برگزیده های پرشین تولز

یک درخواست عاجزارنه از دوستانی که تمام برنامه ها ر و از پی تی دانلود کردن !!!!

S@LAR

Guest
لایک‌ها
1
سلام به همه دوستان

بنده تازه یه مدت میشه که ppc و ویندز موبایل رو دریافتم و به معنی واقعی ازادی پی بردم :rolleyes:

من تا صفحه 300 برنامه های پی پی سی رو دانلود کردم البته بیشترشون رو و بعضی هارو دانلود نکردم مثلا برنامه های پزشکی رو اصلا دانلود نکردم چون هم زیاد بودن و هم به کارم نمیومدن

خوب حالا خیلی مشکله که بخوام بغییه برنامه هارو دانلود کنم چون هم وقت میخوام هم حوصله و هم اینترنت خوب !

که بنده فعلا هیچ کدومشون رو به درستی ندارم :(

خوب البته من اینایی رو که دانلود کردم واسه ههمه اموزش دادم که برنامه به چه دردی میخوره ! اونم با روش خودم !!

خودتون ببینید من برای مثال این سه تا برنامه رو اپلود کردم ببیند چطوری براشون اموزش دادم !:rolleyes:

http://taklol.persiangig.com/other/Seymour1xonix.zip

http://taklol.persiangig.com/other/cab1installer.zip

http://taklol.persiangig.com/other/smilies0input.zip

دانلود کنید و ببینید روش من چی بوده ! نترسید حجم هر کدوم 80 کیلوبایت نیست ;)

خوب منم دنبال کسی میگردم که همه این برنامه _ بازی ها - تم ها و و بغییه موارد که برای ppc هست رو دانلود کرده باشه و به روش من براشون اموزش داده باشه حالا روش من هم نشد فرقی نداره فقط براشون اموزشی چیزی داده باشه ! چون خیلی مشکله که ادم بدونه کدوم برنامه ماله چی هست چون در غیر این صورت یا باید از رو اسم بدونیم یا باید تکی تکی نصب کنیم !! که پدر ادمو درمیاره !:wacko::(

خوب حالا منتظرم که اگه عزیزانی این کارو کردن به من و بغییه دوستان هم یه ندایی بدن که خداوکیلی خیلی بهشون نیاز دارم :blush:

منتظرم و موفق باشید :blush:

manuelcalavera

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
سلام به همه دوستان

بنده تازه یه مدت میشه که ppc و ویندز موبایل رو دریافتم و به معنی واقعی ازادی پی بردم :rolleyes:

من تا صفحه 300 برنامه های پی پی سی رو دانلود کردم البته بیشترشون رو و بعضی هارو دانلود نکردم مثلا برنامه های پزشکی رو اصلا دانلود نکردم چون هم زیاد بودن و هم به کارم نمیومدن

خوب حالا خیلی مشکله که بخوام بغییه برنامه هارو دانلود کنم چون هم وقت میخوام هم حوصله و هم اینترنت خوب !

که بنده فعلا هیچ کدومشون رو به درستی ندارم :(

خوب البته من اینایی رو که دانلود کردم واسه ههمه اموزش دادم که برنامه به چه دردی میخوره ! اونم با روش خودم !!

خودتون ببینید من برای مثال این سه تا برنامه رو اپلود کردم ببیند چطوری براشون اموزش دادم !:rolleyes:

http://taklol.persiangig.com/other/Seymour1xonix.zip

http://taklol.persiangig.com/other/cab1installer.zip

http://taklol.persiangig.com/other/smilies0input.zip

دانلود کنید و ببینید روش من چی بوده ! نترسید حجم هر کدوم 80 کیلوبایت نیست ;)

خوب منم دنبال کسی میگردم که همه این برنامه _ بازی ها - تم ها و و بغییه موارد که برای ppc هست رو دانلود کرده باشه و به روش من براشون اموزش داده باشه حالا روش من هم نشد فرقی نداره فقط براشون اموزشی چیزی داده باشه ! چون خیلی مشکله که ادم بدونه کدوم برنامه ماله چی هست چون در غیر این صورت یا باید از رو اسم بدونیم یا باید تکی تکی نصب کنیم !! که پدر ادمو درمیاره !:wacko::(

خوب حالا منتظرم که اگه عزیزانی این کارو کردن به من و بغییه دوستان هم یه ندایی بدن که خداوکیلی خیلی بهشون نیاز دارم :blush:

منتظرم و موفق باشید :blush:

