برگزیده های پرشین تولز

فروش کردیت کارت با کنترل پانل +حساب بانکی به نام شما=فقط 15 تومان

ice.plus

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
فروش کردیت کارت مجازی با کنترل پانل +حساب بانکی به نام شما=فقط 15 تومان
حساب بانکی در آمریکا و المان به نام شما ایجاد خواهد شد
این حساب ها تا 3 سال معتبر است و بعد از آن نیز با 5 تومان 3 سال دیگر قابل شارژ است
پول را از هر کشوری و هر بانکی می توانید به این حساب حواله کنید و هرچقدر خواستید حساب خود را شارژ کنید
حتی اگر خوش حساب باشید شرکت مستر کارت اجازه ی خرید قبل از ریختن پول را به شما می دهد
همچنین می توانید از طریق ما پول حواله کنید(دلاری 950)
در صورت نیاز به آیدی ice.plus در یاهو مسنجر پیغام دهید
با تشکر

gojefarangi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
میتونی اطلاعات دیتیل تر برام بفرستی؟؟

یه مستر کارت یا ویزا کارت میخوام

hajagha

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
سلام
اسم بانک، نشانی اون سایتی که کنترل پنل میده.
نشانی سایت خودت!!
یه خورده جزییات رو بیشت رکن جانم!

sarsabz

Registered User
لایک‌ها
2

pool

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,697
این چیز تازه ای نیست نمونش ایگولد ایران تو لیست کشورهاش داشت وقتی پول همه ما رو بالا کشید کی تونست حرفی بزنه وای به حال این حساب بانکی که کاملا غیر قانونی مثلا شما 10 دلار توی این حساب داری چه جوری و با چه اطمینانی شب میخوابی تا صبح بلند شی ببینی خبری از حسابت نیست این کار یک سری کلاش که از این فرصت تحریم ایران استفاده میکنن و مردم تلکه میکنن. حتما این کارتها رو یادتون که صادر میشد فکر کنم مال مالزی بود امان از بی قانونی در این مملکت طرف خودش توی آمریکاست تا ssn ش نیاد بهش حساب بانکی نمیدن بعد شما اینجا توی ایران با 15 تومان حساب بانکی میدید آدم شاخ درمیاره فکر کنم اگه به بوش بگید سکته کنه بدبخت که ایران چه جوری تحریمه.

sarsabz

Registered User
لایک‌ها
2
این چیز تازه ای نیست نمونش ایگولد ایران تو لیست کشورهاش داشت وقتی پول همه ما رو بالا کشید کی تونست حرفی بزنه وای به حال این حساب بانکی که کاملا غیر قانونی مثلا شما 10 دلار توی این حساب داری چه جوری و با چه اطمینانی شب میخوابی تا صبح بلند شی ببینی خبری از حسابت نیست این کار یک سری کلاش که از این فرصت تحریم ایران استفاده میکنن و مردم تلکه میکنن. حتما این کارتها رو یادتون که صادر میشد فکر کنم مال مالزی بود امان از بی قانونی در این مملکت طرف خودش توی آمریکاست تا ssn ش نیاد بهش حساب بانکی نمیدن بعد شما اینجا توی ایران با 15 تومان حساب بانکی میدید آدم شاخ درمیاره فکر کنم اگه به بوش بگید سکته کنه بدبخت که ایران چه جوری تحریمه.
حالا لفظ کلاش رو بکار نمی بردی بهتر نبود؟:hmm: اونم زیر پست من!!!!!!!
کسی نگفته که این کارت ها قانونی!با صد جور ترس و لرز باید گرفت، منتها وقتی بانک ملی یه دبیت کارت(اونم دبیت ن کردیت) ساده ویزا رو 100 هزار می خواد، 10 دلار تو ی این جور حساب ها می صرفه!بانک سپه هم ویزا می ده(برای تجار) و مسلما معتبر تر، ولی قمیت اون کجا و موجودی در حساب اون کجا و این کجا!
حرف ما برای کار های کوچک ، مثلا تراکنش 2500 دلار و .......

pool

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,697
من روی حرفم با شما نبود حالا پست بالا یا پایین نداره منظور اینه که یک بنده خدا نیاد مطلب بخونه و حتی یک ریالش که از دست بره مسئولش شخصیه که درست توضیح نداده من سایت شما رو کامل خوندم جاییش ذکر نکردید:
کسی نگفته که این کارت ها قانونی!با صد جور ترس و لرز باید گرفت.

سوء تفاهم نشه شما هم به نظر نمیاد کهنه اینکار باشی پس مواظب باش توی این راه بهای سنگینی ندی به عنوان یک کوچیکتر اینو میگم.:)
حساب بانکی که معرفی کردید از یک سایتی میگیرید که داخل سایت خودتون معرفی کردید ... برای من جای سئوال چرا این شخص حساب بانکی به نام خودش نداره؟! تمام امکاناتی هم که معرفی شده مربوط به این سایت هست:
virtualmoneyinc.com

این متن هم براتون شاید جالب باشه:

I think that is the problem that Paypal is becoming more strict about allowing Asian clients to have offshore US bank accounts. I think paypal is catching up with that and they want to follow rules. Therefore, I think for that reason, they might block verification of VM cards from Asian clients.

For those who already have their VM cards verified seem to be fine. However there seems to be a problem with NEW verifications between paypal and VM.

Therefore, I think that is true that paypal can not longer verify VM cards.
VM has not confimed with me yet if this is true on their side, but I think VM does not know themselves. It is a Paypal decision really.

sarsabz

Registered User
لایک‌ها
2
من روی حرفم با شما نبود حالا پست بالا یا پایین نداره منظور اینه که یک بنده خدا نیاد مطلب بخونه و حتی یک ریالش که از دست بره مسئولش شخصیه که درست توضیح نداده من سایت شما رو کامل خوندم جاییش ذکر نکردید:
کسی نگفته که این کارت ها قانونی!با صد جور ترس و لرز باید گرفت.

سوء تفاهم نشه شما هم به نظر نمیاد کهنه اینکار باشی پس مواظب باش توی این راه بهای سنگینی ندی به عنوان یک کوچیکتر اینو میگم.:)
حساب بانکی که معرفی کردید از یک سایتی میگیرید که داخل سایت خودتون معرفی کردید ... برای من جای سئوال چرا این شخص حساب بانکی به نام خودش نداره؟! تمام امکاناتی هم که معرفی شده مربوط به این سایت هست:
virtualmoneyinc.com

این متن هم براتون شاید جالب باشه:

I think that is the problem that Paypal is becoming more strict about allowing Asian clients to have offshore US bank accounts. I think paypal is catching up with that and they want to follow rules. Therefore, I think for that reason, they might block verification of VM cards from Asian clients.

For those who already have their VM cards verified seem to be fine. However there seems to be a problem with NEW verifications between paypal and VM.

Therefore, I think that is true that paypal can not longer verify VM cards.
VM has not confimed with me yet if this is true on their side, but I think VM does not know themselves. It is a Paypal decision really.

با تشکر ، من نظرتون رو عینا پایین همون صفحه ذکر کردم که خدایی نکرده کسی به مشکل نخوره
باز هم تشکر:happy:
البته من به سایتی که گفتید یه سر زدم و این نکته رو دیدم:
without a bank account attached
در حالی که این حساب ها همه اکانت بانکی از نوع دبیت دارند، اون بنده خدایی هم شماره حساب و تلفن و سایت داره!منتها من نوشتم که نماینده هستم و یا همون خورده فروش یا ریسلر
به جز نوع اول که ماله بانک سوست ویست هست فعلا پی پال بقیه اونهارو قبول می کنه

بالا