برگزیده های پرشین تولز

واي مکس از کجا ميشه گرفت؟

cyruspk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
سلام بچه‌ها کسي ميدونه چه شرکتهايي اينترنت واي مکس ارائه مي‌دن اخه من شنيدم همه تهران زير پوشش اين شبکس

marco250

Registered User
لایک‌ها
340
شرکت داتک تو تهران وایمکس می ده ولی اگه تعرفه های وایمکس رو ببینی از گرفتنش منصرف می شی.

cyruspk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
دوست عزیز شرکت لایزر و داتک ارائه می دهند.

البته شرکت هما هم ارائه مي‌ده ولي شما از قيمتهاش اطلاع داري ؟ مال لايزر که خيلي گرونه مي‌خاستم ببينم براي شرکتهاي ديگه هم گرونه يا بهتر بگم گرونيش به خاطر نوع تکنولوژيشه يا نه

cyruspk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
راستي بچه ها شرکت هما هم وايمکس ارائه مي‌ده ولي توي سايتش قيمتي نزده شما مي‌دونيد قيمتاش چطوره

behzad_vision

Registered User
لایک‌ها
121
راستي بچه ها شرکت هما هم وايمکس ارائه مي‌ده ولي توي سايتش قيمتي نزده شما مي‌دونيد قيمتاش چطوره

دوست عزیز بیخیال wimax بشو. چون گرون هست و به صرفه نیست. تا adsl هست wimax رو می خواهی چکار.

فقط به درد کسایی می خوره که هنوز منطقه مخابراتی اونها adsl رو ساپورت نمی کنه.

tetis

Registered User
لایک‌ها
0
دوست عزیز بیخیال wimax بشو. چون گرون هست و به صرفه نیست. تا adsl هست wimax رو می خواهی چکار.

فقط به درد کسایی می خوره که هنوز منطقه مخابراتی اونها adsl رو ساپورت نمی کنه.

دوست عزيز با اين اينترنت اي دي اس الي كه شركتهايي مثل پارس ميدن بايد رفت سراغ واي مكس من خودم از هما سوال كردم مودم 380 تومان هزينه نصب 80 تومان و 128 اختصاصي بدون شرينگ در ماه 150 تومان موندم اين سرويس پارس انلاين تموم بشه برم از اونها بگيرم

behzad_vision

Registered User
لایک‌ها
121
دوست عزيز با اين اينترنت اي دي اس الي كه شركتهايي مثل پارس ميدن بايد رفت سراغ واي مكس من خودم از هما سوال كردم مودم 380 تومان هزينه نصب 80 تومان و 128 اختصاصي بدون شرينگ در ماه 150 تومان موندم اين سرويس پارس انلاين تموم بشه برم از اونها بگيرم

دوست عزیز حرف اول و آخر رو پول می زنه اگر می خواستم 380+80+150 بدم می رفتم بهترین سرویس اینترنت

ماهواره ایی با سرعت 2 مگ می گرفتم.

اگر مایه دار هستید خیالی نیست. برید حالشو ببرید.

البته دوستان هم تایید کرده اند که adsl پارس آفلاین افتضاح شده. ولی adsl شاتل - سپنتا و صبانت خوب هستند. در ضمن صبانت سرویس 128 که در اصل 512 هست می ده و سرعت دانلود روی 50 و

شب ها میگن تا 80 می ره. فقط محدودیت حجمی داره که شما می تونید سرویس 30 گیگ در ماه رو بخرید ماهی 60 تومن.

موفق باشید.

tetis

Registered User
لایک‌ها
0
دوست عزیز حرف اول و آخر رو پول می زنه اگر می خواستم 380+80+150 بدم می رفتم بهترین سرویس اینترنت

ماهواره ایی با سرعت 2 مگ می گرفتم.

اگر مایه دار هستید خیالی نیست. برید حالشو ببرید.

البته دوستان هم تایید کرده اند که adsl پارس آفلاین افتضاح شده. ولی adsl شاتل - سپنتا و صبانت خوب هستند. در ضمن صبانت سرویس 128 که در اصل 512 هست می ده و سرعت دانلود روی 50 و

شب ها میگن تا 80 می ره. فقط محدودیت حجمی داره که شما می تونید سرویس 30 گیگ در ماه رو بخرید ماهی 60 تومن.

