برگزیده های پرشین تولز

از کجا فضای اینترنتی (هاستیگ) بخرم ؟

Ali_Nob

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام
من دنبال خرید یک فضای اینترنتی هستم به نظر شما بهترین Hosting در حال حاضر کدومه ؟

najafzadeh

کاربر فعال پایگاه داده ها
کاربر فعال
لایک‌ها
28

_Farshad_

Registered User
لایک‌ها
32
0000000*****0000000*****0 00000*********000*******
سلام
من دنبال خرید یک فضای اینترنتی هستم به نظر شما بهترین Hosting در حال حاضر کدومه ؟

man behet free midam khudam ye packaage wholeseller gerfte boodam ke estefadeh nakardam
cheghad faza mikhay etelaatesho behem pm bedeh ta zamani ke tamom nashodeh cpanel ba database hame chi behet midam to halesho bebar man ke fehlan eshtefaideh nakardam:happy:

m-sh

Registered User
لایک‌ها
9
سلام
من به شما بلوهاست (www.bluehost.com ) را توصیه می کنم

( اطلاعات بیشترش توی امضام هست )

اگه بخواهید از www.hostgator.com هم می تونم براتون خرید کنم :)
( هاست گیتر سرورهاشو از theplanet می گیره که دیگه نیاز به تعریف فکر نکنم داشته باشه ... خیلی از سایت های معروف از جمله همین persiantools هم روی theplanetهستند )

بازم اگه سوالی بود در خدمتم ;)

Ali_Nob

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
از همه دوستان متشکرم
می خواستم بپرسم که bluehost و یا hostgator در مقایسه با هاست هایی مانند IranHost و یا ParsData و یا IranHosting چطور می باشد؟
ممنون

zarnet

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اینکه theplanet عالیه در اون شکی نیست ولی خب هاستهای اروپایی هم خیلی خوبن تازه مگه همین theplanet نبود

که بازار خیلی از هاستهای ایرانی رو فقط با ارسال یه ایمیل و هشدار بهم زد. :eek:

بنظر من فقط ایران وب سرویس(iranwebservice) چون هم دیتاسنترش تو اروپاست هم اینکه پشتیبانی و گفتگوی آنلاین داره و
آموزشهایی که میده حرف نداره. سرعت پاسخگویی به ایمیل هم تو کمتر از 1 ساعت جواب میده.

ایشالله همه با هم موفق باشیم!:graduated

m-sh

Registered User
لایک‌ها
9
اینکه theplanet عالیه در اون شکی نیست ولی خب هاستهای اروپایی هم خیلی خوبن تازه مگه همین theplanet نبود

که بازار خیلی از هاستهای ایرانی رو فقط با ارسال یه ایمیل و هشدار بهم زد. :eek:

بنظر من فقط ایران وب سرویس(iranwebservice) چون هم دیتاسنترش تو اروپاست هم اینکه پشتیبانی و گفتگوی آنلاین داره و
آموزشهایی که میده حرف نداره. سرعت پاسخگویی به ایمیل هم تو کمتر از 1 ساعت جواب میده.

ایشالله همه با هم موفق باشیم!:graduated
دوست عزیز خرید های ما هیچ مشکلی نداره ... چون توسط همکار ما و از آمریکا انجام می شه و هیچ مشکلی نخواهد بود

هرچند که bluehost و hostgator هیچ مشکلی با ایران ندارند

m-sh

Registered User
لایک‌ها
9
از همه دوستان متشکرم
می خواستم بپرسم که bluehost و یا hostgator در مقایسه با هاست هایی مانند IranHost و یا ParsData و یا IranHosting چطور می باشد؟
ممنون

دوست عزیز شما خوب تحقیقاتتون را بکنید ( البته از افراد مورد اعتماد )

اگه خواستید من در خدمتم

فقط یه مقایسه کوچیک :

تعداد سایت هایی که توسط bluehost میزبانی می شند : 297163
تعداد سایت هایی که توسط hostgator میزبانی می شند : 247082

تعداد سایت هایی که توسط iranhost میزبانی می شند : 5061
تعداد سایت هایی که توسط parsdata میزبانی می شند : 7444

منبع : www.webhosting.info

hajagha

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
سلام
یک هوستینگ خوب باید چند تا خصوصیت داشته باشه که بعضیاشو اینجا میگم:
1- درصد آپ تا یمش بالا باشه. معمولاً عدد 99 درصد عدد خوبیه. توی ایننترنت میتونی بگردی سایتهایی که این خصوصیت رو بهت میدند.
2- اون امکاناتی که تو میخوای رو بهت بدهند. حالا چه در ازای گرفتن وجه چه رایگان.
3- یک متخصص فنی داشته باشند که سواد داشته باشه بتونه با حوصله جوابت رو بده. این 2 تا خصوصیت رو باهم داره. هم با سواد درست حسابی بودن هم با حوصله بودن. نه مثل یکی از مشهورترین وب هوستنیگهای ایران که وقتی بهشون گفتم لطفاً هوست من رو ftp کن به فلان جا، اصلاً نمیدونست چه جوری با لینوکس میشه ftp کرد!!! و نه مثل یکی دیگه که گوشی رو میذارند زمین که مثلاً بگند که اینقدر سرمون شلوغه که گوشیمون آزاد نمیشه!!!
4- صادق و شفاف باشند. اگر نماینده یک هوستینگ دیگه هستند، نیایند بگند که خودمون از دیتا سنتر سیا، سرور اجاره کردیم!!!
شاید بتونی یک سری دیگه از ملاکها رو در اینجا ببینی.

m-sh

Registered User
لایک‌ها
9
نکات خوبی را اشاره کردید ...

