برگزیده های پرشین تولز

کیا یکشنبه ورزشگاه میرن؟؟؟؟ قرمز-ابی

• میرم.......پرسپولیسی هستم

Votes: 3 23.1%
  • میرم......استقلالی هستم

Votes: 1 7.7%
  • نمیرم......پرسپولیسی هستم

Votes: 4 30.8%
  • نمیرم......استقلالی هستم

Votes: 5 38.5%

• Total voters
    13

reza_badkonaki

کاربر فعال سریال های تلویزیونی
کاربر فعال
لایک‌ها
325

سوال واضحه دیگه.........:D:blink:

reza_badkonaki

کاربر فعال
لایک‌ها
325
من که نمیرم آخه تهران نیستم.
از TV میبینیم

جالبه من تاحالا تو عمرم ورزشگاه نرفتم........اما یکشنبه برای اولین بار قراره برم.........دوستانی که تجربه دارن بیان بگن حس و حالش چطوره؟؟؟؟؟قبل از شروع بازی چیکار کنیم حوصلمون سر نره؟؟؟؟؟؟؟البته اینهایی که دارم باهاشون میرم از اون الافان که برای همه بازیها میرن ورزشگاه

30naa

Registered User
لایک‌ها
3
من استادیوم زیاد رفتم ولی هیچ دربی رو تا الان نرفتم. امسال هم قرار بود برم حتی خودم هم قراربود بلیطش رو بگیرم برای بچه ها ولی متاسفانه امسال هم جور نشد بریم استادیوم باید بازی دربی رو از توی تلویزیون ببینم

Mahiar0

کاربر افتخاری سئو و معرفی سایتها
لایک‌ها
1,208
كاشكي يه گزينه ديگر هم انتخاب ميكردي به عنوان
نميرم طرفدار هيچ كدام نيستم:D

البته شايد بگي اگر طرفدار هيچ كدام نيستيد توي اين تاپيك نياييد:D

Ashimoto

Registered User
لایک‌ها
1
جالبه من تاحالا تو عمرم ورزشگاه نرفتم........اما یکشنبه برای اولین بار قراره برم.........دوستانی که تجربه دارن بیان بگن حس و حالش چطوره؟؟؟؟؟قبل از شروع بازی چیکار کنیم حوصلمون سر نره؟؟؟؟؟؟؟البته اینهایی که دارم باهاشون میرم از اون الافان که برای همه بازیها میرن ورزشگاه

خیلی حال میده! هیجانش اصلا قابل مقایسه با پای تلویزیون نیست
تا یه شوتی سانتری اتفاق میوفته 4 نفر بلند میشن دیگه تا اون ته باید بلند شید تا موقعیت رو بتونید ببینید..
خلاصه تا آخر بازی کلی بشین پاشو دارین;)
البته من بودم این بازی رو نمیرفتم بخاطر مسایل جانی امنیتی و اینا! آخه واقعا بری میبینی اکثرا یه قشر زحمتکش خاصی! هستند مخصوصا توی این بازی..

mooZmar

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
156
من پارسال با تو از دوستای پرپولیسیم رفتم استادیم و تو جایگاه قرمزا نشستم :دی
اوایلش حواسم نبود که کجا نشستم و یهو سر یه موقعیت استقلال، کلی هیجان زده شدم...بعدش یهو دیدم که همه دارن منو نگاه میکنن و شانس اوردم که سریع خودم رو جمع و جور کردم ...وگرنه معلوم نبود که چه بلایی سرم میومد...

Mahiar0

کاربر افتخاری سئو و معرفی سایتها
لایک‌ها
1,208
اوایلش حواسم نبود که کجا نشستم و یهو سر یه موقعیت استقلال، کلی هیجان زده شدم...بعدش یهو دیدم که همه دارن منو نگاه میکنن و شانس اوردم که سریع خودم رو جمع و جور کردم ...وگرنه معلوم نبود که چه بلایی سرم میومد...

