برگزیده های پرشین تولز

همکاری شرکت پژو و نوکیا

Sayrex

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
147
پژو 206 و Nokia Music Edition

دو تیم پژو و نوکیا در مکزیک Peugeot 206 Nokia Music Edition را ساختند . این ماشین فقط از گوشی نوکیا استفاده نخواهد کرد بلکه با استفاده از بلوتوث و وایرلس با Nokia Music Edition ارتباط برقرار خواهد کرد و سیستمی جدید را در اختیار راننده قرار خواهد داد تا از موسیقی و ... لذت کافی را ببرد .

Mohcn

Registered User
لایک‌ها
0
چه جالب :) میشه منبعتون رو هم بگید ؟​

swastika_iran

Registered User
لایک‌ها
1
این نوکیا هم که انگشت تو هر کاری می کنه

Sayrex

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
147
تکنولوژی همیشه خوبه اما ترکیب تکنولوژی ها میتونه چیزهای اعجاب انگیزی خلق کنه . منظورم همکاری نوکیا و پژو نیست . کلی گفتم .
مثل کاری که الان سونی اریکسون کرده . ضبط هایی رو به بازار عره کرده که شما را از خرید کار کیت ماشین معاف میکنه و گوشی سونی اریکسون خود به خود با ضبط سونی ارتباط برقرا میکنه که هم شما میتونید آهنگ ها رو از طریق بلوتوث به ضبط فرستاده و بشنوید و هم تماس های تلفنی رو از طریق همون ضبط و بلندگو پاسخ بدید .

RapB0y

Registered User
لایک‌ها
1
Ahwaz................ Cellphone : Nokia N8
سلام
جالب بود.

swastika_iran

Registered User
لایک‌ها
1
دوست عزیز قضیه ی این امضاها چیه؟

یکی از دوستان فوروم که از بچه های گل و فعاله گم شده بود 2 ماهی نبود منم برای اینکه ببینم کسی از خبر داره یا نه این امضا رو درست کردم و بین بعضی از بچه ها پخش کردم که خوشبختانه alfredo پیداش شد:D:blush:

XFACTOR

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
0
یکی از دوستان فوروم که از بچه های گل و فعاله گم شده بود 2 ماهی نبود منم برای اینکه ببینم کسی از خبر داره یا نه این امضا رو درست کردم و بین بعضی از بچه ها پخش کردم که خوشبختانه alfredo پیداش شد:D:blush:

عجب !!!
231.gif

بالا