راستی در مورد uptime سرور خوب تحقیق کنید ...

( چون مثلا دوست عزیزم charshakh.com آپتایم سایتشون روی 100 در صد نشون داده می شه ولی توجه به این نکته هم مهم هست که Interval چک کردن سایتشون توسط Host-tracker روی 30 دقیقه هست یعنی هر 30 دقیقه یک بار چک می شه که سایشتون آپ هست یا نه ... که خوب توی این مود سایت می تونه 3-4 بار آپ و دوباره down بشه !! بهتره از حداقل Interval یعنی یک دقیقه استفاده بشه تا uptime واقعی تری نمایش داده بشه :) )

hajagha

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
سلام
خب الان یک چند وقتیست که همین سایت host tracker برای چک کردن زیر 30 دقیقه، پول میگیره. پولش هم نسبتاً گرون است. ماهی 100 دلار تفریباً.

m-sh

Registered User
لایک‌ها
9
سلام
خب الان یک چند وقتیست که همین سایت host tracker برای چک کردن زیر 30 دقیقه، پول میگیره. پولش هم نسبتاً گرون است. ماهی 100 دلار تفریباً.

دوست عزیز من خودم از host-tracker با interval یک دقیقه استفاده می کنه و کاملا مجانی هم هست

( تا حالا هم ندیدم سایت بیشتر 10 -15 دقیقه دان بشه ... آخه باید سرور یه مشکل اساسی داشته باشه که بعد بیش از 30 دقیقه down باشه .. )

میلاد

کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
4
سلام
سلام
نظرات تعدادی از کاربران در مورد سرویس های ما:
کد:
http://www.movablehost.net/testimonials.html
تعرفه ها و فهرست سرویس های میزبانی ما:
کد:
http://www.movablehost.net/hosting.html

RonaldAfra

Registered User
لایک‌ها
1
دوست عزیز خرید های ما هیچ مشکلی نداره ... چون توسط همکار ما و از آمریکا انجام می شه و هیچ مشکلی نخواهد بود

هرچند که bluehost و hostgator هیچ مشکلی با ایران ندارند

دوست عزیز کی گفته hostgator با ایران مشکلی نداره؟ شما حتی اگه از ساپورته آنلاینشون هم بپرسی میگه از ایران به هیچ صورتی یوزر نمی گیره !
همین hostgator بود که اکانت منو تنها پس از چند روز بخاطر لاگین با آی پی ایران بست:(

m-sh

Registered User
لایک‌ها
9
دوست عزیز کی گفته hostgator با ایران مشکلی نداره؟ شما حتی اگه از ساپورته آنلاینشون هم بپرسی میگه از ایران به هیچ صورتی یوزر نمی گیره !
همین hostgator بود که اکانت منو تنها پس از چند روز بخاطر لاگین با آی پی ایران بست:(
دوست عزیز من الان دوباره از live chat هر دو بپرسیدم و هر دو هیچ مشکلی با ایران ندارند ....

ولی با این وجود خرید های شما توسط همکار ما در آمریکا انجام شده و هیچ مشکلی حتی اگر مشکلی با ایران هم داشته باشند نخواهید داشت

N I M A

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست عزیز من الان دوباره از live chat هر دو بپرسیدم و هر دو هیچ مشکلی با ایران ندارند ....

ولی با این وجود خرید های شما توسط همکار ما در آمریکا انجام شده و هیچ مشکلی حتی اگر مشکلی با ایران هم داشته باشند نخواهید داشت
سلام

از کجا اینقدر مطمئن صحبت می کنید؟!

hajagha

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
دوست عزیز من خودم از host-tracker با interval یک دقیقه استفاده می کنه و کاملا مجانی هم هست

( تا حالا هم ندیدم سایت بیشتر 10 -15 دقیقه دان بشه ... آخه باید سرور یه مشکل اساسی داشته باشه که بعد بیش از 30 دقیقه down باشه .. )
والا چه عرض کنم.
دیروز برای من یک نامه اومد که ما هزینه هامون بالاست و ... امروز من رفتم توی سایتش خواستم ستینگم رو تغییر بدم، گفت اگر مجانی بخوای، همون 30 دقیقه . احتمالاً از همون اول اشتباه کردم که 30 دقیقه گذاشته بودم

بالا