برگزیده های پرشین تولز

!! برنامه نویسی با ویندز موبایل !!!!!

S@LAR

Guest
لایک‌ها
1
سلام

این تاپیک مخصوص برنامه هایی هست که به وسیله اونا میتونیم با پاکت پی سی خودمون برنامه بنویسیم

برای شروع این برنامه رو معرفی میکنم(البته این برنامه رو یکی از دوستان تو بخش برنامه های معرفی کرده بودنند ولی گفتم اینجا باشه بهتره )

نامه ای برای دوستان نرم افزار نویس.این برنامه به شما امکان نوشتن برنامه با زبان #C رو میده و همینطور امکان تست برنامه روی پاکت پی سی رو. از اینرو شما هر جایی امکان نوشتن و تست برنامه هاتونو دارید حتی اگه به کامپیوتر دسترسی نداشته باشید!!

cidemobile.gif

توضیحات کامل:

C# IDE Mobile, as its name implies, is a C# Integrated Development Environment which executes on Windows Mobile 5.0 or 6 with .NET Compact Framework 2.
It allows you to write programs using the C# language and the .NET 2.0 Compact Framework (.NET2CF). The program is parsed and executed at runtime (there is no compilation or link required).

Important note:
No .NET SDK IS REQUIRED: Unlike other tools which do "C# Scripting" by wrapping CSC.EXE, C# IDE Mobile doesn't require you to have the .NET SDK (which includes the compilers). It only requires having the .NET 2.0 (Compact or not) Framework Redistributable (i.e. the runtime .NET). It isn't a wrapper around the Microsoft CSC.EXE compiler.

The goal is mainly to develop code while away from your desktop and be able to test it. Then you can compile into native PPC applications using Microsoft's compilers (with Visual Studio for example).

مشخصات و ملزومات:

Size: 90 KB
Date: September 27, 2007
Type: Freeware
Requirements:
• Windows Mobile 5.0 / WM6
• .NET CF v2.0
دانلود کنید ! .NET CF v2.0

دانلود (سرور 1)

دانلود سرور 2

S@LAR

Guest
لایک‌ها
1
راستی من این تاپیک رو زدم که اگه بغییه شما عزیزان برنامه دیگه ای دارید معرفی کنید که ما هم استفاده کنیم

من یکی که خیلی دنبالشم

به هرحال منتظریم

NEWVGAc12

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سرکارش گزاشتی ؟ VB.NET CE که اینو میخوره

S@LAR

Guest
لایک‌ها
1
سرکارش گزاشتی ؟ VB.NET CE که اینو میخوره
سلام

عزیز منظورتو نفهمیدم ؟ یعنی چی ؟

میشه توضیح بدید ؟

من خودمم از این برنامه زیاد سر در نیاوردم ولی گفته بودم که من این برنامه رو معرفی نکردم یکی دیگه معرفی کرده بود

حالا اگه شما برنامه بهتری دارید بسم الله من که از اولم گفتم ما درخدمتیم.................

Ali Kheradmand

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
آقا همچین چیزی واسه ++c سراغ ندارید ؟ اگه داشته باشید اگه بذارید یک دنیا ممنون می شم ...
مثلا یه چیز تو مایه های Visual Studio واسه Windows Mobie

S@LAR

Guest
لایک‌ها
1
سلام
آقا همچین چیزی واسه ++c سراغ ندارید ؟ اگه داشته باشید اگه بذارید یک دنیا ممنون می شم ...
مثلا یه چیز تو مایه های Visual Studio واسه Windows Mobie
سلام

شرمنده منم دنبالشم ولی هنوز بهش نرسیدم

دوستان هرکی داشت لطفا مارو هم بی نصیب نزاره .................

saeid.z

Registered User
لایک‌ها
3
من برای جاوا میخوام
خیلی خوب میشه

HUNTERBOY

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام بچه ها.برنامه های EtcL-Compact و Pocket Zeus Lite به دردتون نمیخوره.من ندارم ولی توی همین فروم هست.اگه تست کردید دیدید برای ++C بگید که من هم دانلود کنم.

ممنون ///...///

EAsasha

Registered User
لایک‌ها
2
سلام
من يه نرم افزاري ميخام كه امكان php نويسي بهم بده آيا همچين چيزي هست؟ بعدم يه چيزي باشه كه فايلهاي php‌رو خودش بتونه باز كنه مثه easy php winlamp يا ... همچين نرم افزاري هست؟

m3hrz4d

Registered User
لایک‌ها
1
اگه برای ++C هم پیدا بشه خیلی بدرد میخوره :D

بالا