برگزیده های پرشین تولز

مشاوره براي خريد pocket pc

EAsasha

Registered User
لایک‌ها
2
سلام

من قصد خريد يك پاكت پي سي دارم در حد قيمت 300 الي 400 - ميخام ببينم آيا خريدن پاكت پي سي كار كرده ريسكه يا نه؟ شنيدم خيلي حساس و ممكنه كاركردش ايراد داشته باشه . در هر دو صورت ( نو يا كار كرده ) شما توي اين رنج قيمت چيو پيشنهاد ميديد؟ توي همين انجمن توي بازارچه كاركرده چند تا هست
O2 Atom Pure قيمت پايه زدن 370
Jamin بالاتر از 330 ميخاد بفروشه
+M600 دو تا هست كه هر دو در حدود 380 تومن
شما بين اين مدل ها كدوم رو پيشنهاد ميديد. ممنون

bahrain

Pocket PC کاربر فعال موبایل و
کاربر فعال
لایک‌ها
15
به نظر من میتونید یکی نو بگیرید .... اما از ایران نه از خارج مثلا دوبی یا عربستان ... الان اچ تی سی پی 3400 هست توی عربستان 999 ریال یعنی حدودا 245 تومن ... شما که نیازی به 3جی و وای فای ندارید این گوشی خیلی خوبه .

اگر خواستید یکی از اینهایی که گفتید رو بخرید ام 600 + رو پیشنهاد میکنم .

EAsasha

Registered User
لایک‌ها
2
من كه تا عيد حداقل نميتونم برم خارج از ايران چون دانشگاه و اين حرفا اينطوري هم كه كسيو ندارم واسم بياره مجبورم از ايران بخرم

EAsasha

Registered User
لایک‌ها
2
http://forum.persiantools.com/t92400.html

نظرتون رو اين گوشي چيه؟

قيمت چند ميرزه؟

بعدا به مشكل نميخورم اپديت ها وايناش زياده يا اگه مشكلي واسه گوشي پيش بياد اينجا واسه تعمير و اين حرفا؟

vocian

Registered User
لایک‌ها
4
سلام

من قصد خريد يك پاكت پي سي دارم در حد قيمت 300 الي 400 - ميخام ببينم آيا خريدن پاكت پي سي كار كرده ريسكه يا نه؟ شنيدم خيلي حساس و ممكنه كاركردش ايراد داشته باشه . در هر دو صورت ( نو يا كار كرده ) شما توي اين رنج قيمت چيو پيشنهاد ميديد؟ توي همين انجمن توي بازارچه كاركرده چند تا هست
O2 Atom Pure قيمت پايه زدن 370
Jamin بالاتر از 330 ميخاد بفروشه
+M600 دو تا هست كه هر دو در حدود 380 تومن
شما بين اين مدل ها كدوم رو پيشنهاد ميديد. ممنون

قیمت اتم پیور واقعا پایینه. من اتم خودم رو زیر 450 نمیدم. تازه این که پیوره . جمین هم اصلا توصیه نمی شه. ام 600 هم خوب داره می ده:blink:

_Hamed_

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
6
قیمت اتم پیور واقعا پایینه. من اتم خودم رو زیر 450 نمیدم. تازه این که پیوره . جمین هم اصلا توصیه نمی شه. ام 600 هم خوب داره می ده:blink:
دوست عزيز، اتم پیور يا اتم شما چي داره كه M600+ نداره (بنظرم كم هم داره)؟
اتم شما الان 560 تا 590تومنه.

من اتم خودم رو زیر 450 نمیدم.
شما اتم اگزك نداريد كه اينجوري قيمت ميديد؟

mojtaba2741

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
http://forum.persiantools.com/t92400.html

نظرتون رو اين گوشي چيه؟

قيمت چند ميرزه؟

بعدا به مشكل نميخورم اپديت ها وايناش زياده يا اگه مشكلي واسه گوشي پيش بياد اينجا واسه تعمير و اين حرفا؟

دو دوستی که قصد خرید دارن؛هم دستگاه اتم پیور و هم ایتن ام 600 اونم با مموری 2 گیگ قیمتهای خیلی خوبی دارن؛اگر به لحاظ سخت افزاری مشکل نداشته باشن؛نباید در خریدشون شک کرد؛به خصوص اتم رو که من به شدت تایید می کنم؛به شدت مراقب باشید؛اما در عین حال برای خرید اقدام کنید؛
واقعا" جالبه این قیمتها برای من؛

vocian

Registered User
لایک‌ها
4
دوست عزيز، اتم پیور يا اتم شما چي داره كه M600+ نداره (بنظرم كم هم داره)؟
اتم شما الان 560 تا 590تومنه.