سالار جان اصولا خوره ی پروگرام بودن بد نیست ها خیلی هم خوبه اما شبوه قورت دادن برنامه ها از جانب جنابعالی اشتباه محضه !
کاری که شما باید بکنید اینه که اسم رو که میبینید توی گوگلی یاهویی جایی سرچ کنین و دیسکریپشن بگیرین اگه برنامه باب میل بود که فبها ...
اما مسئله ی اساسی اینجاست که شما راه اشتباهی رو دارین میرین
شما نباید بشینین که ما برنامه معرفی کنیم و شما ببینید به کارتون میاد یا نه ... این شمایین که باید نیاز هاتون رو طبقه بندی کنین و ببینین چی لازم دارین و بر مبنای اون سرچ کنین تا برنامه ی مطلوب پیدا بشه
شاید ما اصلا نصف برنامه ها رو توی این سایت نیاریم ... تکلیف شما چی میشه ؟!
پس اگه از شیوه ی سرچ بهره بگیرید برای خودتون هم بهتره
برنامه ها و بازی ها فیلم نیستن که بشه ازشون آرشیو درست کرد ... 4 روز دیگه اکسپایر میشن و بلا استفاده

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
سالار جان اصولا خوره ی پروگرام بودن بد نیست ها خیلی هم خوبه اما شبوه قورت دادن برنامه ها از جانب جنابعالی اشتباه محضه !
کاری که شما باید بکنید اینه که اسم رو که میبینید توی گوگلی یاهویی جایی سرچ کنین و دیسکریپشن بگیرین اگه برنامه باب میل بود که فبها ...
شما نباید بشینین که ما برنامه معرفی کنیم و شما ببینید به کارتون میاد یا نه ... این شمایین که باید نیاز هاتون رو طبقه بندی کنین و ببینین چی لازم دارین و بر مبنای اون سرچ کنین تا برنامه ی مطلوب پیدا بشه
برنامه ها و بازی ها فیلم نیستن که بشه ازشون آرشیو درست کرد ... 4 روز دیگه اکسپایر میشن و بلا استفاده

صد در صد تایید می شه
pocketgear.com بهترین مرجع هست
طبقه بندی ش هم حرف نداره

S@LAR

Guest
لایک‌ها
1

سلام

حرفتون درست ولی !!!!

درسته که شما میگید برنامه هایی رو دانلود کنم که به دردم بخورند خوب من میخوام همه رو داشتم باشم که اگه یه زمانی به هردومشون احتیاح داشتم بتونم به راحتی ازشون استفاده کنم

اخه همیشه که به اینترنت + وقت دسترسی نداریم !

بعدشم سرعت اینترنت من خیلی خیلی پایینه و نمیشه به راحتی چیزی رو دانلود کنم پس بهتره چیزایی رو که لازم دارم یه جا پیدا کنم

به هرحال بابت راهنماییتم ممنون
صد در صد تایید می شه
pocketgear.com بهترین مرجع هست
طبقه بندی ش هم حرف نداره

سلام دکتر جان

حرفت کاملا درسته

ولی من انگلیسیم زیاد خوب نیست و کاربرد هر برنامه رو نمیدونم چیه !

به هرحال از شما هم ممنون

خوب حالا اگه کسی میتونه کمک کنه که واقعا نیاز دارم

manuelcalavera

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
سلام

حرفتون درست ولی !!!!

درسته که شما میگید برنامه هایی رو دانلود کنم که به دردم بخورند خوب من میخوام همه رو داشتم باشم که اگه یه زمانی به هردومشون احتیاح داشتم بتونم به راحتی ازشون استفاده کنم

اخه همیشه که به اینترنت + وقت دسترسی نداریم !

بعدشم سرعت اینترنت من خیلی خیلی پایینه و نمیشه به راحتی چیزی رو دانلود کنم پس بهتره چیزایی رو که لازم دارم یه جا پیدا کنم

به هرحال بابت راهنماییتم ممنون

حرف شما هم درست ... اما بر فرض شما یه برنامه ای رو دانلود کردید و سال دیگه دیدید بهش احتیاج دارید !
میدونید نتیجه چیه ؟!
برنامه اکسپایرد شده و باید از اول ورژن جدیدش رو دانلود کنید :D

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
حرف شما هم درست ... اما بر فرض شما یه برنامه ای رو دانلود کردید و سال دیگه دیدید بهش احتیاج دارید !
میدونید نتیجه چیه ؟!

