برگزیده های پرشین تولز

مقایسه عکس های گرفته شده توسط N95 و K850 ٠

sajiali

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
فکر کنم که بهتره از این چند تا عکس پی به قدرت دوربین های موبایل ببرید!

می توانید تفاوت را احساس کنید

عکس SonyEricsson K850i

DSC00807.jpg

DSC00822.jpg

عکس گرفته شده توسطNokia N95

06072007044.jpg

07072007055.jpg

خب عزیزان نظرتون چیه؟

bahrain

Pocket PC کاربر فعال موبایل و
کاربر فعال
لایک‌ها
15
بسيار متشكر دوست عزيز از بابت اين موضوع بسيار جالب شما

هرجند اين موضوع قابل بحث نيست و مثل خورشيد روشنه كه نوكيا N95 خيلي از سوني اريكسون K850i بهتره

اين عكسها رو به بجه دو ساله هم نشون بدي ميتونه تشخيص بده كه N95 يهتره

با مدرک صحبت کنيد

XFACTOR

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
0

R E Z A

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
دوست عزيز البته شما يكمي ناقص مطلب رو بيان كرديد.
تو همون لينكي كه از GSMArena گذاشتن اون پايينش اگر دقت كنيد ميبينيد كه تو عكاسي با فلش K850 رو برتر دونسته:

gsmarena_crop_012.jpg

كلا تو يه سري شرايط مثل عكاسي از سوژه نزديك يا همون كلوزآپ N95 خيلي بهتر عمل ميكنه.

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,410
البته عنوان شده که فیرم ویر K850 هنوز نسخه بتا بوده...و 100 درصد تو محصولی که به بازار میاد کیفیت دوربین بهتر هم خواهد شد...

Masoomiyat

Registered User
لایک‌ها
57
gsmarena به کا850 نمره 31 داده و به ان95 34 من فک میکنم این برتری و 3 امتیاز عقب بودن فقط بخاطر فیلمبرداری ضعیفتر کا850 باشه
در ضمن فریمور کا850 نسخه بتا بوده (اگه مرده میخان مقایسه کنن وایمسادن نسخه final کا850 هم بیاد)
اینتور که من متوجه شدن ان95 هم بسان ان73 عکساهارو کمی آبرنگی میکنه

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90
به نظر من تا ک850 توی بازار نیاد نمیشه قضاوت کرد!!!!...اینی که میبینید هنوز ک850 نیومده gsmarena مقایسه کرده hot بودن ک850 رو میرسونه!!!!

hamed1297

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
gsmarena به کا850 نمره 31 داده و به ان95 34 من فک میکنم این برتری و 3 امتیاز عقب بودن فقط بخاطر فیلمبرداری ضعیفتر کا850 باشه
در ضمن فریمور کا850 نسخه بتا بوده (اگه مرده میخان مقایسه کنن وایمسادن نسخه final کا850 هم بیاد)

تایید میشه.....

Sayrex

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
147
شما فقط عکس بد هاشو دست چین کردید . اگر کل مقایسه رو خونده باشید میبینید که امتیاز و برتری N95 نسبت به K850 بیشتره . از جمله فیلمبرداری N95 که K850 به پاش هم نمیرسه . در ضمن در کلیه عکس ها این چنین نیست .

bad_sectore

Registered User
لایک‌ها
2
عزیزم تو تمام این عکسها که کیفیت و دقت K850 بهتر بوده....!

alireza_simkesh

Registered User
لایک‌ها
4

این رنگ و لعاب دادن به عکسا واقعا تو همه گوشیهای nokia هست
ولی بیشتر وقتا خیلی خوبه و ملت خیلی باهاش حال می کنن چون خوشگلتر نشون میده

vbigdeli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
خدایی شما دوربین جدا را به این جور گوشی ها ترجیح میدید؟

Sayrex

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
147
به صفحه 2 و 3 هم برید و گزینه های :

Outdoor, strong light

Close-up photos

Dynamic range, handling highlights

رو که با برتری نوکیا هست رو هم ملاحظه بفرمایید .