شما اتم اگزك نداريد كه اينجوري قيمت ميديد؟

دوست عزیز بنده فروشنده نیستم که سر قیمت می خواین با من چونه بزنید. بنده نظرم رو راجع به قیمت گفتم. اگه یه سر توی بازارچه بزنین می بینین که اتم های قبلی با قیمت 450 اونم بلک سریعا به فروش می رفتن . اون زمان زیر 500 کسی قیمت نمی گذاشت. در ضمن قیمت در دوبی 540 در ایران هم همین قیمته؟
به هر حال به بنده قیمت ارتباطی نداره . شما نظر خواستین من گفتم که عالیه و البته مطمئنا تا 1 سال دیگه قصد فروش اتمم رو ندارم پس مساله ای باقی نمی مونه.

در ضمن من اتم رو نسبت به ام 600 ارجح ندونستم. اما حقیقتش رو بخواین همچین نظری دارم. اولین دلیل هم زیبایی و بعد از اون رام ویندوز موبایل 6 و سوم ایتن نبودن اونه. بنده شخصا به کیفیت محصولات او 2 ایمان دارم. راستی اینم اضافه کنم که شما می تونین تا 8 گیگ مموری با نصب یه درایور ساده داشته باشین(البته اگه بخواین از ویندوز موبایل 5 استفاده کنین در مورد ویندوز موبایل 6 نیازی به این مموری ها نیست).
اما در کل من به شما توصیه می کنم در صورتی که احساس می کنید از روی غرض ورزی حرفی زدم اصلا به توصیه های من گوش نکنید.
:rolleyes:

EAsasha

Registered User
لایک‌ها
2
اين Atom Pure تو ايران از لحاظ ساپورت نرم افزاري سخت افزار تعمير آپديت رام و كلا اينجور مسائل چطوريه؟

_Hamed_

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
6
دوست عزیز بنده فروشنده نیستم که سر قیمت می خواین با من چونه بزنید. بنده نظرم رو راجع به قیمت گفتم. اگه یه سر توی بازارچه بزنین می بینین که اتم های قبلی با قیمت 450 اونم بلک سریعا به فروش می رفتن . اون زمان زیر 500 کسی قیمت نمی گذاشت. در ضمن قیمت در دوبی 540 در ایران هم همین قیمته؟
به هر حال به بنده قیمت ارتباطی نداره . شما نظر خواستین من گفتم که عالیه و البته مطمئنا تا 1 سال دیگه قصد فروش اتمم رو ندارم پس مساله ای باقی نمی مونه.

در ضمن من اتم رو نسبت به ام 600 ارجح ندونستم. اما حقیقتش رو بخواین همچین نظری دارم. اولین دلیل هم زیبایی و بعد از اون رام ویندوز موبایل 6 و سوم ایتن نبودن اونه. بنده شخصا به کیفیت محصولات او 2 ایمان دارم. راستی اینم اضافه کنم که شما می تونین تا 8 گیگ مموری با نصب یه درایور ساده داشته باشین(البته اگه بخواین از ویندوز موبایل 5 استفاده کنین در مورد ویندوز موبایل 6 نیازی به این مموری ها نیست).
اما در کل من به شما توصیه می کنم در صورتی که احساس می کنید از روی غرض ورزی حرفی زدم اصلا به توصیه های من گوش نکنید.
:rolleyes:
اين تاپيك جاي اين بحثا نيست وگرنه... :f34r:

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
تشکر که بدون بی احترامی کردن به هم نظرتون رو می گید ، تشکر از شما که مسایلی که جاش اینجا نیست می پردازید