موفق باشید.

دوست عزيز اين سرويس اينترنت ماهوارهاي كه فرموديد را از كجا ميشود گرفت؟من تو تاپيك پارس آنلاين كه سوال كردم دوستي گفتند با اين پولها نمي شود چيز بدرد بخوري پيدا كرد . حالا لطفا شما راهنمايي بفرماييد:)

behzad_vision

Registered User
لایک‌ها
121
دوست عزيز اين سرويس اينترنت ماهوارهاي كه فرموديد را از كجا ميشود گرفت؟من تو تاپيك پارس آنلاين كه سوال كردم دوستي گفتند با اين پولها نمي شود چيز بدرد بخوري پيدا كرد . حالا لطفا شما راهنمايي بفرماييد:)

دوست عزیز چرا نمی شه. شما برای گرفتن اینترنت وایرلس با تجهیزات 610 هزار تومن قیمت دادین و فقط هزینه 128 را 150 هزار اعلام کردید.

برای گرفتن اینترنت ماهواره ایی و جزئیات بیشتر به اینجا بروید : http://www.ebysat.org/fa/service.php#4

در ضمن به نظر من شما از سرویس open sky استفاده کن . (البته سرویس Spectrum Share Monthly و Share on Express A4 هم خوبه بستگی به نوع مصرف شما داره)

1- مثال: با خرید سرویس OpenSky-Flat به مدت یک ماه ، 800 مگابایت مصرف اولیه باسرعت 568Kbps-2Mbps خواهد بود و پس از اتمام 800MB مگابایت مصرف ، سرعت شما به 256Kbps تغییر خواهد یافت همچنین شما تا آخر ماه بصورت Unlimited از سرویس استفاده خواهید کرد.

قیمت : 50 هزار تومن ماهیانه.

2- مثال: با خرید سرویس OpenSky-Flat Pro به مدت یک ماه ، 2GB مصرف اولیه باسرعت 728Kbps-2Mbps خواهد بود و پس از اتمام 2GB مگابایت مصرف ، سرعت شما به 468Kbps تغییر خواهد یافت همچنین شما تا آخر ماه بصورت Unlimited از سرویس استفاده خواهید کرد.

قیمت : 116 هزار تومن.

برای send هم می تونی یه adsl 10 تومنی از آسیاتک یا صبانت بگیری.

کارت dvb هم می خواد که حول و حوش 40 تا 60 تومن باشه. به اضافه دیش و lnb که همه دارند دیگه.

دیگه از این بهتر چی می خواهی و فیلتر هم نداری دیگه.

موفق باشید.

tetis

Registered User
لایک‌ها
0
آقا ممنون از جوابتون فقط شنيدم اين سرويسها اي پي استاتيك مي خواهندو در ضمن شركتهايي مثل پارس امكان استفاده از ماهواره را مسدود كرده اند!
والا موندم كه چي كار كنم اين استفاده از انترنت هم مشكلي شده است ! اينجا پول هم ميدي چند برابر هم ميدي آخر هم بدهكاري و هيچكس هم جوابگو نيست ! اين تازه شركتهاي قانوني و ثبت شده اند خالا اين شركت ها كه اينترنت ماهوارهاي ميدهند معلوم است كارشان درست باشد؟

cyruspk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
دوست عزیز چرا نمی شه. شما برای گرفتن اینترنت وایرلس با تجهیزات 610 هزار تومن قیمت دادین و فقط هزینه 128 را 150 هزار اعلام کردید.

برای گرفتن اینترنت ماهواره ایی و جزئیات بیشتر به اینجا بروید : http://www.ebysat.org/fa/service.php#4

در ضمن به نظر من شما از سرویس open sky استفاده کن . (البته سرویس Spectrum Share Monthly و Share on Express A4 هم خوبه بستگی به نوع مصرف شما داره)

1- مثال: با خرید سرویس OpenSky-Flat به مدت یک ماه ، 800 مگابایت مصرف اولیه باسرعت 568Kbps-2Mbps خواهد بود و پس از اتمام 800MB مگابایت مصرف ، سرعت شما به 256Kbps تغییر خواهد یافت همچنین شما تا آخر ماه بصورت Unlimited از سرویس استفاده خواهید کرد.

