برگزیده های پرشین تولز

درخواست چند نرم افزار

mr-mostafa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام و خسته نباشيد خدمت تمامي دوستان:

1- برنامه اي ميخوام براي اينكه ساعت بزارم از خواب بيدار بشم و بتونم هر موزيك رو كه ميخوام انتخاب كنم خود پاكت پي سي بايد صدا رو به wav تبديل كني بريزي تو پوشه ويندوز تا بياره يه برنامه خوب با امكانات خوب در زمينه مديريت alarm clock ميخوام

2- برنامه اي كه عكسهاي متحرك رو هم نشون بده

3- برنامه پلير كه اكثر پسوندهاي صوتي و تصويري مثل amr, 3gp , acc, wav , mp3 , mp4 , avi , mpeg رو ساپورت كنه كه نياز به ريختن چند تا پلير نباشه

4- برنامه اي بشه از اس ام اس ها بك اپ گرفت طوري كه بشه دوباره وارد گوشي كردش جاي خودش يا برنامه اي مثل my phone explorer كه براي سوني اريكسون بودش براي پاكت پي سي ها نيستش بشه از داخل كامپيوتر مديريت كردش مثلا اس ام اس كپي كنم تو گوشي بفرستم بره يا از طريق خود برنامه . اس ام اس نميشه مثل Phonebook فايلش رو كپي كرد دوباره جايگزين كردش بعد از هارد ريست اس ام اس ها همونطور سر جاش باشه؟؟؟
5- برنامه اي براي قفل كردن فولدر عكس و ويدئو كه هر كسي نتونه ببينه
6- برنامه كه فقط شكلكهاي اس ام اس بشه فرستاد --- پاكت پي سي پيكچر مسيج رو ساپورت نميكنه؟؟؟ picture message چطوري بايد باهاش بديم چه پسوندي رو ساپورت ميكنه
7 - convertor ميخوام داخل گوشي كه فايلهاي صوتي و تصويري رو تبديل كنم مثلا wav to mp3 و غيره

يه سري برنامه ها رو كه ميخواهيم نصب كنيم روي مموري كارت ريخته نميشه فقط روي خود گوشي جواب ميده مثل برنامه اجرا كردن تم هاي متحرك باعث ميشه حافضه گوشي پر بشه و سرعتش كند به راهي نيستش اين برنامه ها در مموري كارت ريخته بشه؟؟؟ ويندوز ميشد رو مموري ريختش خوب بود

8- برنامه منشي تلفني نيستش براي اين گوشي ها ؟؟؟؟؟
9- گوشي من Qtek s200 هستش فيلمبرداريش خوبه ولي موقع فيلمبرداري ميخواي از زواياي مختلف بگيريم دوربين رو كه با سرعت ميچرخوني كم مياره برنامه اي هستش اين مشكل رو حل كنه؟؟؟ و زوم داشته باشه با كيفيت خوب؟؟؟؟

10- برنامه ميخوام براي قرار ملاقات و جلسات كه امكانات خوبي داشته باشه جلسات رو ميدم 10 دقيقه قبلش اطلاع بده كه اين ساعت جلسه دارم اگه فارسي باشه كه خيلي بهتر هستش

11- برنامه ميخوام براي اينكه زنگ اس ام اس رو از هرجا ميخوام انتخاب كنم مثل برنامه En2Fa كه موزيك براي اس ام اس انتخاب ميكنه فولدرها رو مياره ميتوني از هر جا خواستي انتخاب كني ولي برنامه اي كه من براي اين كار دارم خودش همه رو تو يه ليست قاطي مياره انتخاب كنم كه يه سري موزيك ها رو هم نمياره. در اين رابطه برنامه اي باشه بزارين
ممنونم از لطف شما دوستان

mojtaba2741

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
سلام
1- با فون آلارم همه کارهایی که گفتی رو می تونی انجام بدی و در ضمن ام پی تری رو هم قبول می کنه و نیازی به تبدیل ویو به ام پی تری نداری،
2- از resco photo veiwer استفاده کنید،
3-برنامه ای با نام core player
4-یه برنامه هست به اسمcontact+sms backup،اما صرفا" برای اس ام اس از برنامه jeyo sms back up می تونید استفاده کنید،
5- برنامه های زیادی هست،مثل file barricader 2007 mobile و...،
6- برنامه o2 sms plus،تو این چند صفحه آخر ترد نرم افزار رو هم ببینی می تونی برنامه های مشابهی هم در این زمینه پیدا کنی،پیکچر مسیج هم ساپورت نمی شه،
7- اکثر کانورتر ها تو محیط پی سی هستند،لا اقل من یادم نمی آد،
8- خیر،به لحاظ سخت افزاری نمی تونن،
9-شاید cool camera بتونه وضعیت رو بهتر کنه،اما انتظار زیادی نباید داشت،
10- آلارمهایی زیادی در این رابطه هست،منتها من زیاد باهاشون آشنایی ندارم،من صرفا" از فون آلارم استفاده می کنم،
11-این مورد رو هم دوستان باید نظر بدن،فون آلارم هم با هم میاره،

amiromario

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام و خسته نباشيد خدمت تمامي دوستان:

1- برنامه اي ميخوام براي اينكه ساعت بزارم از خواب بيدار بشم و بتونم هر موزيك رو كه ميخوام انتخاب كنم خود پاكت پي سي بايد صدا رو به wav تبديل كني بريزي تو پوشه ويندوز تا بياره يه برنامه خوب با امكانات خوب در زمينه مديريت alarm clock ميخوام

