برگزیده های پرشین تولز

دی وی دی Light Scribe

igw.com

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام، نمی دونم تا چه حد در جریان هستید اما یه فناوری جدید اومده که میشه با رایتر روی سی دی و دی وی دی مارک زد.منتها باید اون سی دی و یا دی وی دی مخصوص باشه.در ضمن رایتری که می خرید این فناوری رو ساپورت کنه.
من این دی وی دی رایتر رو دارم.منتها دنبال سی دی ها و دی وی دی های مخصوص این کار میگردم.اگر کسی توی فروشگاه داره و اینترنتی میفروشه لطفا اعلام کنه.با تشکر

music_m

Registered User
لایک‌ها
56
يه مغازه تو پاساژ ايران ميفروشه طبقه پايين مارکش hp بود دونه لی 800 ميداد
من دنبالش نگشتم همينجوری چشمم خورد . ممکنه جاهايه ديگه هم داشته باشه

ParsiaWeb

Registered User
لایک‌ها
2
سلام، نمی دونم تا چه حد در جریان هستید اما یه فناوری جدید اومده که میشه با رایتر روی سی دی و دی وی دی مارک زد.منتها باید اون سی دی و یا دی وی دی مخصوص باشه.در ضمن رایتری که می خرید این فناوری رو ساپورت کنه.
من این دی وی دی رایتر رو دارم.منتها دنبال سی دی ها و دی وی دی های مخصوص این کار میگردم.اگر کسی توی فروشگاه داره و اینترنتی میفروشه لطفا اعلام کنه.با تشکر
اتفاقا منم مثل شما هستم

چه نوع ماركي بايد خريد؟ اصفهان كسي سراغ داره؟

يكي از بچه ها تويه اون تاپيك گفته بود مارك HP قاب دار 500 تومن

farhadhk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

من مدل DRW-1814BL ایسوس رو گرفتم که این خاصیت رو داره ولی اون نرویی که دادن رو نمی تونم نسب کنم
خود سی دی سریال رو پیدا میکنه بعد میگه اشتباه هست
سر این که نتونستم نسبش کنم عصابم خورد شد:(
مگه تو پاساژ علاعدین نیست

بالا