:lol::lol::lol::lol::lol::lol:
شانس اوردي والا الان اينجا نبودي:D

mahyar2020

کاربر فعال درآمد اینترنتی<br>فروشنده معتبر [<a tit
کاربر فعال
لایک‌ها
1
تا كي ميشه بليت گرفت؟

R E Z A

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
رضا مُرده ي اين آواتار گذاشتناتم! :دي

بهت پيشنهاد ميكنم اگر اولين باره كه ميخواي بري استاديوم واسه اين بازي نري. چون اونقدر شلوغه كه اصلا بازي رو نميتوني ببيني. البته من همينطوريشم چون با ماشين تصادف كردم و ماشينم تعميرگاست و كلا حس بدون ماشين رفتن رو هم ندارم نميرم. ولي تا دلت بخواد رفتم استاديوم.

جو استاديوم كه عاليه. اصلا قابل مقايسه با خونه نيست. زمين رو كه واسه اولين بار ميبينه خيلي حال ميده. واقعا زمين آزادي و چمنش قشنگه.

كلا بازيايي رو ميرم كه ارزش وقت گذاشتن و رفتن رو داشته باشه. مثلا پرسپوليس - سپاهان رو فصل پيش رفتم و وقتي معدنچي از روي ضربه ايستگاهي گل دوم رو زد واقعا نميتونم بگم استاديوم چي شد!!

sourena_8888

Registered User
لایک‌ها
68
عجب حالی میده ورزشگاه .... اصلا خونه بیخیال ....مقایسه تلوزیون با ورزشگاه مثل مقایسه جورابه با 206
حیف ..حیف که تهرون نیستم وگرنه با کله میرفتم
اگه بازی تو تابستون یا چند روز تعطیل بود میومدم
افســــــــــوس

sourena_8888

Registered User
لایک‌ها
68

حس و حالش مثل تماشای بازی رئال بارسلوناست
....با موبایل زنگ بزن دوستات و اشناهات بگو عجب صفایی اونا هم دلشون میسوزه
همین الافا که باهاشون میری کارشونو بلدن ....توهم خواهی نشوی رسوا هم رنگ جماعت شو
خواهشا فحش مخش ترقه مرقه بیخیال وگرنه بازی بعدی محرومیم
ا

30naa

Registered User
لایک‌ها
3
:lol::lol:

reza_badkonaki

کاربر فعال
لایک‌ها
325
اولا سلام
دوما ممنون از همه دوستان
سوما این چرا مولتی کوت نمیکنه؟؟؟!!!!!
24.gif
33.gif

خیلی حال میده! هیجانش اصلا قابل مقایسه با پای تلویزیون نیست
تا یه شوتی سانتری اتفاق میوفته 4 نفر بلند میشن دیگه تا اون ته باید بلند شید تا موقعیت رو بتونید ببینید..
خلاصه تا آخر بازی کلی بشین پاشو دارین
البته من بودم این بازی رو نمیرفتم بخاطر مسایل جانی امنیتی و اینا! آخه واقعا بری میبینی اکثرا یه قشر زحمتکش خاصی! هستند مخصوصا توی این بازی..
پس حسابی بشین پاشو داریم
22.gif

البته خانواده هم گفت به خاطر مسائلی که تو این بازی تو ورزشگاه پیش میاد بهتره نرم......اما اشکالی نداره ......فوقش میریم 3-4 نفر رو هم میکشیم دیگه
311.gif
217.gif
216.gif

آواتر ات بد خفنه واسه اینجا. مدیرای اینجا خیلی به این چیزا گیر میدن ...
فکر نمیکردم اواتورم مکلی داشته باشه........در هر صورت یکی از مدیران خودش اواتورم رو برداشته

رضا مُرده ي اين آواتار گذاشتناتم! :دي

خدا نکنه
21.gif

بهت پيشنهاد ميكنم اگر اولين باره كه ميخواي بري استاديوم واسه اين بازي نري. چون اونقدر شلوغه كه اصلا بازي رو نميتوني ببيني. البته من همينطوريشم چون با ماشين تصادف كردم و ماشينم تعميرگاست و كلا حس بدون ماشين رفتن رو هم ندارم نميرم. ولي تا دلت بخواد رفتم استاديوم.

