی هست که بفهمیم طرفی که به او زنگ می زنیم ما را divert کرده یا خیر؟

Ashimoto

Registered User
لایک‌ها
1
سلام دوستان می خواهم بدانم آیا راهی هست که بفهمیم طرفی که به او زنگ می زنیم ما را divert کرده یا خیر؟

اگه با موبایل زنگ بزنید روی صفحه رو نگاه کنید مینویسه که دایورت شدید...

amin007110

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
37
اگه با موبایل زنگ بزنید روی صفحه رو نگاه کنید مینویسه که دایورت شدید...
بستگی به گوشی هم داره يا همه گوشی ها مينويسن ؟ گوشی Z530 من مينويسه اما يکی 2 تا samsung و nokia قديمی دارم نديدم که بنويسن.

Arman_gh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
نرم افزاری برای 6600 نیست که این کار را انجام بدهد؟

AmirSteve

Registered User
لایک‌ها
8
البته اگر طرف حرفه ای باشه و بخواد پپیچونه دیگه از ترفند دایورت استفاده نمی کنه و با Select Network خودشو روی یه نتورکی که در شبکه ایران نیست می ندازه و ....

روی گوشی های نسل جدید نوکیا هم یه پروفایل Offline هست که اتوماتیک خودشو از شبکه قطع می کنه

من روی بیشتر گوشی های سونی اریکسون و نوکیا چک کردم می نویسند که دایورت شدید....

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90
البته اگر طرف حرفه ای باشه و بخواد پپیچونه دیگه از ترفند دایورت استفاده نمی کنه و با Select Network خودشو روی یه نتورکی که در شبکه ایران نیست می ندازه و ....

اینطوری رجیستر که نمیکنه!!!!...فکر نمیکنم عملی باشه....شما امتحان کردین و شده؟!!!

AmirSteve

Registered User
لایک‌ها
8
اینطوری رجیستر که نمیکنه!!!!...فکر نمیکنم عملی باشه....شما امتحان کردین و شده؟!!!

خوب نبایدم رجیستر کنه :D

شمارو از شبکه مخابراتی اوت می کنه.....در نتیجه در دسترس نیستید

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90
شمارو از شبکه مخابراتی اوت می کنه.....در نتیجه در دسترس نیستید

گفتین روی یک شبکه دیگه میندازه این جمله یعنی روی اون شبکه رجیستر میکنه...به هر حال شما این رو به صورت عملی انجام دادین و شده؟...

AmirSteve

Registered User
لایک‌ها
8
گفتین روی یک شبکه دیگه میندازه این جمله یعنی روی اون شبکه رجیستر میکنه...به هر حال شما این رو به صورت عملی انجام دادین و شده؟...

شما یه تست خودت می زدی لازم نبود بیخودی مارو بازجویی کنی و بخوای ازمون غلط Meaning بگیری...:)

وقتی که سلکت نتورک می زنی چند تا شبکه می یاد..Talya-IR-TCI-IR-35...

شما روی یه شبکه دیگه به جز IR-TCI برو...از قسمت سرچ نتورک هم Manuel کن که اتوماتیک خودش دوباره شبکه رو پیدا نکنه

وقتی که اینکارو انجام می دید گوشی شما می نویسه Select Network? به جای اینکه اپراتور شبکه شما رو بنویسه.در این صورت وقتی که تماس می گیرید به اون فرد می گه مشترک مورد نظر در دسترس نمی باشد !

من روی گوشی های قبلیم که سونی اریکسون بودش زیاد انجام می دادم.الان چون نوکیا دارم از همون پروفایل Offline استفاده می کنم

حالا به نظر شما از IR-TCI به یه شبکه دیگه رفتن چه معنی می ده و اوت شدن از شبکه خودتون هم به چه معنی هست؟؟

--------
اپدیت

روی نوکیا عمل نمی کنه و باید حتما خودشو رجیستر کنه !

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90
شما یه تست خودت می زدی لازم نبود بیخودی مارو بازجویی کنی و بخوای ازمون غلط Meaning بگیری...

وقتی که سلکت نتورک می زنی چند تا شبکه می یاد..Talya-IR-TCI-IR-35...

شما روی یه شبکه دیگه به جز IR-TCI برو...از قسمت سرچ نتورک هم Manuel کن که اتوماتیک خودش دوباره شبکه رو پیدا نکنه

وقتی که اینکارو انجام می دید گوشی شما می نویسه Select Network? به جای اینکه اپراتور شبکه شما رو بنویسه.در این صورت وقتی که تماس می گیرید به اون فرد می گه مشترک مورد نظر در دسترس نمی باشد !

اتفاقا دیروز بعد از اون پست قبلیم امتحان کردم و جواب داد....منتها به دلیل مشغله نتونستم دیروز بیام اینجا و اعلام کنم....ممنون از توضیحات

بالا