شونصد در صد تایید می شه ، اصلا سال چیه ، اغلب برنامه های کاربردی ، هر 3 ماه نسخه جدید شون می یاد که اغلب هم کرک قبلی روش کار نمی کنه.
من فکر می کنم یک راه بهتر می تونه برای ایشون این باشه که توی سایت وارز بگرده ، و ریلیز های جدید رو دانلود کنه ، این طوری کم ضرر می کنه

اینجا رو ببینید

S@LAR

Guest
لایک‌ها
1
میدونید نتیجه چیه ؟!

سلام

بازم من تسلیم شدم

ولی همیشه که اینترنت نیست که نسخه جدید برنامه رو بگیرم :D

بابا بخدا حوصله ندارم همیشه بیام بگردم تکی تکی دانلود کنم گفتم اگه کسی دانلود کرده باشه کمک کنه تا منم از این سرگردنی نجات پیدا کنم

حالا شما باز اما و اگر بیار :D

شونصد در صد تایید می شه ، اصلا سال چیه ، اغلب برنامه های کاربردی ، هر 3 ماه نسخه جدید شون می یاد که اغلب هم کرک قبلی روش کار نمی کنه.
من فکر می کنم یک راه بهتر می تونه برای ایشون این باشه که توی سایت وارز بگرده ، و ریلیز های جدید رو دانلود کنه ، این طوری کم ضرر می کنه

اینجا رو ببینید

سلام دکتر جان

منم شونصد درصد حرفات رو تایید میکنم

ولی بالا هم نوشتم که همیشه اینترنت نیست که نسخه های جدید رو بگیرم یا کرک های رو

حالا شما لطفی بکن حداقل یکی رو معرفی کن که همه رو دانلود کرده باشه

البته مشکلی نیست پولشم میدم اگه مسعله پول باشه ;)

راستی بابت معرفی سایت هم خیلی خیلی ممنون ولی متاسفانه زبانم زیاد خوب نیست !:blush:-:(

منتظرم و موفق باشید

S@LAR

Guest
لایک‌ها
1
خوب کجا رفتید عزیزان نمیخواید کمک کنید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

S@LAR

Guest
لایک‌ها
1
من چقدر دلم خوشه که .....................

باشه مشکلی نیست به یکی پول میدم کل تاپیک ها با برنامه هاش رو برام دانلود کنه

من که گفتم و میدونستم مشکل شما پوله

باشه چرا من پول رو به غریبه بدم به شما میدم تا سی دی ها ر وبرام رایت کنید

به هرحال چی میخواستیمو چی شد !

mojtaba2741

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
من چقدر دلم خوشه که .....................

باشه مشکلی نیست به یکی پول میدم کل تاپیک ها با برنامه هاش رو برام دانلود کنه

من که گفتم و میدونستم مشکل شما پوله

باشه چرا من پول رو به غریبه بدم به شما میدم تا سی دی ها ر وبرام رایت کنید

به هرحال چی میخواستیمو چی شد !
دوست من؛مشکل پول نیست؛حرف دوستان کاملا" منطقی است؛ببینید شما نمی تونید تو این زمینه ساکن باشید و باید مداوما" تغییرات رو دنبال کنید و الا امکانات اضافه شده در برنامه ها رو از دست می دید؛
من هنوز جای تعجب داره برام که چجوری مشکل رو در پول می بینید:blink:

manuelcalavera

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
دوست من؛مشکل پول نیست؛حرف دوستان کاملا" منطقی است؛ببینید شما نمی تونید تو این زمینه ساکن باشید و باید مداوما" تغییرات رو دنبال کنید و الا امکانات اضافه شده در برنامه ها رو از دست می دید؛

من فکر کنم ایشون همون طوری به رسکوی 2000 نگاه میکنن که به فیلم های آلفرد هیچکاک ...
خوب اون فیلم ها هم ارزش نگه داشتن دارن !!! عین رسکوی 2000 !!!

S@LAR

Guest
لایک‌ها
1

ایول قربون ادم چیز فهم ! منم میخوام همه تغییرات رو دنبال کنم !

یعنی اینکه الان میخوام اگه کسی تا اینجا این برنامه ها و بازی ها رو داشته باشی بهم بده و از این به بعد خودم دانلود کنم

چون دانلود کردن همه یه جا خیلی مشکله ! و از برنامه های جدید هم خیری نمی بینم !

