برگزیده های پرشین تولز

آيا دنيزلي مربي چلسي مي شود!!!!!!؟

EAsasha

Registered User
لایک‌ها
2
17-2denizli-Moattarian-%281%29.jpg

شايعه رفتن مصطفي دنيزلي به چلسي به جدال رسانه يي مطبوعات جدي و زرد ترکيه دامن زده است. پس از اينکه روزنامه ورزشي «فوتوماک» به قول نويسنده اش يک راز بزرگ را فاش کرد و با فونت 50 تيتر زد «مصطفي دنيزلي سرمربي جديد چلسي مي شود»، نويسنده روزنامه «ترکيش ديلي نيوز» در يادداشتي تحليلي به تمسخر اين روزنامه و ساير روزنامه هاي ورزشي ترکيه نظير «فاناتيک» پرداخت و نوشت؛ «روزنامه هاي ورزشي ترکيه به خاطر شايعه سازي داستان هاي عاري از حقيقت مشهور هستند و درست زماني که فکر مي کنيم اين ماجرا فروکش کرده، يک روزنامه ورزشي مثل «فوتوماک» به ما ثابت مي کند که اشتباه مي کرديم.»

«ترکيش ديلي نيوز» در ادامه به تحليل بخش هاي مختلف گزارش تخيلي «فوتوماک» مي پردازد که چگونه اين روزنامه زرد ترک به خيال خودش يک شبه مشکل آبراموويچ ميلياردر روسي و مالک چلسي را حل کرده.«آبراموويچ در به در به دنبال يک گزينه خاص تر از مورينيو است و بزرگ ترين رسانه هاي اروپايي هر بار نام هايي مثل فابيو کاپلو، مارکو فان باستن و گاس هيدينک را فاش مي کنند اما اين فوتوماک است که به اين گمانه زني ها پايان مي دهد و در شماره سه شنبه گذشته اش تيتر مي زند «دنيزلي به چلسي مي رود و ظرف چند روز آينده در ليگ برتر انگلستان کارش را آغاز مي کند.».. براي خواندن متن كامل خبر اينجا كليك كنيد

jack_bauer24_69

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
حقیقتش باور کردنش که خیلی سخته، تا قطعی نشه من باورم نمیشه
اما اگه بشه هم جالب میشه ها
فرض کن آبرامویچ بخواد سوابق دنیزلی رو برای طرفدارهای چلسی بگه. دو سال در پاس تهران، یک سال در پرسپولیس.
تازه اون موقع پرسپولیسی ها می فهمن دنیزلی کی بوده که گذاشتن بره، هر چند افشین قطبی هم انگار مربی خوبیه
البته من استقلالی هستم

EAsasha

Registered User
لایک‌ها
2
بقول فردوسي پور بعيده اما غير ممكن نيست

reza_badkonaki

کاربر فعال سریال های تلویزیونی
کاربر فعال
لایک‌ها
325
احتمالش تقریبا زیر 1 درصده.............

Dash Ashki

کاربر فعال درآمد اینترنتی
کاربر فعال
لایک‌ها
23
از بعیدم بعیدتره :D
اما...
یا اینکه این یارو پولداره آبراهامویچ بخواد بچه محلشون ، البته 2-3 تا کوچه اینورتر یه ترک رو بیاره مربی تیمش کنه:rolleyes:

.

sourena_8888

Registered User
لایک‌ها
68
اگه میگفت ناصر حجازی باور میکردم

تنها مشکل بر سر راه این قرارداد سابقه ی دنیزلیه
گویا آبراموويچ پس از شنیدن سابقه ی مربی ترک در پرسپولیس فورا قلم قرمزی برنام این مربی گذاشت
دلیلش هم که معلومه : آبراموويچ از همون طفولیت استقلالی دو اتیشه بوده

EAsasha

Registered User
لایک‌ها
2
اگه میگفت ناصر حجازی باور میکردم

تنها مشکل بر سر راه این قرارداد سابقه ی دنیزلیه
گویا آبراموويچ پس از شنیدن سابقه ی مربی ترک در پرسپولیس فورا قلم قرمزی برنام این مربی گذاشت
دلیلش هم که معلومه : آبراموويچ از همون طفولیت استقلالی دو اتیشه بوده

فعلا حجازي تيمتون رو تو ليگ نگه داره شاهكار زده :pبعدا بره مربي چلسي بشه حيف اين مربي!!! :D

sourena_8888

Registered User
لایک‌ها
68
فعلا حجازي تيمتون رو تو ليگ نگه داره شاهكار زده بعدا بره مربي چلسي بشه حيف اين مربي!!!
اول تیمشون
بعدم الان چلسی نیاز مبرم به این مربی داره (ناصرو میگم)

کلا این مصطفی خان بد جوری اهل بازار گرمیه

R E Z A

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
بعيد ميدونم خبر درستي باشه.

همين موضوع رو چند وقت پيش (قبل از جام جهاني) روزنامه هاي ايراني براي تيم ملي ايران هم درست كردن كه قراره چه ميدونم دِل بوسكه مربي ايران بشه!!

البته شما نگاه به پيشينه ي دنيزلي تو ايران نكنيد. اون با تيماي تركيه اي تو اروپا خوب نتيجه گرفته ولي براي تيمي مثل چلسي يكمي هنوز كوچيكه.

