برگزیده های پرشین تولز

کد پاپ آپ چیه؟؟

hajagha

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
سلام
این کد رو نگاه کن، بعد برات توضیح میدم که چی به چیه.
این کد، برای اینه که روی یک لینکی کلیک کنی و یک پنجره باز شه.
HTML:
<html>
<head>
<script type="text/javascript">
function open_win()
{
window.open("http://SAFHEYEH DELKHAHET","_blank","toolbar=yes, location=yes, directories=no, status=no, 

menubar=yes, scrollbars=yes, resizable=no, copyhistory=yes, width=400, height=400")
}
</script>
</head>

<body>
<form>
<a href="javascript:open_win()">link</a>
</form>
</body>

</html>
مقدار هر کدوم از صفات بالا رو هم میتونی خودت عوض کنی.
بعد توی اون صفحه دلخواهت، باید یک همچین کدی رو گشذاشته باشی که وقتی روی دکمه کلیک میکنه، صفحه بسته بشه:
HTML:
<html>
<head>
function closeWin()
  {
  close()
  }
</script>
</head>
<body>

<input type="button" value="Close" onclick="closeWin()" />

</body>
</html>

ma_christian

Registered User
لایک‌ها
2
با اجازه از حاجاقا ی عزیز مقادیر بسیار پیشرفته هم وجود دارد مثلا شما روی نام کاربریتون در همین تاپیک کلیک کنید یک پنجره باز میشود که با استفاده از پاپ آپ ایجاد شده است ..........

gameron

Registered User
لایک‌ها
4
سلام
این کد رو نگاه کن، بعد برات توضیح میدم که چی به چیه.
این کد، برای اینه که روی یک لینکی کلیک کنی و یک پنجره باز شه.
HTML:
<html>
<head>
function open_win()
{
window.open("http://SAFHEYEH DELKHAHET","_blank","toolbar=yes, location=yes, directories=no, status=no, 

menubar=yes, scrollbars=yes, resizable=no, copyhistory=yes, width=400, height=400")
}
</script>
</head>

<body>
<form>
<a href="javascript:open_win()">link</a>
</form>
</body>

</html>
مقدار هر کدوم از صفات بالا رو هم میتونی خودت عوض کنی.
بعد توی اون صفحه دلخواهت، باید یک همچین کدی رو گشذاشته باشی که وقتی روی دکمه کلیک میکنه، صفحه بسته بشه:
HTML:
<html>
<head>
function closeWin()
  {
  close()
  }
</script>
</head>
<body>

<input type="button" value="Close" onclick="closeWin()" />

</body>
</html>
مرسی بابت راهنمایی و پاسخ ..
اما این کد هیچ صفحه ای رو باز نمیکنه یا کد مشکل داره که فکر نمیکنم یا من بلد نیستم باهاش کار کنم ...
اگه مثلا ما بخوایم بهش بگیم که وقتی روی لینک کلیک شد شما بیا آدرس www.gameron.net رو باز کن کد صحیح چی میشه ؟؟

ma_christian

Registered User
لایک‌ها
2
باز نمیشود بخاطر اینکه آدرس صفحه ای که مایلید در آنجا باز شود را باید وارد کنید یعنی بجای http://SAFHEYEH DELKHAHET باید آدرس مورد نظر خودتون رو وارد کنید

peiman

Registered User
لایک‌ها
21
سلام
این که الان تو همین فروم رو نام کاربری کلیک میکنیم و یه صفحه باز میشه!! رو چطور میشه ساخت؟!

peymanafraz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
این که الان تو همین فروم رو نام کاربری کلیک میکنیم و یه صفحه باز میشه!! رو چطور میشه ساخت؟!

اینجور پاپ آپها توسط DIV ، JavaScript و CSS نوشته میشن. اگر با این سه مورد آنایی جزئی داشته باشین نوشتنشون هیچ کاری نداره.

ma_christian

Registered User
لایک‌ها
2
یک نرم افزار است به نام SoThink DHTML Menu که اگر در download.com جستجو کنید پیدا می شود. بسیاری از کدهای پاپ آپی که می بینید را می توان با این نرم افزار که خیلی هم نرم افزار قوی ای است ساخت. برای مثال (http://shajarian-pictures.persiangig.com) این هم از همین نرم افزار استفاده کرده است.

hajagha

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
با اجازه از حاجاقا ی عزیز مقادیر بسیار پیشرفته هم وجود دارد مثلا شما روی نام کاربریتون در همین تاپیک کلیک کنید یک پنجره باز میشود که با استفاده از پاپ آپ ایجاد شده است ..........
سلام
قربانت گردم. اجازه چرا؟ من باید اجازه بگیرم که آیا میشود از اساتیدی مثل شما کسب فیض و معلومات کنم یا نه.
همینکه شما میایی اینجا و ایرادات بنده را گوشزد میکنی، خیلی خیلی ممنونم.
راستش در جوابی که میخواستم بدم، خیلی فکر کردم. احساسم بر این بود که این دوست عزیزمون تازه کار است، دلیلی ندارد راههای پیشرفته را بگویم. قدم قدم همه چیز رو یاد بگیریم بهتر است. کما اینکه خودم هم اینجا دارم قدم به قدم یاد میگیرم.
بازهم ازت ممنونم

ma_christian

Registered User
لایک‌ها
2
اختیار دارید :) با من که نیستید ;) ؟! نه با من نیستید ...............

بالا