برگزیده های پرشین تولز

بهترین سایت آپلود رایگان کدام است؟

javad2000

Registered User
لایک‌ها
25
سلام
من از 4shared برای آپلود فایل هایم استفاده می کنم. خواستم بپرسم از نظر شما بهترین سرویس file hosting رایگان کدام هست؟

متشکرم

alex10_m10

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
20
سلام
اولا که این جا ، جای این پست نیست :rolleyes: (ببخشید)
و اما جوابتون
بستگی داره به حجم فایلتون ، خیلی هاست رایگان برای این کار وجود داره (با محدودیت های مختلف و متفاوت)
اگر بالا باشه (300-400 مگابایت) یا باید بذارید روی مگاآپلود یا تقسیم کنید به فایلهای 100 مگابایتی برای Rapidshare
اگر هم حجمش پایینه خیلی جاها هست که با پشتیبانی از Resume میتونید فایلتونو اونجا بذارید
نمونه اش : Persianupload که واقعا نسبت به پرشین گیگ یک سر و گردن بالاتره (نه عضویت میخواد و نه بازی در میاره و تا سقف 20 مگابایت هم اجازه آپلود میده و این فایلهارو پشتیبانی میکنه gif, jpg, png, bmp, jpeg, psd, pdf, zip, rar, exe, mp3)
موفق باشی

javad2000

Registered User
لایک‌ها
25
سلام
اولا که این جا ، جای این پست نیست :rolleyes: (ببخشید)
و اما جوابتون
بستگی داره به حجم فایلتون ، خیلی هاست رایگان برای این کار وجود داره (با محدودیت های مختلف و متفاوت)
اگر بالا باشه (300-400 مگابایت) یا باید بذارید روی مگاآپلود یا تقسیم کنید به فایلهای 100 مگابایتی برای Rapidshare
اگر هم حجمش پایینه خیلی جاها هست که با پشتیبانی از Resume میتونید فایلتونو اونجا بذارید
نمونه اش : Persianupload که واقعا نسبت به پرشین گیگ یک سر و گردن بالاتره (نه عضویت میخواد و نه بازی در میاره و تا سقف 20 مگابایت هم اجازه آپلود میده و این فایلهارو پشتیبانی میکنه gif, jpg, png, bmp, jpeg, psd, pdf, zip, rar, exe, mp3)
موفق باشی
خیلی ممنون
می دونستم جاش نیست. اما توی فهرست تالارها که نگاه کردم جایی بهتر از اینجا براش نیافتم. اگه هست منتقل کنید.
ضمناً لطفاً بقیه هم نظر بدن. بهترین سایت آپلود رایگان کدام هست؟ (با مختصری توضیح لطفاً).
خودم 4shared رو به دلیل کاربرپسند بودن، امکانات کامل دانلود و آپلود، پشتیبانی از Resume و مهم تر از همه expire نشدن فایل ها در صورت عدم دانلود چند ماهه، انتخاب کردم. ولی یه ایراد داره اون هم این که برای هر بار ورود به سایت باید User/password وارد کنم و ذخیره هم نمی کنه که هر بار نخوام دوباره وارد کنم. آیا بهتر از 4shared هم هست؟

TehranNet

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
561
نظر من اینه:
www.speedyshare.com

بدون ثبت نام تا 30 مگابایت میتونی آپلود کنی
سرورش تا حالا داون نشده

اگر هم ماهیانه 5 دلار بدی تا 1.5 گیگ :eek:میتونی یکجا آپلود کنی

برای دانلود فایلها هم نیازی به ثبت نام نیست یک فایل رو میتونی روزی 1000 بار دانلود کنی

javad2000

Registered User
لایک‌ها
25
نه!
به نظر من اینجوری خوب نیست. سایت هایی که ثبت نامی هستند بهترند. چون اولاً با هر بار ورود به سایت، از آمار همه فایل هایی که آپلود کردیم و تعداد دانلودهاشون مطلع میشیم و تازه در صورت عدم دانلود هم فایل ها پاک نخواهند شد. ضمن این که کاربرها هم برای دانلود لازم نیست منتظر تایمر و... بمونند.
آیا speedshare یا persianupload چنین امکاناتی داره؟

metycpu

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
من به همه youshare.com رو پيشنهاد ميكنم!! عاليه!! 100 مگ upload ميكني و لينك مستقيم ميده و در هيچ مورد محدوديت نداره!

خود من خوراكم دانلود و آپلود از www.youshare.com هست...

coolzero

Registered User
لایک‌ها
3
رپید برای آپلود خوبه ولی وقتی میخوای ازش دانلود کنی اکانت هم نداری زجر میده ادمو d;

javad2000

Registered User
لایک‌ها
25
سلام
از همگی ممنونم. اما این سایت هایی که گفتید هیچ کدوم به پای 4shared نمی رسند. فکرشو بکنید که یه درایو مجازی روی اینترنت داشته باشید به حجم 1GB تا همه فایل ها رو یک جا داشته باشید و هر بار که می خواید فایل جدیدی آپلود کنید آمار همه فایل های قبلی رو مشاهده کنید و بفهمید تا حالا چند نفر از هر فایل دانلود کرده اند. هر کدوم رو هم خواستید حذف کنید، پوشه بندی کنید و... .

از اون طرف هم کسی که میخواد دانلود کنه بدون هیچ معطلی روی لینک کلیک می کنه و دانلود شروع میشه و مثل رپیدشیر اذیت نمی کنه و محدودیت زمانی هم نداره که فایل ها بعد از مدتی از بین برن. Resume رو هم ساپورت می کنه.

حالا از دوستانی که یک بار 4shared رو تجربه کرده اند می پرسم:
من سایتی میخوام که همه امکانات 4shared رو (رایگان) داشته باشه و در عین حال برای هر بار ورود به سایت ناچار نباشم User/Password وارد کنم. آیا چنین چیزی داریم؟

خیلی ممنون

javad2000

Registered User
لایک‌ها
25

javad2000

Registered User
لایک‌ها
25

dariushiraz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
من فکر می کنم سایت www.divshare.com از همه بهتر باشه.

mostafanew

Registered User
لایک‌ها
2
انتخاب حرفه اي ها rapidshare.com با 140گيگ پهناي باند. اگه با ريزوم ساپورت ميخواي 69mb.net خوبه ولي ضعيفه فايلها رو حذف ميكنه سرعتشم كمه. يه دعوتنامه پرشين گيگ هم دارم اگه ميخواي برام پي ام بذار فقط يكي دارم.

dariushiraz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
انتخاب حرفه اي ها rapidshare.com با 140گيگ پهناي باند. اگه با ريزوم ساپورت ميخواي 69mb.net خوبه ولي ضعيفه فايلها رو حذف ميكنه سرعتشم كمه. يه دعوتنامه پرشين گيگ هم دارم اگه ميخواي برام پي ام بذار فقط يكي دارم.

rapidshare که بعد از یک مدتی که فایل دانلود نشد فایل را پاک می کنه مگه نه ؟

aminn70

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بهترين سايت براي آپلود فايل به صورت لينك مستقيم
آپلود هر فايل تا 500 مگابايت
آپلود بينهايت و آسان بدون عضوگيري
همران با لينك مستقيم و سرعت بالا
blackup.co.cc

TruthPraiser

Registered User
لایک‌ها