قیمت : 50 هزار تومن ماهیانه.

2- مثال: با خرید سرویس OpenSky-Flat Pro به مدت یک ماه ، 2GB مصرف اولیه باسرعت 728Kbps-2Mbps خواهد بود و پس از اتمام 2GB مگابایت مصرف ، سرعت شما به 468Kbps تغییر خواهد یافت همچنین شما تا آخر ماه بصورت Unlimited از سرویس استفاده خواهید کرد.

قیمت : 116 هزار تومن.

برای send هم می تونی یه adsl 10 تومنی از آسیاتک یا صبانت بگیری.

کارت dvb هم می خواد که حول و حوش 40 تا 60 تومن باشه. به اضافه دیش و lnb که همه دارند دیگه.

دیگه از این بهتر چی می خواهی و فیلتر هم نداری دیگه.

موفق باشید.

ببخشيد به اين اينترنت ميگن آفلاين نه ماهواره‌اي

behzad_vision

Registered User
لایک‌ها
121
ببخشيد به اين اينترنت ميگن آفلاين نه ماهواره‌اي

نه عزیز دل برادر به این اینترنت آفلاین نمی گن.

اینترنت آفلاین فقط با یک کارت dvb و دیش و lnb به صورت رایگان فقط می شه دریافت کرد. و بدون سند هست و تنها

رسیو می کنی به صورت غیر انتخابی.

در این روش (online)سند شما با خطوط dail up یا adsl یا خطوط استیجاری هست و دریافت از طریق ماهواره.

cyruspk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
نه عزیز دل برادر به این اینترنت آفلاین نمی گن.

اینترنت آفلاین فقط با یک کارت dvb و دیش و lnb به صورت رایگان فقط می شه دریافت کرد. و بدون سند هست و تنها

رسیو می کنی به صورت غیر انتخابی.

در این روش (online)سند شما با خطوط dail up یا adsl یا خطوط استیجاری هست و دریافت از طریق ماهواره.

راستی شما داشتی یا دیدی کسی داشته باشه؟ می خام ببینم برای ماه که دانلود زیاد داریم می صرفه؟

LinuxBox

Registered User
لایک‌ها
126
من از سرویس 400 kbps روی ماهواره W6 یک مدت استفاده کردم که راضی بودم.
البته سند من با دایال آپ بود و ریسیو از ماهواره و برای سند از ADSL استفاده نمی کردم.
ولی سرویس در 90 درصد اوقات یکسان است و سرعت بالا پایین نمیشه و برای کسی که ماهی بیش از 200 هزار تومان داشته باشه که بده عالی است.

cyruspk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
من از سرویس 400 kbps روی ماهواره W6 یک مدت استفاده کردم که راضی بودم.
البته سند من با دایال آپ بود و ریسیو از ماهواره و برای سند از ADSL استفاده نمی کردم.
ولی سرویس در 90 درصد اوقات یکسان است و سرعت بالا پایین نمیشه و برای کسی که ماهی بیش از 200 هزار تومان داشته باشه که بده عالی است.

شما براي 400 کيلوبيت ماهي 200 تومن پول مي‌دادي؟؟:eek: من که شنيدم خيلي ارزون تره که

behzad_vision

Registered User
لایک‌ها
121
راستی شما داشتی یا دیدی کسی داشته باشه؟ می خام ببینم برای ماه که دانلود زیاد داریم می صرفه؟

دوست عزیز من خودم آنلاین ماهواره ایی رو استفاده نکردم. ولی رفیقم استفاده می کنه و حالشو می بره.

حداقل سرویس 256 با سند ماهی 50 تومن درمیاد. بستگی به بودجه شما داره هر چقدر پول بدی آش می خوری.

پول بیشتر= سرعت بیشتر= کیفیت بهتر.

من خودم از آفلاین روی w3 و w6 استفاده می کنم و هم چنین آفلاین اختصاصی.

بالا