برگزیده های پرشین تولز

يك مشكلِ خيلي بزرگ ، همه عكس هام پاك شده..تروحدا كمككككك

oonja_dot_com

Registered User
لایک‌ها
1
سلام به همه ي دوستان..
:( عزيزان يه ويروسي اومده توي كامپيوترم..همه ي عكسهام رو پاك كرده...آنتي ويروس Nod32 نصب كردم كه ويروس رو از بين ببره ديدم يكي يكي فايل هاي درايو ها رو حذف كرد..
حالا تورخا يه برنامه ي Recovery يا هرچيز ديگه اي كه مي تونه كمكم كنه بهم بگيد..خواهش مي كنم زودتر كمكم كنيد يه عالمه برنامه امتحان كردم :( هيچكدوم جوابگو نبود...هيچ كدوم بر نگردوند..نمي دونم جايي هست برام درست كنه؟؟! حتي پولـــــــــي!!! يا اگه ميشه يه برنامه با آموزشش رو بهم بديد كه من بتونم عكسام رو برگردونم ...هركي بهم كمك كنه و بهم حال بده به جونِ خودم بهش حالِ اساسي مي دم
دمتون گرم منتظرم...
بد بلايي سرم اومده ..داداشم رشته اش عكاسيه همه عكساش پاك شده..منتظرم..

nsh

Registered User
لایک‌ها
4
یه موقعی من یادمه تو مجله بزرگراه رایانه یک عالمه تبلیغ شرکتهایی بود که اینکارا رو انجام میدادن فقط فکر میکنم گرون میگیرن اگه خواستی بگو ادرس و تلفن یکیشونو بزارم باهشون صحبت کن
یک مطلب دیگه برای اینکه دیتا هات از بین نره سعی کن با اون درایو به هیچ وجه کار نکنی

kamran190

Registered User
لایک‌ها
1
والا منم همین مشکل رو دارم ازخیلی برنامه ها استفاده کردم ولی بهترینش ها هم کار نکرد کامل .....

اما یه بار تو گوگل جستجو کردم یه برنامه دیدم که 100% میگفت کار میکرد اما 40$ بود هر جام گشتم نتونستم crack شو پیدا کنم

حالا اگر دوستان کسی داره بزاره اینجا ما هم استفاده کنیم

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
برنامه GetDataBack ، تقریبا بهترین حساب میشه ، اما فایلی که ویروسی شده باشه عملا ارزشی نداره و شک دارم کلا راه حلی وجود داشته باشه ...

parsa

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
102

BJORK

Registered User
لایک‌ها
0
آخی چه بد . من خودمم به این ویروس دچار شدم قبلا.کار منم گرافیک بود .همه ی عکسها پاک شد .البته فقط فایلهای JPG رو پاک میکنه. آخرش نتونستم عکس بدرد بخوری رو برگردونم با این GetDataBack هم که چند جا تو این فروم گفتن بهترینه هم امتحان کردم نشد که نشد. به هر حال یکی دو تا برنامه رو امتحان کن.آدم رشتش عکاسی باشه اونوقت ... خدا بگم چیکارشون کنه این ویروس سازا رو

oonja_dot_com

Registered User
لایک‌ها
1
یه موقعی من یادمه تو مجله بزرگراه رایانه یک عالمه تبلیغ شرکتهایی بود که اینکارا رو انجام میدادن فقط فکر میکنم گرون میگیرن اگه خواستی بگو ادرس و تلفن یکیشونو بزارم باهشون صحبت کن
یک مطلب دیگه برای اینکه دیتا هات از بین نره سعی کن با اون درایو به هیچ وجه کار نکنی
ممنون ميشم اگه چندتاشون رو برام بذاري آدرس و تلفنشون رو تشكر

-------
والا منم همین مشکل رو دارم ازخیلی برنامه ها استفاده کردم ولی بهترینش ها هم کار نکرد کامل .....

