برگزیده های پرشین تولز

رام wm6

miladesh0

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با تشكر از زحماتتون مي خواستم خواهش كنم روش نصب wm6 را به طور كامل برام email بزنيد اخه من يك htc(tytn) دارم رام wm6 را هم از site خود htc گرفتم حالا اصلا شما صلاح مي دونيد كه من ان را نصب كنم يا نه من گشتم توي فرم اما نتونستم ياد بگيرم كه چطور upgrade كنم

به خاطره حوصلهاي كه خرج داديد ممنونم
[email protected]:rolleyes:

miladesh0

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اینجا رو مطالعه بفرمائید:blush:
http://www.forum.persiantools.com/t72567.html

سلام اقا من اين link را قبلا خوانده ام
چطور مي شه از رام اولي يك نسخه داشته باشم در صورتي كه site گوشي من فقط wm6 را به من داده در ذمن اينكه نوشته در قسمت اول link برايd download رام گذاشتند مگه نمي گيد كه رام فقط ماله شركت خودتون باشه پس اين از كجا امده؟

من يك فايل از سايت tytn گرفتم كه براي wm6 است حالا روش نصب من چطوري خواهد بود؟
اصلا نحوه نصب من فرق مي كند

لطفا كمكم كنيد

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
سلام اقا من اين link را قبلا خوانده ام
چطور مي شه از رام اولي يك نسخه داشته باشم در صورتي كه site گوشي من فقط wm6 را به من داده در ذمن اينكه نوشته در قسمت اول link برايd download رام گذاشتند مگه نمي گيد كه رام فقط ماله شركت خودتون باشه پس اين از كجا امده؟

من يك فايل از سايت tytn گرفتم كه براي wm6 است حالا روش نصب من چطوري خواهد بود؟
اصلا نحوه نصب من فرق مي كند

لطفا كمكم كنيد

خوب ، همان طور که می دانید ، رام ها رسمی و غیر رسمی ریلیز می شوند
اگر اشتباه نکنم ، برای تایتن ، توسط سایت استرالیایی اچ تی سی رام ریلیز شده.نحوه نصب رو در همان سایت می توانید ببینید

miladesh0

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خوب ، همان طور که می دانید ، رام ها رسمی و غیر رسمی ریلیز می شوند
اگر اشتباه نکنم ، برای تایتن ، توسط سایت استرالیایی اچ تی سی رام ریلیز شده.نحوه نصب رو در همان سایت می توانید ببینید

سلام دوست من خيلي ممنونم كه كمكم مي كنيد ولي عزيزم من توي سايت htc هم گشتم حتي email هم زدم براشون ولي نتيجهاي در بر نداشت مي دونم خيلي مزاحمتون شدم ولي خواهش مي كنم بازم من را از لطف خودتان بهره مند كنيد

با تشكر

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
سلام دوست من خيلي ممنونم كه كمكم مي كنيد ولي عزيزم من توي سايت htc هم گشتم حتي email هم زدم براشون ولي نتيجهاي در بر نداشت مي دونم خيلي مزاحمتون شدم ولي خواهش مي كنم بازم من را از لطف خودتان بهره مند كنيد

با تشكر

قربان دقیقا می شه بگید در کدوم مرحله مشکل دارید ، چون من به سایت شون رفتم و فقط باید یک IMEI معتبر از دستگاه داشته باشید تا بتونید دانلود کنید.در ضمن فکر کنم سایت xda dev هم رام رو گذاشته باشه یا حداقل لینک داده باشه
موفقباشید

miladesh0

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
قربان دقیقا می شه بگید در کدوم مرحله مشکل دارید ، چون من به سایت شون رفتم و فقط باید یک IMEI معتبر از دستگاه داشته باشید تا بتونید دانلود کنید.در ضمن فکر کنم سایت xda dev هم رام رو گذاشته باشه یا حداقل لینک داده باشه
موفقباشید

سلام عزيزم بازم شرمندم من يك رام wm6 با عزو شدن در سايت htc گرفتم اسمش هم اينه HTC_TyTN_WWE_3.54.255.3_6275_1.48.00.10_108

يك فايل 5k است حالا مي خوام اين را نصب كنم اين همون رام است من مطمئنم حالا مي خواهم هم نسخه wm5 شركت خودم را داشته باشم هم wm6 را نصب كنم
توي اين فرم كه شما توضيح داديد فايل را extract كنيد من نمي تونم اينكارا انجام بدم چون از من يك تك فايل است و extract نمي شه
بازم متشكرم

بالا