30naa

Registered User
لایک‌ها
3
این که تیمتون از هفته ی اول داره نتیجه میگیره بخشیش مال شانستون هست و بقیش هم کاریه که دنیزلی با تیم کرد. فک نکنید افشین قطبی تحلیلگر تیم ملی کره یا حمید استیلی کاربزرگی با تیم کردن یا خیلی مربیهای عالی هستند. نباید از مربی توقع داشت بیاد توی دو ماه از یه سری بازیکن یه تیم قهرمان بسازه. برای نتیجه گیری در مورد ناصرخان هم هنوز زوده گرچه توی ایران کمتر مربی هست که سواد درست و حسابی مربی گری داشته باشه و ناصر هم از این قاعده مبری نیست ولی برای نتیجه گیری و مسخره کردن ناصرخان هنوز خیلی زوده

R E Z A

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
به احترام بچه هايي كه تو اين تاپيك هستن و واسه اينكه تاپيك بهم نريزه بحث رو دنبال نميكنم و جوابتو نميدم.

يه نگاهي به موضوع تاپيك بنداز بعد بيا كل كل كن!!

عجيبه واقعا!!

R E Z A

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
اينو حتما بخونيد تو روزنامه ي ايران ورزشي امروز چاپ شده بود:

ايران ورزشى - با جدايى از پرسپوليس و شكست در نيمه نهايى جام حذفى مصطفى دنيزلى قيد حضور در فوتبال را زد و حالا در زادگاهش تنها به برخى فعاليت هاى اقتصادى مشغول است. در اين بين اما روزنامه هاى تركيه و سايت هاى خبرى هرگز به خانه نشينى دنيزلى راضى نمى شوند و اخبار زيادى در خصوص احتمال حضور اين مربى در ليگ ايران يا تركيه شنيده مى شود.

سايت فتوماك از احتمال حضور اين مربى در باشگاه چلسى خبر داد. در گزارش اين سايت به رابطه نزديك دنيزلى با على سين مديرعامل باشگاه فنرباغچه و همچنين دوستى وى با آبراموويچ اشاره شده است. اين خبر اما از سوى رسانه هاى داخلى به هيچ وجه جدى گرفته نشد و حقيقتا تصور اينكه دنيزلى گزينه اى براى هدايت چلسى باشد چندان منطقى به نظر نمى رسيد.
مصطفى دنيزلى كه پيش از اين در اكثر قريب به اتفاق موارد ارايه پيشنهادات از سوى باشگاه هاى ايرانى و خبرهاى مشابه را تكذيب كرده بود در گفت وگو با ايران ورزشى با قاطعيت اين خبر را تأييد كرد.

روز گذشته يك سايت ترك خبر عجيبى در مورد شما منتشر كرد.
< اين روزها اخبار زيادى در مورد من منتشر مى شود. هر روز نام تيم تازه اى را مطرح مى كنند.
شايد رسانه ها به جدايى شما از فوتبال رضايت نمى دهند.
< من كه راضى هستم و واقعا در اين مدت شرايط بازگشت به فوتبال را نداشته ام. مشكلات زيادى داشتم و به استراحت نياز داشتم.
حالا صحبت از چلسى مطرح شده ، واقعا صحت دارد؟
< اين خبر را در چند سايت و روزنامه ديدم. همچنين بعضى از شبكه هاى تلويزيونى تركيه هم به اين خبر اشاره داشته اند.
واقعا با شما در اين خصوص تماسى گرفته شد؟
< صحبت هايى صورت گرفته و مذاكرات اوليه انجام شده است. در حقيقت يكى از دوستان نزديك من كه با آبراموويچ هم رابطه نزديكى دارد اين پيشنهاد را مطرح كرد.من با نماينده چلسى مذاكره كردم و پيشنهاد خودم را اعلام كردم.
اما ارايه اين پيشنهاد از سوى باشگاه چلسى عجيب است.
< چرا بايد عجيب باشد؟ چنين مسأله اى از جانب آنها مطرح شده و من هم در شرايطى نيستم كه بخواهم چنين چيزى براى خودم مطرح كنم!
و شما چنين پيشنهادى را قبول نكرده ايد؟
< صحبت هاى اوليه انجام شد و حالا منتظر پيشرفت مذاكرات هستم.بايد ببينم چه اتفاقى مى افتد و شرايط چگونه رقم خواهد خورد.
اگر همه چيز آنطور كه مى خواهيد پيش برود جانشين مورينيو در چلسى خواهيد بود؟
< فعلاً اين موضوع در حد مذاكرات است و چيزى قطعيت پيدا نكرده، اما اگر شرايط خوب پيش برود هر امكانى وجود دارد.
با اين شرايط سفر به ايران منتفى خواهد شد؟
< سفر به ايران را حتما در برنامه دارم و همانطور كه گفتم آخر ماه رمضان وارد تهران خواهم شد. اگر دربى هم در همان تاريخ برگزار شود از نزديك شاهد اين مسابقه هستم.

مثل اينكه قضيه همچين شوخي هم نيست!!

30naa

Registered User
لایک‌ها
3
hoy doros sobat kon . naser kiye . naser khaaaaaaan . dahaneto beshor bad bego naser khan .AKHE badbakht naser khan ye zamani oghabe asia bode . alanam sarvarete . pasho az ro zamin bardare mitoni nafas bekeshi . ............................ gorohe shayatine abi
تایید میشه

raico

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
38
میگن که میخواد هم مربی چلسی بشه...همزمان رو میلان و اینتر و رم و رئال هم کار بکنه.
biggrinsmiley.gif

Afsaneh-R

Registered User
لایک‌ها
54
ميگم چقد قيافش اشنا بود ...
139fs122428.gif
دنيزلي ديشب رو نيمكت بود پس
trenchcoat.gif

بالا