امیدوارم که همیشه احترام رو بر همه چیز ارجح کنید
موفق باشید

kasra03

Registered User
لایک‌ها
276
سلام بچه ها
من یه دوستی بهم پیشنهاد خرید دستگاه اتم پیور من رو کرد به قیمت 350 تا 380 میخواستم بدونم نظر شما چیه؟
البته رنگ دگمه هاش قسمت هاییش رفته و رو گوشه بدنش دقیقا بغل جای استایلوسش یه ترک ریزی هس.
ولی در کل دیگه هیچ مشکلی نداره.
این قیمت میرزه به نظر شما؟با مموری کارت 2 گیگ؟

senjin15

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام من تازه وارد هستم يه راهنمايي جامع مي خواستم يه pda يا يه Pocket PC با اين مشخصات به من معرفي كنيد دوربين 3.2 cpu 520-640 كيبرد دار lcd2.8-3.6 نازك زيبا با gps و هر امكانات خوب ديكه قيمت زياد مهم نيست

hamed_ppc

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام من تازه وارد هستم يه راهنمايي جامع مي خواستم يه pda يا يه Pocket PC با اين مشخصات به من معرفي كنيد دوربين 3.2 cpu 520-640 كيبرد دار lcd2.8-3.6 نازك زيبا با gps و هر امكانات خوب ديكه قيمت زياد مهم نيست

البته من بهتون توصیه میکنم اول چند تا ppc دستون بگیرین و باهاش کار کنید،اینو از این لحاظ میگم که معمولاٌ کسایی که ppc تا حال نداشتن شاید تو وهله اول کار کردن باهاش براشون زیاد جالب نباشه.اما در مورد سوالتون:

1-O2 zinc:قیمت:حدود 800 اگه بتونید گیر بیارین،gps نداره,cpu:520،lcd:2qvga,camera:2
2-Eten M800:تو ایران نیست،lcd:2.8vga،cpu:500،gps,camera:2
3-Toshiba g900:تو ایران نیست،gps نداره،cpu:520,lcd:3wvga,camera:2
4-htc TyTN II:قیمت حدود 850،cpu:400,lcd:2.8qvga,camera:3.2,gps
5-Eten m700:تو ایران نیست,gps,lcd:2.8qvga,camera:2,cpu:400
به غیر از اینا htc TyTN و imate k-jam هم هست که قدیمی ترن و کلاٌ توصیه نمیشه.
اینا یه اطلاعات کلی بود،و هر کدومشون نقاط قوت و ضعفی دارن که باید با توجه به نیازتون به نتیجه برسید.
شخصاٌ موارد 2و 3 اگه می تونید از خارج تهیه کنید بیشتر توصیه میکنم.

senjin15

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خیلی ممنون از اطلاعات مفیدت میشه نظرتو درباره o2 xda flame بگی. قیمتش چنده؟

senjin15

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
میشه Microsoft Windows Mobile 5.0 رو Microsoft Windows Mobile 6.0 ارتقا داد این Intel XScale PXA 270, 520 MHz processor خوب هست گرافیکo2 xda flame چطوره

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20
میشه Microsoft Windows Mobile 5.0 رو Microsoft Windows Mobile 6.0 ارتقا داد این Intel XScale PXA 270, 520 MHz processor خوب هست گرافیکo2 xda flame چطوره

بله

عالی

شتاب دهنده گرافیکی داره(سر این موضوع بین علما اختلاف)

senjin15

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام
می خواستم یه پیشنهاد بدم اونم اینه که من میتونم ppc هایی با قیمت خوب ارایه کنم
برای همین قیمت چنتا رو اینجا میزنم (این بازار یابی نیست)اگه اجازه بدین روی این موضوع
بحث کنیم شاید شد که از این راه همه دارای ppc بشن:D
o2 xda flame 3700
o2 life 2950
htc x 7500 3900
htc touch dual 2700
htc tytn2 3000
این قیمت ها به درهم است و ممکن است تا 200 درهم کمتر شود.
با عرض معذرت :)

بالا