برگزیده های پرشین تولز

!!! درخواست فرم اماده برای فروشگاه اینرنتی

ALFA323

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام به همه دوستان
من یک فرم اماده میخوام که بتونم با اون مثلا فروشگاه اینترنتی راه بندازم و محصولاتم رو بفروشم!!
ایا فرم اماده وجود داره که مثلا شامل بخش هایی باشه بتونم به دلخواه خودم اونا رو تغییر بدم:blink:....
در ضمن میخوام اطلاعات پر شده در فرم مربوطه به ایمیلم ارسال بشه .. اگر کسی همچین فرمی داره یا
میتونه برام طراحی کنه اینجا بگه...:rolleyes::rolleyes:
ممنونم

mojtaba_6485

Registered User
لایک‌ها
7
اگر cms برای فروشگاه آنلاین ندارین می تونین به راحتی در سایت ÷رداخت ثبت نام کنین بعد اون سایت در ازای کمی ÷ول محصول رو دست مشتری می رسونه

اگر هم فرم می خوای یه سر به انجمن من بزن فرم آماده و ای جکسی کلی معرفی شده می تونی ازشون استفاده کنی

rin9mast3r

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
1
اگر cms برای فروشگاه آنلاین ندارین می تونین به راحتی در سایت ÷رداخت ثبت نام کنین بعد اون سایت در ازای کمی ÷ول محصول رو دست مشتری می رسونه

اگر هم فرم می خوای یه سر به انجمن من بزن فرم آماده و ای جکسی کلی معرفی شده می تونی ازشون استفاده کنی
جهت اطلاع ! هیچی از فرومتون باقی نمونده !:دی

raico

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
38
آره...فکر کنم مشکلی برا هاستشون پیش اومده!
سایت خوبی داشتن...انشالله بزودی مشکلش رو حل میکنن

mamalionline

Registered User
لایک‌ها
0
آره...فکر کنم مشکلی برا هاستشون پیش اومده!
سایت خوبی داشتن...انشالله بزودی مشکلش رو حل میکنن
وردپرس را بهت پیشنهاد میکنم ، افزونه ای داره که میتونی باهاش چنین فرم هایی رو ایجاد کنی ، البته منم یک افزونه فروشگاه براش نوشتم که منتظرم پس از رفع باگ هاش منتشرش کنم ، ولی اینکاری که میخوای انجام بدی رو با وردپرس و افزونه مربوطه اش میتونی ...
موفق باشید .

autumn63

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام . بچه ها منم میخوام یه سورس فروشگاه اینترنتی . اگه با جاوا باشه که دیگه چه بهتر . زیاد کامل هم نباشه ایرادی نداره ....:(

mojtaba_6485

Registered User
لایک‌ها
7
دوستان انجمن مشکلش حل شده حالا می تونین کار کنین :blush:
با احترام

mojtaba_6485

Registered User
لایک‌ها
7
وردپرس را بهت پیشنهاد میکنم ، افزونه ای داره که میتونی باهاش چنین فرم هایی رو ایجاد کنی ، البته منم یک افزونه فروشگاه براش نوشتم که منتظرم پس از رفع باگ هاش منتشرش کنم ، ولی اینکاری که میخوای انجام بدی رو با وردپرس و افزونه مربوطه اش میتونی ...
موفق باشید .
wp درسته ماژول زیاد داره ولی سیستم های مربوط به خرید و فروشش تماس با مشتری اون ضعیفه
ولی در این مورد مامبو و Drupal بهترین گزینه هست به حدی ماژول هاشون حرفه ای هست که هر نیازی رو جواب میده
مثلا Drupal ماژول برای حراجی , فروشگاه , نیازمندی ها , صرافی , ... خودش داره

بالا