حالا گرفتید دقیقا منظور من چیه ؟ :blush:
من فکر کنم ایشون همون طوری به رسکوی 2000 نگاه میکنن که به فیلم های آلفرد هیچکاک ...
خوب اون فیلم ها هم ارزش نگه داشتن دارن !!! عین رسکوی 2000 !!!
:wacko::lol::blush:

hb2ir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
نميدونم سالار جان به چه زبوني صحبت ميكني كه بعضي ها نمي فهمن!
بابا كسي اگه ميتونه كمك كنه نميتونه هم ..................
يه بنده خدايي يه درخواست داره، مگه......... داريد كه داريد هي اظهار نظر ميكنيد؟
حاجي شما هم كه ميگي سرعت اينترنتت پايينه، من پيشنهاد ميكنم يه دي وي دي تولز بگيريد، اونايي كه ميبيني خيلي توپ هستن، بيا سرچ كن ببين جديدش هست يا نه، من كارم با اينترنت خيلي زياده الحمد الله اينترنت پر سرعت هم دارم، اين دي وي دي هايي كه بيرون هست حداقل 80-90 درصد تمام اين برنامه ها رو داره، اغلب هم با پچ و كرك و كيجن. شرمنده اگه پيشنهاد بهتري نداشتم
يا علي
ادیت:
کاربر تازه وارد ، زننده این پست ها اگر می خواست به دوستان تذکر می داد که به کمک شان احتیاجی ندارد . شما هم مواظب لحن خودتان باشید ، این بار با ارفاق ، 1 هفته مرخصی استحقاقی می روید ، در صورت تکرار ، برخورد جدی خواهد شد
دانیال

manuelcalavera

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
شما که از لحاظ شخصیت در رده ی بالایی هستید انشالله از نظر ذهنی هم در رده ی بالا قرار بگیرید که حرف حساب رو بفهمید !!!

mojtaba2741

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
نميدونم سالار جان به چه زبوني صحبت ميكني كه بعضي ها نمي فهمن!
بابا كسي اگه ميتونه كمك كنه نميتونه هم حرف زياد نزنه!
يه بنده خدايي يه درخواست داره، مگه كمبود شخصيت داريد كه داريد هي اظهار نظر ميكنيد؟
حاجي شما هم كه ميگي سرعت اينترنتت پايينه، من پيشنهاد ميكنم يه دي وي دي تولز بگيريد، اونايي كه ميبيني خيلي توپ هستن، بيا سرچ كن ببين جديدش هست يا نه، من كارم با اينترنت خيلي زياده الحمد الله اينترنت پر سرعت هم دارم، اين دي وي دي هايي كه بيرون هست حداقل 80-90 درصد تمام اين برنامه ها رو داره، اغلب هم با پچ و كرك و كيجن. شرمنده اگه پيشنهاد بهتري نداشتم
يا علي

سلام؛شمایی که فکر می کنین که همه نفهمن و شما فهمیده؛بنده آرشیو برنامه مخصوص به خودم دارم؛اصلا" اکثرا" اینگونه هستند،تا به حال دیدید که کسی بیاد تمامی برنامه ها رو دانلود کنه؟
من از برنامه های مرتبط با جی پی اس چیزی ندارم؛چون اصلا" استفاده ای نمی کنم؛از برنامه های پزشکی هم همینطور و ....؛از بقیه برنامه ها از هر گروه هم بهترین برنامه از دید خودم(توجه داشته باشید از دید خودم)رو دارم؛می خوام بدونم شما که به اینجا وارد می شید،همه برنامه ها رو دانلود می کنید که چی کار کنید باهاشون؟اصلا" فلسفه این همه برنامه اینجا چیه؟اینه که همه افراد همه برنامه رو دانلود کنن و کامپیوترشون رو پر از این برنامه ها کنن و آخر هم استفاده نکنن؟
بنابراین من فکر می کنم کسی رو پیدا نکنید که تمامی برنامه ها رو دانلود کرده باشه؛
اگر می خواید من برنامه هایی که دارم رو رایت می کنم برای دوستی که تقاضا کرده اند؛اما آیا مطمئنن که سلیقه ایشون و برنامه هایی که می خوان با سلیقه و برنامه هایی که من می خوام یکسان هست؟
در پایان هم بابت احترامی که به تمامی افرادی که اینجا پست داده اند؛داشتید از شما تشکر می کنم؛:hmm:

manuelcalavera

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
احتمالا ایشون وقتی 8 تا سی دی کینگ میگیرند تمام برنامه های هر 8 تا سی دی رو اینستال و روزهای سبز و رویایی رو با اونها سپری میکنند !!! همین انتظار رو برای پی پی سیشون دارند ...

بالا