اما یه بار تو گوگل جستجو کردم یه برنامه دیدم که 100% میگفت کار میکرد اما 40$ بود هر جام گشتم نتونستم crack شو پیدا کنم

حالا اگر دوستان کسی داره بزاره اینجا ما هم استفاده کنیم
البته از اين برنامه ها كه مي گند 100% زياده اما مثل برنامه هاي قبلي نه مي آره يا اگه مي آره سايز بسياااار كوچيك حالا اگه ميشه اسم برنامه رو بگيد ممنون ميشم

برنامه GetDataBack ، تقریبا بهترین حساب میشه ، اما فایلی که ویروسی شده باشه عملا ارزشی نداره و شک دارم کلا راه حلی وجود داشته باشه ...
اميدوارم مثل برنامه هاي قبلي نباشه كه كار نمي كنه ولي خب اگه ويروس رو از بين ببرم كامل بر مي گردونه/؟

حتمال هم داره فايل ها پاك نشده باشند!
يه ويروسي بود كه فولدرها رو تبديل به فولدر سيستمي ميكرد! شايد اين اون باشه!

يه كار كن!
تيك Hide protcted operating system files رو بردار ببين فايل هات پيدا ميشن يا نه...!
يه ويروس بوده كه فولدرها رو تبديل به فايلهاي سيستمي كرده...
تيك هم برداشتم هيچ فرقي نكرد متاسفانه

آخی چه بد . من خودمم به این ویروس دچار شدم قبلا.کار منم گرافیک بود .همه ی عکسها پاک شد .البته فقط فایلهای JPG رو پاک میکنه. آخرش نتونستم عکس بدرد بخوری رو برگردونم با این GetDataBack هم که چند جا تو این فروم گفتن بهترینه هم امتحان کردم نشد که نشد. به هر حال یکی دو تا برنامه رو امتحان کن.آدم رشتش عکاسی باشه اونوقت ... خدا بگم چیکارشون کنه این ویروس سازا رو
واي دقيقا وضع منم دقيقاااااااا مثل شماست منم همه عكسهاي JPG پاك شده...بقيه سرجاشه..ديگه حسابي حالم گرفتست..كلي برنامه امتجان كردم..كسي آشنايي برنامه اي چيزي ديگه سراغ نداره؟!
تشكر

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
ببین اگه ویروس ساختار فایل ها رو از بین برده باشه ، دیگه برگردوندنش بی معنیه ... فرض کن یه سطل آشغال داری که توش پر ورق های پاره و پوره اس ... اینجا دیگه مهم نیست که تو ورق ها رو از توش در بیاری ، چون قابل استفاده نیستن نهایتا...

می تونی بگی چه ویروسی بود این ویروس؟ ... اسمش ؟

استیل آذین

Registered User
لایک‌ها
5
می تونی بگی چه ویروسی بود این ویروس؟ ... اسمش ؟

من یه ویروس new folder می شناسم که همه عکسها رو پاک می کنه. طریقه پاک کردن دستی خود ویروس مفصله اما اینکه بشه عکسها رو برگردوند رو نمی دونم.

oonja_dot_com

Registered User
لایک‌ها
1
بله دقيقا اسمش همين New Folder بود..فكر نمي كردم انقدر خطرناك باشه...

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
بله دقيقا اسمش همين New Folder بود..فكر نمي كردم انقدر خطرناك باشه...
بحث خطرناک بودن یا نبودن نیست .. مساله اینه که آنتی ویروس ها وقتی یه ویروس رو می بینن ، یا می تونن فایل رو ترمیم کنن و یا نمی تونن که اگه نتونن معمولا delete اش می کنن ...

