برگزیده های پرشین تولز

چه طوری ویندوز رو تعمیر کنم ؟

IrTabligh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام به شما دوستان عزیزم ! من یک مشکلی دارم . اینکه زیاد برنامه اینا نصب می کنم ! مخصوصا از این SPEED UP ها . و خیلی وقت ها هم ویندوز منو خراب می کنند ! و دوباره باید ویندوز نصب کرد .
در بعضی مواقع فایل های در windows/system32 رو خراب می کنند . اما سوال من :
اگه ویندوز من خراب شد و بالا نیومد . راهی هست که بشه اون رو تعمیر کرد .
من از NTFS برای تمامی درایو هایم استفاده می کنم!

یک سوال دیگه داشتم . یکی از دوستام می گفت که اگه ویندوز خراب بشه اون رو با CD BOOT XP بالا می آرم !
اما نشونم نداد:(:( . میشه با این CD یا هر CD دیگه ای وقتی ویندوز خراب هست WINDOWS رو بالا آورد !؟

M.K_Soft

Registered User
لایک‌ها
0
سلام به شما دوستان عزیزم ! من یک مشکلی دارم . اینکه زیاد برنامه اینا نصب می کنم ! مخصوصا از این SPEED UP ها . و خیلی وقت ها هم ویندوز منو خراب می کنند ! و دوباره باید ویندوز نصب کرد .
در بعضی مواقع فایل های در windows/system32 رو خراب می کنند . اما سوال من :
اگه ویندوز من خراب شد و بالا نیومد . راهی هست که بشه اون رو تعمیر کرد .
من از NTFS برای تمامی درایو هایم استفاده می کنم!

یک سوال دیگه داشتم . یکی از دوستام می گفت که اگه ویندوز خراب بشه اون رو با CD BOOT XP بالا می آرم !
اما نشونم نداد:(:( . میشه با این CD یا هر CD دیگه ای وقتی ویندوز خراب هست WINDOWS رو بالا آورد !؟

شما ميتوني يه سي دي ويندوز Bootable تهيه كني و هروقت ويندوزت خراب شد اون رو بذاري و سيستمت رو ري استارت كني.
البته قبلا بايد توي ستاپ مادربردت بوت اول رو سي دي انتخب كرده باشي.
وقتي اين كاها رو بكني و رياسرت كني، برنامه نصب ويندوز بالا مياد و ميتوني ويندوزتو تعمير كني.
كار سختي نيست فقط متن هاي انگليسي رو بخون.
متن ها هم در سطح مبتدييه چون ويندوزو از جنوب آفريقا گرفته تا ايران و افغانستان هم نصب مي كنن و احتياج به دانش خاصي در زمينه زبان نداره.
اميدوارم تونسته باشم ككمت كرده باشم.
باز هم اگه سوالي بود من در خدمتت هستم.

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745
منظورتون از خراب شدن فایلها چیه!؟
اگر منظورتون repair کردن ویندوزه بله میشه. سی دی رو بگذارید بعد موقع سوال کردن بعد از C دکمه R رو بزنید که بجای نصب مجدد ،repair کنه. منتها اگر فایلها بخاطر ویروس آسیب دیده باشن توصیه نمیشه چون بازم ویروسی میشن.

pirmard

Registered User
لایک‌ها
5
منظورتون از خراب شدن فایلها چیه!؟
اگر منظورتون repair کردن ویندوزه بله میشه. سی دی رو بگذارید بعد موقع سوال کردن بعد از C دکمه R رو بزنید که بجای نصب مجدد ،repair کنه. منتها اگر فایلها بخاطر ویروس آسیب دیده باشن توصیه نمیشه چون بازم ویروسی میشن.

ریپر ویندوز که مفتش گرونه .

بهترین راه برای شما ایمیج گرفتن با norton ghost هست و بعدش با سی دی بوت همین نرم افزار بالا بیاین و resore کنین . بدون دردسر و بدون نیاز به یاد گرفتن ...

IrTabligh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
شما ميتوني يه سي دي ويندوز Bootable تهيه كني و هروقت ويندوزت خراب شد اون رو بذاري و سيستمت رو ري استارت كني.
البته قبلا بايد توي ستاپ مادربردت بوت اول رو سي دي انتخب كرده باشي.
وقتي اين كاها رو بكني و رياسرت كني، برنامه نصب ويندوز بالا مياد و ميتوني ويندوزتو تعمير كني.
كار سختي نيست فقط متن هاي انگليسي رو بخون.
متن ها هم در سطح مبتدييه چون ويندوزو از جنوب آفريقا گرفته تا ايران و افغانستان هم نصب مي كنن و احتياج به دانش خاصي در زمينه زبان نداره.
اميدوارم تونسته باشم ككمت كرده باشم.
باز هم اگه سوالي بود من در خدمتت هستم.

من CD بوت را دارم ، به مراحل نصب می رم و دکمه R رو می زنم ! اما یک صفحه میاد که سیاه است . مثل داس.
اون جا رو نمی دونم چی کار کنم ! . شما میشه قدم به قدم بگی چی کار کنم !؟ اونجا چی باید بنویسم که شروع به تعمیر کنه !؟

m-sh

Registered User
لایک‌ها
9
ریپر ویندوز که مفتش گرونه .

بهترین راه برای شما ایمیج گرفتن با norton ghost هست و بعدش با سی دی بوت همین نرم افزار بالا بیاین و resore کنین . بدون دردسر و بدون نیاز به یاد گرفتن ...
وقتی راه به این خوبی هست پس دیگه مشکل چیه ؟

amin007110

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
37
من CD بوت را دارم ، به مراحل نصب می رم و دکمه R رو می زنم ! اما یک صفحه میاد که سیاه است . مثل داس.
اون جا رو نمی دونم چی کار کنم ! . شما میشه قدم به قدم بگی چی کار کنم !؟ اونجا چی باید بنویسم که شروع به تعمیر کنه !؟
تو صفحه اول Enter ميزنی، صفحه دوم F8 و صفحه سوم R.

بالا