Masoomiyat

Registered User
لایک‌ها
57
چون ان95 آبرنگی میکنه و به قول دوستمون رنگ و لعاب میده هم باعث میشه عکس خوشرنگ تر و به اشتباه بهتر بیوفته و هم ممکنه تعدادی از نویزها حین پردازش عکسا از بین برن
با اینحال عکسای کا850 از لحاظ رنگ بندی به واقعیت نزدیکتر هستن

ceramic

Registered User
لایک‌ها
2

منم فکر میکنم دوستمون همه ی عکسا رو با بی طرفی نذاشته . شما این عکس زیری رو ببینین . مربوط به همون ریویو میشه :

61lcz0y.jpg

خیلی خوب معلومه که دقت N95 بالاتر از K850 بوده توی این عکس ( البته من طرفدار نوکیا نیستم ولی باید حرف راست رو گفت دیگه !

se-k750i

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
چون ان95 آبرنگی میکنه و به قول دوستمون رنگ و لعاب میده هم باعث میشه عکس خوشرنگ تر و به اشتباه بهتر بیوفته و هم ممکنه تعدادی از نویزها حین پردازش عکسا از بین برن
با اینحال عکسای کا850 از لحاظ رنگ بندی به واقعیت نزدیکتر هستن
تایید میشه
به نظر منم این آبرنگی کردن باعث میشه که عکس از واقعیت دور بشه...

4 تا عکس ریز گذاشتین اول صفحه و با اینا میخاین مقایسه کنین؟؟!! دلتون خوشه ها!
صفحه های دیگه هم دیدم اونا هم همین طور هستن...
در ضمن اگه به اسم تاپیک هم دقت کنی میبینی که نوشته مقایسه عکس های گرفته شده توسط نوکیا N95 و sonyericsson k850 و اصلا ربطی به فیلمبرداری نداره اون نمره هایی هم که دادن به خاطر فیلمبرداری دادن نه عکس!

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90
توی عکس پست 16 هم با یک نگاه به رنگ چمن راحت میشه قضاوت کرد که عکس ن95 خوش آب و رنگ تره!!!!...اسم اینو دقت بالاتر نمیشه گذاشت!!!

این رنگ و لعاب دادن به عکسا واقعا تو همه گوشیهای nokia هست

البته توی اون گوشیهایی هست که نام لنز کارل زایس رو یدک میکشن!!!!....

Sayrex

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
147
فکر میکردیم دیگه تو این زمونه حداقل تعصب ها کور کورانه نیست .
باید قبول کرد از یه جهاتی عکس N95 به K850 برتری داره . حالا شما قبول نکن . مقایسه ای بود که شده و گزینه فیلم برداری اون هم 1 مورد بیشتر نبوده که اگر اون رو هم حذف کنیم امتیاز ها برابر میشه .

همین آبرنگی گاهی از عکس های طبیعی عکس زیبا تری خلق میکنه . پس زیر سوال بردنش فکر نکنم تخصصی باشه و از تعصبه گفته میشه . تازه این رو هم در نظر بگیرید که N95 الان حدود 1 سالی هست که اومده و این K850 هنوز داره روش کار میشه . یعنی شما یه گوشی به روز رو دارید بایه گوشی 1 سال ÷یش نوکیا مقایسه می کنید .

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90
فکر میکردیم دیگه تو این زمونه حداقل تعصب ها کور کورانه نیست .
باید قبول کرد از یه جهاتی عکس N95 به K850 برتری داره . حالا شما قبول نکن . مقایسه ای بود که شده و گزینه فیلم برداری اون هم 1 مورد بیشتر نبوده که اگر اون رو هم حذف کنیم امتیاز ها برابر میشه .

همین آبرنگی گاهی از عکس های طبیعی عکس زیبا تری خلق میکنه . پس زیر سوال بردنش فکر نکنم تخصصی باشه و از تعصبه گفته میشه . تازه این رو هم در نظر بگیرید که N95 الان حدود 1 سالی هست که اومده و این K850 هنوز داره روش کار میشه . یعنی شما یه گوشی به روز رو دارید بایه گوشی 1 سال ÷یش نوکیا مقایسه می کنید .

اگر دقت کنید ما گفتیم خوش آب و رنگ تر نگفتیم برتر یا بدتر(شما هم با دید غیر تعصبی بخونید تفاوت این دو رو متوجه خواهید شد!!!!)....حالا این وسط بعضیها این خاصیت رو نکته مثبت حساب میکنن و میپسندن بعضیها هم از این خاصیت خوششون نمیاد ...به این میگن سلیقه نه تعصب!!!!.....واقعا شما فکر میکنید حالا که ما یک گوشی جدید se رو با یک گوشی یک سال پیش نوکیا مقایسه میکنیم دلیل بر ناتوان بودن یک شرکت و توانایی شرکت دیگه هست؟!!!!.....جالبه!!!!...شما با این طرز فکر انگ تعصبی بودن به دیگران رو میزنید؟!!!! ....واقعا جالبه!!!!

بالا