mostafanew

Registered User
لایک‌ها
2
سلام. اخيرا حدود 50گيگ از فايلهام delete شد به گوگل رفتم و چند تا نرم افزار دانلود كردم براي برگرشت دادن فايلها. ولي اين سوال برام پيش اومده بود كه پاك شده و تو سطل آشغال نيست و حتي system restore هم غيرفعال گذاشتم پس فايلها ديگه برگشت داده نميشن ولي با اينحال start رو زدم تا درايو رو چك كنه. باورت ميشه 45گيگ رو برگردوند و همه اجرا ميشدن حالا عكس و نرم افزار و متن و.... همه چيز بود. الان دقيقا نميدونم نرم افزارش كجاي هاردم هست. بعدا كه از يكي دوستانم پرسيدم چرا وقتي نه تو سطل ميره و system restore هم غيرفعاله اينا رو از كجا آورد. گفت تا زمانيكه فايلهاي جديد كپي نكني اونا رو نگه ميداره و درواقع وقتي فايل جديد ميريزي روي اونا كه به ظاهر هيچ جا خبري ازشون نيست Replace يا جايگزين ميشن (اين لحظه ديگه فايلهاي قبلي كامل حذف ميشن...) پس شما فعلا فايلي نه كپي كنيد نه دست به سياه و سفيد بزنيد تا من نرم افزار رو پيدا كنم. اكي؟ الان حتي اجراي يك برنامه هم ممكنه كه يه سري فايلها رو خلاصه جايي كپي كنه و روي قبلي ها replace بشه. حالا اگه نرم افزار رو گذاشتم و... چقد پول ميدي ببينم ارزشش رو داره؟! آخه وقت گيره
biggrinsmiley.gif

oonja_dot_com

Registered User
لایک‌ها
1
آقا يه خدمات كامپيوتريه گفته من تا 15 رديفش مي كنم...
حالا چرا بدم به اون؟
اگه رفيقاي خودم كه شما باشيد رديف كنيد ميدمش به شما..
ولي اگه كامل حال بديد بهم و اوكي بشه
دمتون گرم
آقا به دادم برسيد
تورو به خدا قسممممممممممممممممم

mostafanew

Registered User
لایک‌ها
2
باورت ميشه با اينكه نه حالشو دارم نه حوصلشو ولي ميرم دنبال ميكنم.

ehsan007

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام به همه دوستان
اولا شرمنده اگه تو بحثتون فضولي ميكنم
خب دوستان فكركنم اين ويروسي كه ميگين اسمش New Folder هست يه ورمه
و فايلهاي JPG رو آلوده نميكنه و فقط اونهارو پاك يا دليت ميكنه
واينكه يه آنتي ويروس به نام ...Avast
هست كه اين ورم رو ميشناسه و پاك ميكنه
====
حالا واسه برگردوندن عكسهاي پاك شده تون اگه از نرم افزار Recovery My Files استفاده كنيد شايد عكسهاتون رو

برگردونه چون اين مشكل واسه من پيش اومد و همه عكسهاي رو حافظه موبايلم رو كه ميخواستم
رو كامپيوتر بريزم پاك كرد و با اون نرم افزار حاقل هفتاددرصدشون برگشت
اميدوارم گفته هام مفيدواقع شه

با آرزوي موفقيت واسه شما

mostafanew

Registered User
لایک‌ها
2
درسته. منم نرم افزار Recovery My Files رو بهش دادم امتحان كنه.
اصلا ربطي به ويرويس New Folder نداره. حتما يكي عكساشو delete كرده يا اتفاقي دستش خورده حذف شد اين ويرويس انقد خطرناك نيست كه فايل delete كنه. مگر اينكه سربه سرش بذاري
laughingsmiley.gif

peyman13618

Registered User
لایک‌ها
0
يكي از دوستاي منم همين مشكل رو پيدا كرد با ويروسي شدن. با پاندا ويروس كشي كرد بعد با recovery my files تونست اكثر عكس ها رو برگردونه. فولدر ها هم مخفي كرده بود با حجم 37كيلوبايت.

mostafanew

Registered User
لایک‌ها
2
اين دوستمون فايلهاش رو با موفقيت برگردونده و حالا ما رو فراموش كرده! من لينك دانلود رو بهش دادم. ديگه خبري ازش نيست. عجب! حتي يكي تشكر هم نكرد.

بالا