2- برنامه اي كه عكسهاي متحرك رو هم نشون بده

3- برنامه پلير كه اكثر پسوندهاي صوتي و تصويري مثل amr, 3gp , acc, wav , mp3 , mp4 , avi , mpeg رو ساپورت كنه كه نياز به ريختن چند تا پلير نباشه

4- برنامه اي بشه از اس ام اس ها بك اپ گرفت طوري كه بشه دوباره وارد گوشي كردش جاي خودش يا برنامه اي مثل my phone explorer كه براي سوني اريكسون بودش براي پاكت پي سي ها نيستش بشه از داخل كامپيوتر مديريت كردش مثلا اس ام اس كپي كنم تو گوشي بفرستم بره يا از طريق خود برنامه . اس ام اس نميشه مثل Phonebook فايلش رو كپي كرد دوباره جايگزين كردش بعد از هارد ريست اس ام اس ها همونطور سر جاش باشه؟؟؟
5- برنامه اي براي قفل كردن فولدر عكس و ويدئو كه هر كسي نتونه ببينه
6- برنامه كه فقط شكلكهاي اس ام اس بشه فرستاد --- پاكت پي سي پيكچر مسيج رو ساپورت نميكنه؟؟؟ picture message چطوري بايد باهاش بديم چه پسوندي رو ساپورت ميكنه
7 - convertor ميخوام داخل گوشي كه فايلهاي صوتي و تصويري رو تبديل كنم مثلا wav to mp3 و غيره

يه سري برنامه ها رو كه ميخواهيم نصب كنيم روي مموري كارت ريخته نميشه فقط روي خود گوشي جواب ميده مثل برنامه اجرا كردن تم هاي متحرك باعث ميشه حافضه گوشي پر بشه و سرعتش كند به راهي نيستش اين برنامه ها در مموري كارت ريخته بشه؟؟؟ ويندوز ميشد رو مموري ريختش خوب بود

8- برنامه منشي تلفني نيستش براي اين گوشي ها ؟؟؟؟؟
9- گوشي من Qtek s200 هستش فيلمبرداريش خوبه ولي موقع فيلمبرداري ميخواي از زواياي مختلف بگيريم دوربين رو كه با سرعت ميچرخوني كم مياره برنامه اي هستش اين مشكل رو حل كنه؟؟؟ و زوم داشته باشه با كيفيت خوب؟؟؟؟

10- برنامه ميخوام براي قرار ملاقات و جلسات كه امكانات خوبي داشته باشه جلسات رو ميدم 10 دقيقه قبلش اطلاع بده كه اين ساعت جلسه دارم اگه فارسي باشه كه خيلي بهتر هستش

11- برنامه ميخوام براي اينكه زنگ اس ام اس رو از هرجا ميخوام انتخاب كنم مثل برنامه En2Fa كه موزيك براي اس ام اس انتخاب ميكنه فولدرها رو مياره ميتوني از هر جا خواستي انتخاب كني ولي برنامه اي كه من براي اين كار دارم خودش همه رو تو يه ليست قاطي مياره انتخاب كنم كه يه سري موزيك ها رو هم نمياره. در اين رابطه برنامه اي باشه بزارين
ممنونم از لطف شما دوستان

دوست عزیز

من اسم برنامه هایی که شما لازم دارین رو میگم ولی متاسفانه بدلیل گرفتاریهای بسیار زیادم نمیتونم لینکی از اونها بذارم...که طبیعتا خودتون باید زحمتشو بکشی.:blush:
1- بهترین برنامه mRing هستش:rolleyes:
2-یه برنامه هست بنام Xn viewالبته مطمین نیستم اونیه که شما میخوای ولی خوب یه امتحانی بکن ضرری که نداره.:)
3-دوای دردت TCM Player.
4-بگرد دنبال Spb Backup ...همه چیرو واست بک اپ میکنه.:rolleyes:
5-این یه قلم نرم افزارش حتما هست بنام Secubox. اونو بگیر.
6-یه برنامه اومده به اسم Smily SMS ولی من کامنتها رو که میخوندم ظاهرا مشکل ساز میشد و بهتره قبل از نصب اول مطمئن بشی.:eek:
7-واسه داخل گوشی من تا حالا ندیدم.از اونجایی که CPU پاکت پی سی ها ضعیفن معمولا اینکار منطقی نیست...بهتره از برنامه های کامپوتر استفاده کنی...بعد بریزیش تو PPC
8-نه...چون به لحاظ سخت افزاری غیر ممکنه.:(
9-یه برنامه هست بنام Cool Camera ...ولی در کل از دوربین 2 مگا پیکسلی انتظار معجزه نداشته باش!!!
10-اینم نرم افزارش هست ولی بنظرم بهترینش مال خود ویندوزی که رو گوشیته...چرا الکی برنامه های تکراری بریزی تو گوشی که هم مموری کم بشه و هم سرعت Load پایین بیاد!؟؟!
11- برنامه ای که دنبالشی Ringo Mobile و بس.:rolleyes:

امیدوارم این اسامی اقلا دردی رو درمان کرده باشد...مارو هم دعا کن:blush:

eng2006

Registered User
لایک‌ها
1
درخواست Resco Explorer آخرین ورژن به همراه کرک
ممنمون میشم اگه زحمت بکشید

بالا