جو استاديوم كه عاليه. اصلا قابل مقايسه با خونه نيست. زمين رو كه واسه اولين بار ميبينه خيلي حال ميده. واقعا زمين آزادي و چمنش قشنگه.

كلا بازيايي رو ميرم كه ارزش وقت گذاشتن و رفتن رو داشته باشه. مثلا پرسپوليس - سپاهان رو فصل پيش رفتم و وقتي معدنچي از روي ضربه ايستگاهي گل دوم رو زد واقعا نميتونم بگم استاديوم چي شد!!

یه سوال: جا پارک هست ماشین ببرم؟؟؟؟؟ فکر میکردم تو این روزا(دربی) جا پارک نباشه!!!!(تو پارکینگ ازادی رو میگم)
حس و حالش مثل تماشای بازی رئال بارسلوناست
....با موبایل زنگ بزن دوستات و اشناهات بگو عجب صفایی اونا هم دلشون میسوزه
همین الافا که باهاشون میری کارشونو بلدن ....توهم خواهی نشوی رسوا هم رنگ جماعت شو
خواهشا فحش مخش ترقه مرقه بیخیال وگرنه بازی بعدی محرومیم
نه بابا کی فحش میده!!!!!!!اصلا من خودم از این مساله فحش دادن تو ورزشگاها خیلی بدم میاد
ترقه هم که غلط بکنیم .........

Ashimoto

Registered User
لایک‌ها
1
آقا من اگه شنبه صبح برسم تهران بلیط گیرم نمیاد ؟:(

پنجشنبه بلیط ها رو بازار سیاه میفروختن به قیمت چندین برابر! تلویزیون هم نشون میداد
شاید از همینا روز بازی در ورزشگاه هم بفروشن ولی فکر کنم دیگه قیمتش خیلی زیاد باشه!

R E Z A

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
یه سوال: جا پارک هست ماشین ببرم؟؟؟؟؟ فکر میکردم تو این روزا(دربی) جا پارک نباشه!!!!(تو پارکینگ ازادی رو میگم)
من بازي پرسپوليس - راه آهن رفتم (90 هزار تا) ماشين رو وسط خيابون ول كردم رفتم تو!!
biggestgrin.gif
بابا طرفدااااار ...

ولي پارسال يه بار رفتم استاديوم (پرسپوليس - پيكان) بعد 3 نفر پياده داشتن ميرفتن گفتم بذار سوارشون كنيم گناه دارن نگو خودشون بچه هاي اونجا بودن و آشنا بودن بعد پسره گفت برو سمت در خصوصي ورزشگاه كه هميشه مامور واستاده و هر كسي رو راه نميدن بعد پسره به ماموره گفت بچه هاي استخر فلان هستيم ماموره هم كلي خم و راست شد و گفت خواهش ميكنم بفرمائيد!!!!!
29dz8zk.gif

واسه اولين بار بود مامور نيرو انتظامي جلوم خم و راست ميشد چه حالي ميداد!!
romansmile.gif

reza_badkonaki

کاربر فعال
لایک‌ها
325
چرا من انقدر بد شانسم..........خر ما از کرگی دم نداشت
25.gif

یه مشکل خیلی بد پیش اومده و قضیه رفتن به ورزشگاه کنسل شد..........خیلی دوست داشتم برم.........میخواستم ببینم جو این ورزشگاه کوفتی چیه که ملت از کار و زندگیش میزنه و میره!!!!!!!!! اما نشد ..........
25.gif

بعد میگن چرا بچه مردم عقده ای میشه!!!!!!!
24.gif

حیف ...........
258.gif

انشاالله یه روز دیگه ........(اگه ما باز بد شانسی نیاریم)
از دوستانی که رفتن ورزشگاه خواهش میشه شب بیان بگن چطور بود

بالا